Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Prozradí, jestli se k sobě s partnerem hodíte. Zjistěte, zda jste si souzeni!

Info ikona
numerologie

Chtěli byst zjistit, zda se k sobě se svým partnerem hodíte a zdali je právě on tím pravým osudovým protějškem, se kterým jste si souzeni? Prozradí vám to jednoduchý numerologický výpočet vašich životních čísel.

Jak vypočítáte své životní číslo?

Numerologie se většinou odvíjí od tzv. životního čísla. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9. Abyste zjistili, jak moc jste kompatibilní ve vztahu, vypočítejte toto číslo nejdřív sobě a poté partnerovi.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (výsledné životní číslo)

Pak už jen stačí najít své životní číslo v seznamu a podívat se, jak moc se ke svému partnerovi hodíte.

Test osobnosti: Odpovězte na 10 otázek a zjistěte, které tarotové královně se podobáte a sdílíte s ní její ušlechtilé vlastnosti

Chtěli byste se o sobě dozvědět zajímavé věci? Pak postačí, když odpovíte na deset otázek, stačí si vybrat jednu ze čtyř možností. Převažující varianta odpovědi vám určí jednu ze čtyř tarotových královen, které se nejvíce podobáte.
svetzeny.cz

Životní číslo 1

Životní číslo 1 je nejvíce kompatibilní s čísly 3,5 a 6. Číslo jedna si myslí, že je lepší než ostatní a dává to druhým najevo, tito lidé bývají velmi úspěšní a jsou si vědomi svých kvalit. Potřebují partnera, který by je lehce usměrnil. Energie se vyrovnají, pokud si vyberou partnera, který má jedno z výše uvedených čísel. S číslem 3 ho čeká šťastný, klidný a spokojený život. S číslem 5 by mohli utvořit pár, který bude doslova nezastavitelný, nikdy se spolu nebudou nudit. S číslem 6 si určitě sednou a čeká je neuvěřitelně harmonický vztah.

Životní číslo 2

Životní číslo 2 je nejvíce kompatibilní s čísly 6,8 a 9. Lidé s tímto životním číslem se velmi dobře rozhodují a umí zachovat klid ve vypjatých situacích. To bude velmi imponovat životnímu číslu 8, které je nerozhodné a život mu do cesty staví hodně překážek, proto vedle sebe potřebuje silného partnera. S číslem 9 si bude dobře rozumět, protože jsou na stejné vlně a jsou si hodně podobní povahově. Rovněž se k životnímu číslu 2 hodí číslo 6, tito dva spolu vytvoří stabilní pár.

Životní číslo 3

Životní číslo 3 je nejvíce kompatibilní s čísly 1,5 a 7. S životním číslem 1 to může klapat, ale musíte počítat s tím, že k vám někdy může být kritické, ale jinak spolu budete vycházet dobře. S životním číslem 5 vás čeká spousta dobrodružství a zábavy. Životní číslo 7 vás bude velmi hluboce milovat a obdivovat. K němu se hodíte nejvíce, protože vám v životě dopřeje vše, po čem toužíte.

Životní číslo 4

Životní číslo 4 je nejvíce kompatibilní s čísly 1,7 a 8. S životním číslem 1 budou tvořit pár, který bude schopný udělat kompromis a jejich vztah bude harmonický a bez hádek. K životnímu číslu 7 bude čtyřka vzhlížet a budou se skvěle doplňovat. Skvělá je kombinace s životním číslem 8, protože jste si hodně podobní, oba dva jste velmi disciplinovaní a pracovití, v životě chcete něco dokázat. Osmička je vizionář, který vám ukáže cestu a vy jste zase detailista, který na vše dohlédne.

Životní číslo 5

Životní číslo 5 je nejvíce kompatibilní s čísly 1,3 a 7. S životním číslem 1 se nikdy nebudete nudit, váš vztah bude plný vášně a dobrodružství, na druhou stranu se neobejde bez hádek a pošťuchování. S životním číslem 3 to bude hravý vztah, kdy se společně hodně nasmějete a rovněž se nebudete nudit. Naprosto perfektní partner je pro vás číslo 7, vzájemně se budete hezky doplňovat, sedmička je spíše samotář a pětka zase dobrodruh, který se rád baví, vaše energie tak budou v rovnováze.

Životní číslo 6

Životní číslo 6 je nejvíce kompatibilní s čísly 1,2, 8 a 9. Máte životní číslo, které si sedne téměř s každým, ale tato čísla se k vám hodí nejvíce. Životní číslo 1 je silný partner, jehož schopnosti vám budou imponovat a bude se o vás hezky starat, to přesně ve vztahu hledáte. Životní číslo 2 se stejně jako vy řídí srdcem, budete na stejné vlně. S životním číslem 8 se budete vzájemně podporovat, máte oba dva starostlivou a pečující povahu. Životní číslo 9 vás zaujme svou empatií a tím, že vám vždy pomůže.

Černá magie: Jak poznáte, že vás někdo proklel? 6 ukazatelů, které se nevyplatí ignorovat!

Dějí se vám v životě špatné věci a smůla se vám lepí na paty? Možná tomu nepřikládáte zvláštní význam a myslíte si, že máte jen špatné období. Avšak měli byste, jelikož jsou to jedny ze známek toho, že vás někdo proklel. Naučte se spolehlivě rozpoznat černou magii.
svetzeny.cz

Životní číslo 7

Životní číslo 6 je nejvíce kompatibilní s čísly 3,4 a 5. Číslo 3 vám pomůže ven z vaší ulity a naučí vás radovat se z maličkostí. Budete vztah, ve kterém toho zažijete mnoho nezapomenutelných věcí. Životní číslo 4 vás bude obdivovat, což vám bude lichotit, ve vztahu s ním se budete cítit skutečně milovaní. Nejvíce si však sednete s životním číslem 5, protože oba nesnášíte rutinu a ve vztahu potřebujete stále nové zážitky, překvapení a nepředvídatelnost.

Životní číslo 8

Životní číslo 8 je nejvíce kompatibilní s čísly 2,4 a 6. Vaším osudovým partnerem je silné číslo 2, které vás bude podporovat za všech okolností. Budete si spolu skvěle rozumět a váš vztah bude harmonický. Rovněž je pro vás vhodné číslo 4, protože vy dva jste si dost podobní, budete mít stejný pohled na život i hodnoty, mohli byste spolu dobře vycházet. Skvěle si také budete rozumět s životním číslem 6, které je starostlivé a pečující a dobře bude snášet vaši náladovost.

Životní číslo 9

Životní číslo 9 je nejvíce kompatibilní s čísly 2 a 6. S životním číslem 2 vytvoříte pár, který bude stabilní. Toto životní číslo je velmi silné a bude vám vždy oporou, což potřebujete, protože máte dobré srdce a jste zranitelní. Ještě lepší shodu máte s životním číslem 6, které je stejně jako vy velmi hodné, pečující, empatické a starostlivé. Jeden druhému nikdy neublížíte a budete se snažit, aby váš vztah vzkvétal.

Horoskop: Ženám narozeným v těchto 4 znameních zvěrokruhu ostatní ženy závidí. A mají pro to pádný důvod!

Tipnete si, kterým čtyřem znamení zvěrokruhu ostatní ženy závidí nejčastěji? Ve skutečnosti by toužily být jako ony, ale charisma, průbojnost, atraktivita a další kladné vlastnosti těchto znamení jim zoufale chybí. Na jaká ženská znamení zvěrokruhu prostě nejde nežárlit?
svetzeny.cz

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 12.7.-18.7.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz