Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Vypočítejte si číslo lásky a zjistěte, jaký jste partner – dominantní, žárlivý či vypočítavý?

Info ikona
numerologie

Vypočítejte si číslo lásky dle numerologie. Díky tomu zjistíte, jaký partner ve skutečnosti jste. Doporučujeme, abyste si vypočetli i číslo vašeho partnera, díky tomu se dozvíte, zda mluvíte „stejným jazykem lásky“.

Výpočet čísla lásky

Číslo lásky je součtem dne a měsíce narození. Nepřičítá se rok, jak je tomu u výpočtu životního čísla. U čísla lásky bude vždy výklad rozdělen na muže a ženy, je to z důvodu, že se trochu liší s ohledem na pohlaví. Doporučujeme nejdřív si vypočítat svoje číslo a posléze i to partnerovo. Snadno tak zjistíte, zda hovoříte „stejným jazykem lásky“. Sčítejte do té doby, než vám vyjde číslo od 1 do 9.

Příklad výpočtu:

Narodili jste se 19.6.

1 + 9 + 6 = 16

1 + 6 = 7 (výsledné číslo lásky)

Tarotová předpověď na 4.-6. listopadu: Kdy se dle kartářky zamyslíte nad svým vztahem a ve který den zazáříte?

svetzeny.cz

Číslo lásky 1

Muži s tímto číslem lásky dovedou být partnerce skutečnou oporou. Milují silné a nezávislé ženy, tyto vlastnosti totiž sami mají. Nikdy se s nimi nebudete nudit, jsou velmi aktivní a pořád vymýšlí, jak vztah zpestřit.

Ženy s tímto číslem bývají ve vztazích dominantní a často jsou to ony, které muže sbalily. Jsou tvrdohlavé a vedou aktivní život. Ačkoliv na první pohled vypadají tvrdě, ve skutečnosti touží po lásce a romantice.

Číslo lásky 2

Muži s tímto číslem milují krásné ženy, fyzický vzhled je pro ně důležitý. Často však na své partnerky žárlí a mají tendenci chovat se majetnicky. Ocení rodinný typ partnerky, která je oddaná a věrná.

Ženy s tímto číslem mají neuvěřitelné charisma, snadno si muže omotají kolem prstu. Touží po klidném rodinném životě a pohodě ve vztahu. Stejně jako muži s tímto číslem, i ony bývají velmi žárlivé.

Číslo lásky 3

Muži s tímto číslem bývají velmi společenští, milují zábavu, společnost, ale i riziko. Vztahy neberou příliš vážně. Mají smysl pro humor a nikdy se s nimi nebudete nudit. Pokud byste jim chtěli vzít jejich volnost, raději vztah ukončí.

Toto číslo mají inteligentní a sebevědomé ženy, které rády flirtují s ostatními. Mají rády, když jsou středem pozornosti. Někdy mohou mít sklony k narcismu a ani ve vztahu si neodpustí koketování.

Číslo lásky 4

Muž s tímto číslem bere vztahy velmi vážně. Hodně do nich investuje a záleží mu na tom, aby vztah dlouho vydržel. Od ženy očekává praktičnost, upřímnost a péči. Partnerku si vybírá pečlivě.

Pro ženy s tímto číslem je důležitý harmonický partnerský vztah bez hádek. Tyto ženy jsou klidné, ale pozor, mohou nečekaně vybouchnout. Vedle sebe chtějí mít partnera s velkými ambicemi, ke kterému mohou vzhlížet.

Číslo lásky 5

Muži s tímto číslem jsou velmi okouzlující. Jsou vášniví, ale ani romantika jim není cizí. O svou partnerku se starají jako o princeznu. Nesnášejí drama a hysterii, od takové partnerky utíkají.

Ženy s tímto číslem jsou charismatické a mívají hodně nápadníků. Milují pozornost a rády koketují. Jsou však zároveň i starostlivé a pečující. Je pro ně typická nepředvídatelnost, nikdy nevíte, co se v další minutě stane.

Číslo lásky 6

Muž s tímto číslem touží po velké rodině. Chce být respektován a milován. Pečlivě si vybírá svou budoucí partnerku, dává si načas. Je náročný a neodpouští. Jeho partnerka by s ním měla sdílet stejné hobby.

Žena s tímto číslem působí jako ledová královna. Je atraktivní, ale její srdce není snadné získat, stejně jako muž s tímto číslem, je i ona velmi vybíravá. V dospívání bývá naivní ve vztazích, časem však zmoudří. Z mladé plaché dámy se jednou stane rozenou svůdkyní. Věrnost je pro ni ve vztahu stěžejní.

Zábavný test osobnosti: Vybírejte z dvojice obrázků a přesvědčte se, zda výsledky popsaly váš charakter. Jste chladní, dominantní nebo emotivní?

svetzeny.cz

Číslo lásky 7

Na první dojem se tento muž zdá chladný, zdrženlivý a vypočítavý. Takový ale ve skutečnosti vůbec není, tento už bere vztahy vážně. Požaduje, aby jeho partnerka byla inteligentní a měla smysl pro humor.

Žena s tímto číslem je chytrá a mazaná. Muže si vybírá rozumem, nikoliv srdcem. Ve vztahu občas bývá úzkostná, bojí se, že o partnera přijde. Často partnerovi nedůvěřuje, i když k tomu nemá důvod. Má tendenci si svého partnera idealizovat.

Číslo lásky 8

Tento muž je velmi ambiciózní a úspěšný. Potřebuje po svém boku submisivní ženu, která k němu bude vzhlížet a chválit ho. Svou partnerku si bude vybírat pečlivě a do manželství se nepožene.

Žena s tímto číslem je cílevědomá a sebevědomá. Je okouzlující a sexy, ví, že je o ni zájem. Je nesobecká a svému partnerovi bude skutečnou oporou. Potřebuje k sobě silného, sebevědomého a inteligentního muže.

Číslo lásky 9

Muži s tímto číslem se snadno seznamují a jsou to velcí romantici. Vybírají si ženy, které sdílí stejné hodnoty a vědí, co chtějí. Mají jasnou představu o své partnerce, ze svých ideálů nehodlají ustoupit. Pokud potkají svou vyvolené, udělají vše proto, aby získali její srdce.

Ženy s tímto číslem žijí velmi zajímavý život. Jsou nepolapitelné, mají spoustu nápadníků a nerady se cítí omezované. Milují kulturní akce, pořád se v jejich životě něco děje. Ve vztahu chtějí mít svobodu a volnost.

Zdroj: Astrologyk