Přejít k hlavnímu obsahu

Tyto vlastnosti znamení zvěrokruhu není radno podceňovat: V čem spočívá vaše výhoda, jakou výjimečnou schopností oplýváte?

Jaké jsou nejsilnější zbraně jednotlivých znamení zvěrokruhu? Nikdy nepodceňujte zmíněné vlastnosti, protože byste se se zlou potázali. Každé znamení vládne výjimečnými schopnostmi, která z nich náleží právě vám?

Beran

Kdo by podceňoval vaši odvahu Berana, se zlou se potáže. Jeho dvě přednosti jsou vysoké sebevědomí a neuvěřitelná kuráž. Berani milují výzvy a nebojí se jít do rizika. Proto je raději ani ze srandy neprovokujte, Beran vás dokáže nemile překvapit. Je to znamení, které velmi nerado prohrává.

Býk

U Býka není radno podceňovat jeho odhodlání. Když si něco umane, tak to také dostane. Býci jsou praktičtí lidé, nikoliv snílci, kteří o věcech jen hovoří. I když se vám Býkovy vize mohou zdát nereálné, uvidíte, že toto znamení je schopné dokázat nemožné. Býk je trpělivý a je ochoten na věci si počkat. Pomalu zdolává překážky, ale nakonec k cíli dojde.

Blíženci

Jelikož Blíženci působí bezstarostně, řada lidí mylně předpokládá, že to nejsou žádní myslitelé. Tohle se vám může krutě vymstít, není náhodou, že většina držitelů Nobelovy ceny se narodila v tomto znamení. Blíženci jsou neuvěřitelně bystří a chytří. Věřte tomu, že jsou si toho vědomi a využívají toho. Také jsou to velmi dobří řečníci, kterým nedělá problém získat si lidi.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu a štěstí v životě: Patříte mezi klikaře, nebo jste spíš smolař?

Štěstí může mít mnoho podob. Někdo má štěstí v lásce, jiný ve financích a dalšímu se daří v práci. Která znamení zvěrokruhu jsou největší klikaři? Možná vás překvapí, že vše není takové, jak se na první pohled zdá a mnohdy je jejich „štěstí“ tvrdě vydřené. Zjistěte také, která ze znamení zvěrokruhu mají opravdu smůlu.
svetzeny.cz

Rak

Nikdy, opravdu nikdy, nezpochybňujte Rakovu věrnost. Toto znamení si na tom zakládá a hluboce jej tím urazíte. Pro Raky je nevěra něco nemyslitelného, jejich oddanost je pověstná. Proto se jich velmi dotkne, pokud něco takového byť v žertu zmíníte. Raci si velmi cení svého vztahu a berou ho vážně.

Lev

Lvi jsou velmi okouzlující a je s nimi zábava. Tedy do momentu, než je něčím naštvete. Jejich prudká reakce vás pravděpodobně velmi zaskočí. Lvy není radno dráždit a provokovat, se zlou se potážete. A věřte tomu, že je dokáže vytočit i maličkost, takže před nimi žádné jedovaté a kousavé poznámky raději nepronášejte.

Panna

Kdo podcení pečlivost Panny, nedopadne dobře. Panna si všímá každičkého detailu a vše dopodrobna analyzuje. Partneři Panny by rozhodně neměli ani zkoušet něco dělat za jejími zády, stoprocentně na to přijde. Panny jsou také velmi inteligentní a nedají se opít rohlíkem. Raději s nimi vždy jednejte na rovinu.

Váhy

Nejsilnější zbraní lidí narozených ve znamení Vah je jejich šarm. Jsou jednoznačně nejvíc okouzlujícím znamením zvěrokruhu. Jejich módní vkus, elegance a osobní kouzlo je pověstné. Také mají skvělé vyjednávací schopnosti, Váhy jsou rození diplomaté a mediátoři. Pokud si znepřátelíte Váhu, nebuďte překvapení, že si ve výsledku uděláte mnohem více nepřátel, protože lidé budou mít tendenci se jí zastávat.

Mohlo by se vám líbit

Blíží se letní slunovrat: Astroložka radí, jak se na tento výjimečný den připravit, jaká znamení zvěrokruhu ovlivní nejvíce?

Blíží se letní slunovrat. Tento čas je významný nejen z hlediska astronomie, ale také z pohledu astrologie a magie. Už staří Keltové věřili, že je tato noc kouzelná a vykonávali při ní rituály. Americká astroložka Narayana Montufar vám prozradí, jaká znamení slunovrat ovlivní nejvíce a také to, jak se na tuto výjimečný den připravit.
svetzeny.cz

Štír

Štíry nikdy nepodceňujte v žádném ohledu. Jsou to rození manipulátoři, velmi dobře se umí do lidí vcítit a přimět je, aby dělali to, co Štíři chtějí. Navíc jsou to velmi charismatičtí lidé, kterým ostatní neumí říct ne. Ostatní jim také mohou závidět jejich schopnost intenzivně prožívat věci, Štíři jsou velmi vášniví.

Střelec

Nikdy nepodceňuje dobrodružnost Střelce. Dokáže vás překvapit tím, jaké riziko je ochotný podstoupit. Je to jednoznačně nejodvážnější znamení zvěrokruhu, které se nebojí snad ničeho. Navíc Střelci mívají v životě i dost štěstí, platí pro ně tedy „risk je zisk“. Nikdy se nepokoušejte omezovat Střelcovu svobodu, nedopadne to dobře, Střelec si ji vzít nenechá.

Kozoroh

Kozoroh je neuvěřitelně ambiciózní, v kariérním žebříčku chce stoupat co nejrychleji. Lidé narození v tomto znamení bývají spíše introvertní povahy a jsou hodně odměření, ale děláte chybu, pokud si myslíte, že to kvůli tomu nedotáhnou daleko. Kozoroh pracuje trpělivě a je ochoten si na výsledky počkat. Sám na sebe klade vysoké nároky a můžete si být jistí, že v životě uspěje.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou mít obtížné léto

Jaká škoda! Léto je tady a tři znamení zvěrokruhu si ho nemohou úplně užít. Podle horoskopu čelí důležitým výzvám, které ovšem nejsou jednoduché a mohou zasáhnout, jak váš současný, tak váš budoucí život. Kterých znamení se to týká?
svetzeny.cz

Vodnář

Vodnáře někteří lidé vnímají jako podivíny, protože se naprosto vymykají průměru. Jsou excentričtí a přemýšlejí úplně jinak než ostatní lidé. To z nich činí významné inovátory. Vodnáři vás vždy dokážou překvapit, jsou velmi inteligentní a málokdo je natolik kreativní jako oni.

Ryby

Rybám se nevyplatí lhát. Jsou velmi empatické a vnímavé, poznají, když se je snažíte obelstít. Lidé je mají rádi, protože jsou laskavé, naslouchají druhým, bývají velkorysé a věrné. Pokud Rybě ublížíte, nedivte se, že vás odsoudí i okolí.

Mohlo by se vám líbit

Která znamení zvěrokruhu rychle ztrácí zájem?

Ať už ve vztahu, koníčku nebo zaměstnání: Čtyři znamení zvěrokruhu mají tendenci se rychle nudit a ztratit zájem. Je to vaše jedním z nich?
svetzeny.cz