Přejít k hlavnímu obsahu

Jak stará je vaše duše? Prozradí to i vaše znamení zvěrokruhu

Info ikona
Horoskop

Pojem stáří duše nemá nic společného s tím, kolik vám je, ale s tím, kolika reinkarnacemi vaše duše prošla a kolik zkušeností v předchozích životech nasbírala.

Čím starší duše je, tím má širší úhel pohledu, jedná klidně a je emočně zralá. Mladá duše se od starších liší upřímností. Ještě netuší, že také slova mohou zranit.

PODÍVEJTE SE NA SVÉ ZNAMENÍ:

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Prošli jste řadou reinkarnací ponejvíce s kopím a štítem. Jste válečníci i pamětníci antického Říma, ale nikdy jste nežili normálně. V této inkarnaci chcete dohonit čas. Vaše duše v porovnání s lidským věkem je stará 7 roků.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Dá se napsat, že vaše duše je stále „v plenkách“. Proto toužíte po materiální stabilitě, a tak se z vás stali dříči. Z minulých inkarnací máte zakódováno zásadní, že „bez práce nejsou koláče“. Jste dospívající duše, v porovnání s věkem člověka jste dosáhli 15 let.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Jste staří poutníci reinkarnací, moudří, nic nehrotíte a díky veselé povaze vás nic nerozhodí. V každé inkarnaci jste se něco nového naučili, a proto máte v této inkarnaci vždy o čem povídat. Stáří vaší duše je porovnatelné s věkem důchodců, tedy okolo 60 roků.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Všimli jste si, jak vás přitahuje historie? Jste pamětníci Země. Máte zakódováno, jak je důležité, aby lidé drželi při sobě, starší předávali své zkušenosti nastupujícím generacím. Jste duše, která nestárne. Dosáhla v porovnání s věkem člověka Kristova léta, tedy 33 roků.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vynikáte šlechetností a umíte usměrnit druhé. V této inkarnaci hledáte svou identitu, proto máte spoustu zálib. Podvědomě víte, že v té další vás čeká jen práce, a tak si užíváte života. V porovnání s lidským věkem jste dosáhli stadia dospělosti 21 let.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Od prvních krůčků jste se snažili zařadit mezi dospělé. Myslíte na budoucnost, již si pečlivě plánujete. V předchozí inkarnaci jste byli chamtiví a teď se učíte pracovitosti a střídmosti. Kdyby se duše dala porovnat s lidským věkem, té vaší by bylo 28 let.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít ve druhé polovině roku velké štěstí!

svetzeny.cz

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V této inkarnaci vám jde o hodně! Váš symbol, váhy, mimo jiného symbolizuje kočár Hádese, jenž hříšníky na půl roku odveze do podsvětí. Proto jste pomalí, neb víte, jaké následky by měly špatný čin. Skrýváte v sobě tajemství, nelze určit, kolik inkarnací máte za sebou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dokážete ostatní nasměrovat, kam potřebujete. V této inkarnaci vyhledáváte zážitky a odklidíte každou překážku, která se pokusí blokovat životní cestu. Pokud by se dala duše vyjádřit věkem, došli jste do dospělosti 42 roků.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste moudří kmeti zvěrokruhu, a přitom schopni vtipkovat o všem, což dělá vaši duši mladou. V minulých inkarnacích jste čelili omezení, vážíte si svobody. Stáří vaší duše je porovnatelné s hranicí dospělosti, tedy 18 roků.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V minulých inkarnacích jste se poučili z chyb, a proto si v tomto životě vytyčujete náročné cíle. Ostatním pomůžete radou, když se ocitnou ve slepé uličce. Jste moudří stařešinové zodiaku. Věk vaší duše v porovnání s běžným pozemským přesáhl 70 roků.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

O vás se traduje hodně mýtů, které ale mají jedno společné. Patříte mezi vyvolené, kteří přežili všechny potopy světa. V minulosti jste dokázali tolik jako žádné jiné znamení zodiaku. Vaše duše je druhá nejstarší, v porovnání s lidským věkem je to 90 až 100 let.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste pomyslná „paměť“ lidstva. Dosáhli jste osvícení, ale stále usilujete o další probuzení, abyste se ještě víc zdokonalili. Jako nejstarší duše zvěrokruhu máte právo snít i za bílého dne.