Přejít k hlavnímu obsahu

Módní podzim: Nejkrásnější kabáty, které sluší každé ženě a působí elegantně

Kabáty v žádném případě nejsou jen na zimu. Tyto modely rozbuší vaše módní srdce. Jako nepřehlédnutelný bonus je to, že se hodí naprosto ke každému outfitu a bude vám slušet, ať je vám 30 nebo 50.

Výběr kabátů na přechodné období je obrovský. Na dlouhých siluetách je prostě něco neuvěřitelně stylového a dokážou posunout celý vzhled na novou úroveň. Inspirujte se v naší galerii.

 

Jak nosit kabát?

Zvláště pěkné je, že kabáty lze nosit přes jakýkoli outfit. Jednoduchý, ale úspěšný stylový vzhled v každodenním životě vytvoříte například kombinací elegantního kabátu s džínami a sportovními teniskami. Pro business look na podzim se nosí rolákové svetry se sukněmi. Ty se hodí pod kabát stejně jako pletené šaty v kombinaci s kozačkami. A kabát se hodí k sofistikovaným koktejlovým šatům a lodičkám. Jde o skutečně všestranný talent v šatníku, který si nechceme nechat ujít!

Inspirujte se

Na závěr

Díky velkému výběru tvarů a barev se na podzim 2022 najde něco pro každý typ postavy.

Tip pro ženy nízkého vzrůstu: pásek můžete nosit i přes kabáty z tenkých materiálů, abyste více zvýraznili siluetu. Nebo si můžete vzít trenčkot se zavazovacím páskem – ten stejně nikdy nevyjde z módy!

Zdroj článku