Přejít k hlavnímu obsahu

Rituály letního slunovratu: Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu, přičarujte si lásku, štěstí i spokojenost

Blíží se letní slunovrat, magický den, který oslavovali už naši předci. Nastane 21. června, kdy Slunce protne obratník Raka. Máme návod pro každé znamení zvěrokruhu na provedení čarovných rituálů, které přinášejí spokojenost, vnitřní klid, štěstí i lásku. Co v tento den musíte udělat právě vy?

Beran

Je třeba, abyste se přestali dívat zpět do minulosti a začali se soustředit na budoucnost. K tomu vám pomůže jednoduchý rituál. Budete potřebovat jednu zlatou svíčku, tu zapalte. Zlatá symbolizuje sluneční paprsky. Řekněte nahlas věci, které vás v minulosti potkaly, a za které jste vděční. Poté už jen v klidu meditujte a představujte si svou budoucnost.

Býk

Býk je hodně pracovité znamení, které však zapomíná na to, že je třeba udržovat rovnováhu mezi pracovním a osobním životem. V čase letního slunovratu to můžete napravit. Není třeba dělat nějaké speciální rituály, ale už si konečně najděte čas na své blízké. Napište jim zprávu a sejděte se všichni v den letního slunovratu u plápolajícího táborákového ohně.

Blíženci

Blíženci mohou vyzkoušet rituál s léčivými krystaly. Ten je možné praktikovat celý rok, ale magická moc slunečních paprsků, které na krystaly dopadnou, účinek rituálu ještě znásobí. Umístěte je před sebe a meditujte za svitu slunečních paprsků, pomůže vám to dostat se do duševní pohody.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se letní slunovrat: Astroložka radí, jak se na tento výjimečný den připravit, jaká znamení zvěrokruhu ovlivní nejvíce?

Blíží se letní slunovrat. Tento čas je významný nejen z hlediska astronomie, ale také z pohledu astrologie a magie. Už staří Keltové věřili, že je tato noc kouzelná a vykonávali při ní rituály. Americká astroložka Narayana Montufar vám prozradí, jaká znamení slunovrat ovlivní nejvíce a také to, jak se na tuto výjimečný den připravit.
svetzeny.cz

Rak

Rak obecně rád relaxuje tím, že se stará o svou domácnost, rád ji dekoruje. V době letního slunovratu si nejlépe „vyčistíte“ hlavu prací na zahrádce, nebo zasazením pokojových rostlin. Vyzkoušejte třeba bylinky, říká se, že tato moc je magická a byliny sbírané během ní mají neuvěřitelnou moc. Třezalka zavěšená přede dveřmi dům chrání před zlými silami a vřes zas přivolává lásku a štěstí.

Lev

V tomto čase potřebujete hlavně rozjímat a uklidnit svou mysl. Vhodná je pro vás meditace, při které se skvěle zrelaxujete. Věnujte pozornost svým snům, ty budou v tomto období obzvláště živé a mohou se vás snažit nasměrovat na správnou cestu. V tuto noc si můžete natrhat bylinky podporující klidné spaní – meduňku, kozlík a třezalku.

Panna

Panny jsou velmi pracovité a především si potřebují odpočinout. V tento den není nutné provádět speciální rituály, zaměřte se na sebe a udělejte si relaxační den jen pro sebe. Hlavně se nenechte nikým rušit, posnídejte v posteli, meditujte, zajděte si do wellness či kosmetickou proceduru, neuvěřitelně vám to prospěje.

Váhy

O letním slunovratu se vydejte do přírody a objevujte její krásy. Při procházce v lese či na louce znovu načerpáte sílu a konečně se budete cítit vyrovnaní. Vezměte si sebou fotoaparát a zachyťte tuto nádheru, jednu z fotek si pak nechte zarámovat. Budete z ní pak moci čerpat uklidňující sílu přírody každý den.

Mohlo by se vám líbit

Tyto vlastnosti znamení zvěrokruhu není radno podceňovat: V čem spočívá vaše výhoda, jakou výjimečnou schopností oplýváte?

Jaké jsou nejsilnější zbraně jednotlivých znamení zvěrokruhu? Nikdy nepodceňujte zmíněné vlastnosti, protože byste se se zlou potázali. Každé znamení vládne výjimečnými schopnostmi, která z nich náleží právě vám?
svetzeny.cz

Štír

O letním slunovratu pro vás nastává ideální čas plánovat do budoucna. Vizualizujte si blízkou budoucnost (toto léto) i to, kam byste to v životě chtěli dotáhnout. Pomůže vám to utřídit si myšlenky. Vnitřně cítíte, že už potřebujete změnu, ale je třeba ji dobře promyslet. Štír je dost impulsivní znamení, ale v tento magický čas i vy dokážete v klidu rozjímat.

Střelec

Střelci mají toulavé nohy a už zoufale touží někam vyrazit. Navštivte magická místa, kde o této noci načerpáte novou energii. Legendami opředená hora Říp, dávné pohřebiště na Býčí skále, či Veřejova skála ukrývající vstup do bájné hory Blaník – to vše jsou skvělé tipy na výlety.

Kozoroh

Pro vás platí to samé, co pro Býka, jste velmi pracovité znamení, které však ne a ne najít rovnováhu mezi prací a rodinným životem. O letním slunovratu máte jedinečnou příležitost to napravit. Setkání s vašimi blízkými vás nabije spokojeností a dobrou náladou. Letní slunovrat je spojen s dvěma živly – ohněm a vodou. Buď tedy uspořádejte setkání u ohně, nebo se vydejte k vodě.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.
svetzeny.cz

Vodnář

Pro vás se hodí rituály související s vodou. Můžete provést základní rituál, kdy zapálíte svíčky a položíte se do vany. Ideálně, pokud ještě přidáte do vody očišťující bylinky, skvěle se hodí například šalvěj. Nechte odejít negativní myšlenky a soustřeďte se na budoucnost. Jste vynalézavé znamení, dost možná vás při tomto rozjímání napadne něco skvělého.

Ryby

Tento čas je ideální pro to, abyste uzavřeli věci z minulosti, které vás tíží. Sami to nezvládnete, pozvěte si kamarády a proberte to s nimi. Letní slunovrat se pojí s živly ohně a vody, proto buď poseďte u táboráku, nebo se jděte koupat. Popovídejte si s nimi a vyslechněte si jejich názor. Pak budete připraveni minulost uzavřít a začít novou kapitolu.