Přejít k hlavnímu obsahu

Babičky podle horoskopu: Jaká jste nebo budete babička?

Podle horoskopu se dá zjistit a určit opravdu hodně věcí, například to, jaké máte předpoklady ke kariéře, jaké jsou vaše vlastnosti a další věci. Jaká jste nebo budete babička podle znamení zvěrokruhu?

Ne všechny babičky jsou stejné. Některé vypadají přesně jako z knih Boženy Němcové nebo jako ta pohádková babička s bílými vlasy, čerstvě napečenými buchtami, vyzbrojená neustálým úsměvem a dobrou radou. Některé babičky mohou být zaměstnané, vezmou svá vnoučata na týden k moři, jiné naopak nehlídají přes noc vůbec, ale zato se vnoučatům věnují během dne, vyzvedávají je ze školky, školy a podobně. Jaké jsou babičky podle znamení?

 

Mohlo by se vám líbit

Vliv planet: Střelcům vládne šťastný Jupiter, Býkům Venuše. Zjistěte, která planeta vládne vašemu znamení a jaké vlastnosti jsou vám dány do vínku

Skoro každý zná svoje znamení zvěrokruhu, málokdo však ví, která planeta jeho znamení vládne. Přitom vládnoucí planety řídí celý zvěrokruh a ovlivňují, jak se pod jejich vlivem jednotlivá znamení chovají. Na znamení, kterému vládnou, pak mají pochopitelně největší vliv. Která planeta vládne vám?
svetzeny.cz

Beran

Lidé narození ve znamení Berana jsou velmi odvážní jedinci a to dokonce i ve vyšším věku, jen tak něčeho se nezaleknou a jejich druhé jméno je dobrodružství. Babičky v tomto znamení jsou zapálené pro rodinu a svá vnoučata a mnohdy jim samy mohou dopřát pořádnou dávku dobrodružství.

Býk

Babičky ve znamení Býka jsou sebevědomé a přesně to se snaží vštěpovat i svým vnoučatům. Jsou pro ně velmi důležité a zanechávají v životech vnoučat velkou stopu. Jde přesně o tu babičku, která sbírá recepty do velkého sešitu, učí děti, jak se chovat k zahradě a půdě, miluje čas, který tráví s nimi a bere je také za uměním. Objetí, pohlazení nebo pusa nebudou její silnou stránkou, ale svým vnoučatům pravidelně dokazuje, že jí na nich záleží.

Blíženci

Lidé narození v tomto znamení mají dvě tváře a babičky se mohou každou chvíli dostat do nějakých problémů. Nevyhýbají se jim drobné karamboly, které je činí tolik zábavnými. Jsou milé, charismatické a vždy svolné k jakémukoliv dobrodružství, které vnoučata napadne. Tato babička opravdu ví, že život se má užívat. Proto se obklopuje svou rodinou a lidmi, na kterých ji záleží.

 

Info ikona
babička
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Láska podle životního čísla. Jednička chce vlastnit, trojka ráda zahne

Čísla nás obklopují a do značné míry ovlivňují naše životy. Zdaleka nejdůležitější jsou číslice data narození, ze kterých lze ledasco vyčíst. Například, jak to máte s láskou, co se vám líbí v posteli, anebo zda nemáte potíže s věrností. Podívejte se, co o vás v této souvislosti říká numerologie. A jak je na tom váš protějšek?
svetzeny.cz

Rak

Babičky ve znamení Raka jsou považovány za velmi milé a vstřícné. Unaveným rodičům rády a hlavně často hlídají jejich děti. Berou to nejen jako pomoc svým dětem, ale především jako čas, který mohou strávit s vnoučaty. Rády je učí kreativní činnosti, ale jako každý člověk potřebují občas čas také pro sebe a své potřeby.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva jsou velmi vášniví a přesně takové jsou i babičky. Jsou velmi akční a vymyslí svým vnoučatům opravdu pestrý program, který si užijí do poslední chvíle. Mají rády sportovní aktivity a jsou to velmi soutěživé osoby. Vydrží s dětmi sportovat nebo hrát deskové hry. 

