Přejít k hlavnímu obsahu

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

Info ikona
Horoskop

Nechceme vám kazit náladu, ale tři znamení zvěrokruhu musí být nyní velmi silná– čeká vás těžký říjen s mnoha překážkami. Ale znáte to, po každé bouřce vyjde slunce.

Poslední retrográdní Merkur v roce 2021 zahájíme od konce září a mnoho z nás si brzy bude moci vydechnout. Ale ne všechna znamení zvěrokruhu budou tímto obdobím procházet lehce, protože v říjnu způsobí Merkur ve znamení Vah velký zmatek. Zvláště tato tři znamení zvěrokruhu musí být připravena na nedorozumění, konflikty a neštěstí v říjnu. Pravděpodobně zažijete i svůj nejhorší den v roce. To ovšem znamená, že potom už bude jenom dobře!

1. BERAN

Zrozenci Berana by měli věnovat velkou pozornost svým slovům, protože říjen prověří jejich partnerské vztahy a Berani to pocítí dosti tvrdě. Komunikace, pomocí které lze vyřešit mnoho problémů, bude tento měsíc o to důležitější. Beran by se během této doby měl vyvarovat impulzivního rozhodování a v případě konfliktu nechat vášeň mimo hru, jinak by se některé vztahy mohly rozpadnout.

2. RAK

Zvláště pokud jde o emocionální bezpečí, citliví Raci se budou v říjnu cítit velmi nepříjemně. Staré rány mohou znovu prasknout a tím zatížit vaše zlaté srdce. Vodní znamení by se mělo pokusit vnést zpátky nějaký řád do svých myšlenek prostřednictvím jednoduchých činností jako je vyklízení. Začněte například úklidem bytu nebo meditací. Pak se dá tento těžký měsíc přežít o něco lépe.

3. KOZOROH

Hodně stresu v práci? Kozorozi mohou očekávat v říjnu opravdickou smršť. Nyní se může jeho potřeba úspěchu cítit vážně ohrožena, což může vést k napětí a nedorozuměním v práci. Kozorozi by proto měli před každým svým slovem krátce přehodnotit a promyslet následky, než vyzvete svého šéfa. Protože tohle opravdu není dobrý měsíc na to, abyste mohli posouvat svoji kariéru! Zemské znamení by se mělo obrátit na důvěryhodného pracovního kolegu a zbavit se frustrace.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.