Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato dvě znamení zvěrokruhu tvoří nejdokonalejší pár v celém vesmíru podle astrologie. Jste ti vyvolení?

To, se kterým člověk vám je dobře, samozřejmě nezávisí pouze na znamení zvěrokruhu. Pokud se ovšem zeptáme hvězd, která dvě znamení tvoří onen dokonalý pár, mají okamžitou odpověď. Když se totiž tato dvě znamení zvěrokruhu spojí, setká se magie, která nejde přehlédnout!

Existuje několik párů, které jsou ve vzájemné dokonalé harmonii, tedy alespoň podle hvězd. Rovněž mají velkou šanci zůstat spolu navždy a ještě déle. Pokud se zeptáte astrologů na jedinou dokonalou kombinace, mají jasno. Duo Štír a Rak je tím nejdokonalejší, co může mezi znameními zvěrokruhu vzniknout!

To je důvod, proč Štír a Rak jdou tak dobře dohromady

Přestože mají oba na první pohled zcela odlišné povahy, spojují je ve vztahu dvě věci, které posilují lásku: Rozumí tomu druhému - a doplňují se. V oblastech života, kde Štír ukazuje slabost, zůstává Rak silný - a naopak. Oba obdivují způsoby řešení problémů toho druhého: zatímco Rak k nim přistupuje s velkou citlivostí, Štír hoří netrpělivostí a vášní. Protiklady se v této kombinaci navzájem kouzelně přitahují!

Láska má přednost

Rak i Štír chápou, že vztah je dřina. Oba jsou ochotni investovat energii a čas, aby byla jejich láska nezničitelná, a zařadili tento cíl na vrchol svých seznamů priorit. Zde se dostává do popředí, že oba jsou ovlivňováni živelnou vodou, která mezi nimi dlouhodobě vytváří hluboké spojení.

Slavné páry

Následující páry celebrit dokazují, jak dokonalá tato láska může být.

 

  • Princ Charles (Štír) a Camilla Parker-Bowles (Rak)

  • Tom Hanks (Rak) a Rita Wilson (Štír)

  • Harrison Ford (Rak) a Calista Flockhart (Štír)

Mohlo by se vám líbit

Pryč s břišním tukem díky radám Kate Middleton! Vévodkyně prozradila, díky čemu má dokonale ploché bříško

Mnoho žen závidí vévodkyni Kate její štíhlou postavu – zejména břicho má pozoruhodně ploché, a to i přesto, že už třikrát porodila. Odhalíme vám její fitness tajemství a vy tak můžete získat stejně perfektní postavu jako má ona.
svetzeny.cz