Panna

Babičky ve znamení Panny jsou známé svou pořádkumilovností a také organizací. Jde o skvělé plánovače, kteří si přesně vyměří v diáři svůj čas pro vnoučata. Pro rodinu udělají cokoliv - plánují výlet, nakoupí dárky, projdou s dětmi všechna bludiště, hřiště a zkrátka pro svá vnoučata udělají vše, co zaměstnaní rodiče nestíhají.

 

Mohlo by se vám líbit

Děti jsou karmou svých rodičů. Potomek může být přítelem, nepřítelem, dlužníkem, nebo věřitelem. Zjistěte, jak to funguje

Mnoho lidí se v dnešní době zajímá o to, co se stane po životě. Narodíte se znovu, existuje posmrtný život? Opravdu si vybíráte do jaké rodiny se narodíte? Karma je přírodním zákonem o příčině a následku, ale co to všechno znamená ke vztahu s rodiči a dětmi?
svetzeny.cz

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah jsou milovníci míru a pohody, chtějí, aby opravdu každý s každým vycházel a ze všeho nejvíc nemají rádi nespravedlnost. Dárky pro vnoučata jsou všechny stejná, případně ve stejné hodnotě. Neopomene nikdy dětem rozdělit stejným dílem, učí je, aby se vždycky rozdělily a vštěpuje jim soucit s druhými.

Štír

Vášnivá a velmi loajální, taková bude a je babička ve znamení Štíra. K tomu navíc bere jako svou prioritu rodinu a tu ochrání před čímkoliv. Vědí, co jejich vnoučata potřebují a také jim to dodávají. Potkají-li se s lidmi stejně smýšlejícími, může dojít ke konfliktu, zejména v tom případě, kdy se babičky předhánějí v tom, kdo má chytřejší vnoučata.

Střelec

Babičky v tomto znamení jsou pověstné svou upřímností a to za každé situace. Někdy to rodiče a především vnoučata opravdu slyšet nechtějí, ale babičky se řídí co na srdci, to na jazyku. Na každé rodičovské rozhodnutí mají svůj názor a bude velmi těžké je přimět k tomu, aby je nesdílela nahlas a třeba před vnoučaty. 

 

Info ikona
rodina
Mohlo by se vám líbit

Vaše barva očí prozradí i to, co nechcete: Podle vědců odhalí, jakou máte inteligenci, povahu, a jaké jsou vaše slabé a silné stránky

Oči jsou jednoznačně považovány za bránu do duše člověka. Často se z pohledu druhého člověka dozvíte víc než z pouhých slov. Samotná barva očí může prozradit informace o vaší inteligenci a povaze. Osobnost podle barvy očí může být různorodá. Podívejte se s námi na povahové rysy, silné a slabé stránky, které určuje vaše barva očí.
svetzeny.cz

Kozoroh

Babičky ve znamení Kozoroha jsou velmi elegantní a mají trochu rezervovanou povahu. Nejsou z těch, které jsou otevřené všemu a nebudou zrovna ty, které bez řečí přebalí svá vnoučata nebo jim pomohou ve smrkání. Neznamená to však, že je nemají rády nebo jim nemají co nabídnout. Sestaví pro ně pestrý program, nebojí se ani dobrodružství a o zábavu s nimi bude vždy postaráno.

Vodnář

Pokud zavřete oči a představíte si prototyp babičky, vidíte Vodnáře. Laskavou, altruistickou a soucitnou babičku, která vše moc dobře ví a bere lidi takové, jací jsou. Ve všem vidí pozitiva, miluje svou rodinu a je pro ni ochotná udělat cokoliv. 

Ryby

Tyto babičky dobře vědí, jak jít s proudem s lehkostí a bez problémů. Jejich laskavost a ochota věřit všemu, co jim vnoučata řeknou, z nich dělají babičky, ke kterým si chodí všichni pro radu. Někdy však jejich laskavost může být na škodu, je dobré se mít na pozoru a nevěřit všemu, co vnoučata říkají.

 

Zdroj článku