Přejít k hlavnímu obsahu

12 jazyků lásky dle znamení zvěrokruhu: Jakým z nich mluvíte vy a váš partner? Zjistěte to, pomůže vám to zlepšit váš vztah

Existuje celkem 12 jazyků lásky, kterými mluví jednotlivá znamení zvěrokruhu. Víte, jakým z nich hovoříte vy a váš partner? Zjistěte to, pomůže vám to zkvalitnit váš vztah. Potrpíte si na romantická gesta, konverzace dlouho do noci nebo jste rádi hýčkáni a zahrnováni dárky?

Beran

Berani se rádi cítí výjimečně. Od svého partnera chtějí slyšet jen samou chválu a lichotky. Chtějí mít pocit, že jsou pro něj jediní na světě. Potěší je překvapení ve formě malých dárků a vyzdvihování jejich úspěchů. Chtějí, aby jejich život s partnerem byl aktivní, zabřednutí do nudné rutiny je děsí.

Býk

Býk potřebuje cítit, že je milován. Je to hodně kontaktní znamení, které touží po objetí, polibcích a mazlení. Pokud by se jim doteků nedostávalo, budou se ve vztahu cítit frustrovaní. Býky si také získáte dárky a pozornostmi, milují luxus a chtějí se nechat hýčkat, to samé na oplátku budou chtít dopřát i vám.

Blíženci

Komunikace je základem každého vztahu, ale pro Blížence to platí dvojnásob. S partnerem si vydrží povídat dlouhé hodiny. Také je lechtivá konverzace nejvíce nažhaví. Blíženci mají rádi pozornost, od svého partnera vyžadují, aby se jim věnoval. Nesnášejí nudu a touží po dobrodružství, se svým partnerem budou chtít stále něco podnikat. Pokud by jim v tomto ohledu partner nevyšel vstříc, je to pro Blížence důvod k ukončení vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít ve druhé polovině roku velké štěstí!

Podle horoskopu začínají tato tři znamení zvěrokruhu druhou polovinu roku s velkým úspěchem - mají se na co těšit? Dnes se láme první polovina roku s druhou. Kromě toho, že nás za půl roku čekají Vánoce, bude následujících šest měsíců speciálních právě pro určitá tři znamení.
svetzeny.cz

Rak

Rak na slova nedá, zajímají ho vaše činy. Pokud ho milujete, budete mu to muset dokázat. Raci bývají velmi úzkostní, co se týče vztahů. Jsou opatrní a po partnerovi chtějí, aby je ujistil, že to s nimi myslí vážně. Je to znamení, které rádo pečuje o druhé, ale očekává protislužbu. Rak ocení vaši pomoc hlavně v praktických věcech. Také jsou to velcí romantici, určitě u nich zabodujete překvapením ve formě vámi připravené večeře při svíčkách.

Lev

Lvi jsou velmi pyšní a potřebují od svého partnera slyšet slova chvály. Lichotky milují a věřte, že se jich nikdy nenabaží, takže to s chválou klidně trochu přehánějte. Lvi jsou velkorysí a rádi hýčkají svého partnera, ale to samé očekávají od něj. Jsou rádi rozmazlováni a potrpí si na dárečky. Nejradši mají překvapení, nemusí to být nic drahého, radost jim uděláte čokoládou i ručně nasbíranou kyticí.

Panna

Pannu nejvíce potěší, když jí nabídnete pomocnou ruku. Toto křehké znamení zvěrokruhu se chce mít o koho opřít. To je klíčem k jejímu srdci. Zvláště pokud Panna nestíhá, udělá jí radost, když jí s něčím vypomůžete. Možná to nepřizná, ale bude vám za to neskonale vděčná. Panna také od svého partnera vyžaduje věrnost a trvá na tom, že ve vztahu musí být důvěra.

