Přejít k hlavnímu obsahu

Ve čtvrtek nastane jahodový úplněk v Kozorohu: Přinese hlavně kariérní změny. Jak ovlivní vaše znamení zvěrokruhu?

Dne 24. června nastane tzv. jahodový úplněk. Astrologové předpovídají, že nám přinese změny hlavně v kariérní oblasti. Toto tvrzení podporuje i numerologický součet 8, který rovněž souvisí s prací. Co konkrétně čeká vás?

Změny se budou týkat hlavně kariéry

Tzv. jahodový úplněk nastane 24. června. Červnovému úplňku se přezdívá jahodový z důvodu, že v tomto čase tyto plody dozrávají. Pojďme si tento úplněk rozebrat z hlediska astrologie a numerologie. Odehrává se v Kozorohu, to znamená, že vliv bude mít hlavně na záležitosti, které se týkají kariéry. Také to znamená, že nás čekají určité neodkladné povinnosti. Hodně se v tomto čase bude řešit produktivita, úspěchy, kariérní cíle a sny a také vedení společnosti. Vše je ještě umocněno číslem 8, které v numerologii také souvisí s ambicemi, úspěchem a kariérou. Na každé znamení zvěrokruhu bude mít jiný vliv, pojďme se blíže podívat na to, co čeká právě vás.

Mohlo by se vám líbit

Cikánský horoskop: Odhalí vaše dobré i špatné vlastnosti. Jste okouzlující Hvězda, obdivuhodný Meč, nebo divoká Sekera?

Cikáni jsou známí svými věšteckými schopnostmi a magií už po staletí. Říká se, že to byli oni, kteří do Evropy dovezli tarotové karty. Věděli jste, že dokonce vypracovali vlastní horoskop? Přečtěte si, jaké dobré i špatné vlastnosti vám předurčuje.
svetzeny.cz

Beran

V tento čas si uvědomíte, že se vám dlouhodobě nedaří skloubit pracovní a osobní život a začnete to řešit. V práci se vám také dostane náležitého ocenění za vaši dobře odvedenou práci.

Býk

Pakliže studujete, dokončujete kurz nebo se jinak vzděláváte, čeká vás úspěšné završení studia. To vám otevře brány k novým pracovním příležitostem. Ale pozor, na vaše ego, v horoskopu máte i konflikt s nadřízeným či členem rodiny, který vám do vašeho kariérního směřování bude mluvit.

Blíženci

Blíženci se mohou těšit na finanční bonusy, povýšení a zvýšení mzdy. Také je možné, že v tomto čase doplatíte nějaký finanční závazek – hypotéku či dluh. Navíc je jahodový úplněk pro vás vhodným časem peníze investovat a dobře zhodnotit. Pokud budete něco podepisovat, pozorně si to pročtěte, abyste něco nepřehlédli.

Rak

Zadaní Raci začnou plánovat, nebo rovnou vyrazí na dovolenou. Nezadaní Raci mají obrovskou šanci v čase kolem jahodového úplňku potkat životního partnera. Kariérní změny vás jako jedny z mála nečekají.

Mohlo by se vám líbit

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 21.6.-27.6. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Lev

Lvi se dočkají pozitivních změn, které se budou týkat jejich zdravotního stavu. Pakliže se s něčím léčíte, váš stav se zlepší, může nastat i úplné uzdravení. Nemusí se to týkat jen fyzického zdraví, ale i toho duševního. Pokud jste v minulosti měli neshody v práci, konečně se kolektiv stmelí a budete dobře vycházet.

Panna

Pannám se v tomto čase splní sny, které se týkají rodinného života. Pokud jste toužili po miminku, přestěhovat se do většího domu či se vdát, v tomto čase se vaše přání vyplní. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku. V práci si dávejte pozor na dodržování práva, ať se nedostanete do potíží.

Váhy

V čase jahodového úplňku se konečně dočkáte uznání za to, co pro vaši rodinu děláte. Je také možné, že završíte některé záležitosti týkající se bydlení – například rekonstrukci či proces koupě domu. Budete také přemýšlet nad tím, jak využít některý váš koníček k podnikání či dalšímu příjmu peněz.

Štír

Jahodový úplněk završí kariérní projekt, na kterém jste poslední půlrok pracovali. Pokud se vzděláváte (nebo studují vaše děti), dočkáte se skvělých studijních výsledků. Jste velmi pracovitý člověk, pro kterého je kariéra důležitá, ale v tomto čase už nebudete moci ignorovat povinnosti, které máte vůči rodině.

Mohlo by se vám líbit

Rituály letního slunovratu: Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu, přičarujte si lásku, štěstí i spokojenost

Blíží se letní slunovrat, magický den, který oslavovali už naši předci. Nastane 21. června, kdy Slunce protne obratník Raka. Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu na provedení čarovných rituálů, které přinášejí spokojenost, vnitřní klid, štěstí i lásku. Co v tento den musíte udělat právě vy?
svetzeny.cz

Střelec

V tomto čase k vám budou proudit peníze, můžete se těšit na prémie či zvýšení platu. V práci se vám bude extrémně dařit. Pakliže jste si už delší dobu chtěli pořídit vlastní bydlení nebo se přestěhovat, v tomto čase se tyto věci mohou stát. Pokud budete něco kupovat, velmi dobře si přečtěte smlouvu.

Kozoroh

Pro Kozorohy nastane skvělé období ve vztazích, mají také šanci se seznámit s někým novým. Pozor na změnu zaměstnání v této době, astrologové vám ji nedoporučují, protože je zde možnost, že nakonec budete mít vy a váš nový nadřízený úplně jinou představu o tom, jak to má ve společnosti fungovat. Z toho pak mohou pramenit konflikty.

Vodnář

V době jahodového úplňku si uvědomíte, že ne vše v práci musíte zastat sami. Do této doby jste měli pocit, že vše musíte kontrolovat a nic se bez vás neobejde, ale nyní se naučíte delegovat práci na ostatní kolegy. Je také možné, že přijmete posilu do vašeho týmu, a tím vám ubude množství práce.

Ryby

Bude se vám dařit ve více oblastech – práci, lásce i financích. V tomto období se vám budou plnit sny. Navzdory své uzavřené povaze budete chtít vyrazit do společnosti a obklopit se přáteli, jelikož se potřebujete odreagovat.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.
svetzeny.cz