Váhy

Váhy jsou beznadějní romantici. Získáte si je malými gesty – přinesete jim květinu či malý dárek, připravíte jim dobré jídlo či napustíte horkou vanu a zapálíte svíčky. Váhy ocení, pokud si je budete rozmazlovat a hýčkat. Nejvíce ocení dárky, které sice nejsou drahé, ale je vidět, že jste nad jejich volbou usilovně přemýšleli. Se svým partnerem chtějí trávit co nejvíce času.

Štír

Štíři milují doteky, ve vztahu nesmí chybět vášeň, jiskra a vzrušení, jinak jdou o dům dál. Fyzické projevy lásky jsou pro ně nejdůležitější. Ani s věkem se tato jejich potřeba nemění. Pokud se zamilují, tak velmi hluboce a intenzivně vztah prožívají. Někdy mají tendenci na partnera žárlit, na to se připravte. Štír vás chce mít jen sám pro sebe.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a charisma: Některá přitahují ostatní lidi jako magnet, jiná je spíše odpuzují. Na jakém místě jste se umístili vy?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jestli druhé spíše přitahujete, nebo odpuzujete? Dnes se podíváme na to, které znamení zvěrokruhu je nejcharismatičtější pro ostatní, kdo spadá do průměru, ale i na to, která znamení ostatní vyloženě odpuzují. Zjistěte, jak je na tom se šarmem vaše znamení.
svetzeny.cz

Střelec

Střelci jsou temperamentní a milují dobrodružství. Jako největší „zabiják“ vztahu vnímají nudu. S partnerem budou chtít cestovat, zkoušet nové věci a objevovat nová místa. S někým, kdo by nebyl nastavený stejně, budou nešťastní. Pokud z jejich vztahu zmizí jiskra a vášeň, raději ho ukončí. Neradi se vážou, ale když už, tak si hledají partnery se stejným pohledem na život. Důležité je pro ně také, aby jejich partner měl smysl pro humor a rád se bavil a chodil do společnosti.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi praktičtí a velmi ocení, když jim partner věnuje užitečný dárek. Chtějí mít vedle sebe někoho, kdo jim vždy bude oporou a bude je podporovat v jejich kariérním růstu, jsou to totiž velcí workoholici. Vztahy berou velmi vážně a důvěra je pro ně naprosto klíčová. Také si zakládají na upřímnosti, a to samé čekají od svého partnera.

Vodnář

Vodnáři jsou velmi svobodomyslní a vymykají se průměru. Od svého partnera chtějí mít podporu v tom, čemu se věnují. Některé jejich nápady a výtvory vypadají zprvu bláznivě, Vodnář potřebuje někoho, kdo mu dá sílu pokračovat v práci, i když od ostatních zaznívá kritika. Vodnáři také velmi oceňují pomoc od svého partnera. Pokud jejich partner přiloží ruku k dílu a pracují na projektu společně, je to pro Vodnáře největší důkaz lásky.

Ryby

Ryby jsou beznadějní snílci. Milují romantická gesta, chtějí, aby se k nim jejich partner choval pozorně. Se svým partnerem chtějí trávit spoustu času. Ryby si jen tak někoho nepustí k tělu, ale jakmile navážou seriózní vztah, začnou být na svého partnera hodně fixované. Nepotrpí si na dárky a materiální věci, raději mají, když je partner překvapí neobvyklým zážitkem.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon
Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše?

Pojem stáří duše nemá nic společného s tím, kolik vám je, ale s tím, kolika reinkarnacemi vaše duše prošla a kolik zkušeností v předchozích životech nasbírala.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Celostní medicína: Když stůně duše, trpí i tělo. Bolavé místo prozradí, co vás trápí

Naše tělo, mysl a duše jsou propojené a tvoří jeden celek. Nikoho tedy nemůže překvapit, že když stůně duše, trpí tím i tělo. Dlouhodobý stres, úzkosti, deprese i potlačované emoce se pak mohou projevit chronickou bolestí, kterou fyzicky pociťujeme. Víte, s kterými emocemi souvisí vaše bolavé místo?
svetzeny.cz