Přejít k hlavnímu obsahu

5 nejinteligentnějších znamení zvěrokruhu. Kdo se nedostal ani do výběru? Budete v šoku!

Každé znamení zvěrokruhu má jiné vlastnosti, silné a slabé stránky a je zábavné dekódovat člověka na základě jeho znamení zvěrokruhu. Kdo je nejchytřejší a kdo se nedostal ani do top 5? Budete rozhodně překvapeni výsledkem.

Slovo inteligence samozřejmě pro různé lidi znamená různé věci. Nejde jen o získání akademických kvalifikací nebo vychloubání se super úspěšnou kariérou, ale také o soulad s vašimi emocemi, logické porozumění a schopnost rychle pojmout pojmy.

5. Kozoroh: Včela dělnice

Pokud máte někdy obavy z hledání partnera pro studium nebo projekt, spřátelte se s mužem nebo ženou z Kozoroha. Jsou velmi cílevědomí, pracovití a praktičtí. Dobře se naučí všechno, co si umanou, a i když nejsou příliš bystří nebo chytří, mají sílu a vůli uskutečňovat věci

Pokud něco přijali, udělají vše pro to, aby to udělali správně. Váš partner Kozoroh bude vždy připraven otestovat své znalosti v praxi. Možná nejsou všestranní, ale budou si hluboce vědomi témat, která je zajímají.

Kozorozi mohou být trochu tvrdohlaví, ale vydržte s nimi. Jejich odvaha, schopnost nikdy se nevzdávat a hledat řešení díky tvrdé práci je znakem jejich inteligence. Někdy potřebujete takové lidi, abyste neustále motivovali zbytek týmu.

4. Ryby: Snílek

Nikdy nepodceňujte moudrost Ryby. Ryby se řadí mezi nejinteligentnější znamení zvěrokruhu, protože nasávají rysy všech ostatních znamení a jsou posledními v kruhu. Úhledné, že?

Mají přirozenou inteligenci a schopnost poskytnout celkový pohled, což jim určitě může pomoci dojít daleko. Společně s Raky jim tedy lze věřit, že poskytnou velmi dobré rady. I oni mají velmi dobrou intuici, i když se jí bohužel ve svém životě sami neřídí. Ryby jsou kreativní a inteligentní, ale také se obvykle ztrácí ve svých snech. Pokud zůstanou při zemi, obloha je pro ně limit.

Mohlo by se vám líbit

Podle horoskopu: Nikdy byste neměli chodit s tímto znamením zvěrokruhu

Podle horoskopu existuje spřízněná duše pro každé znamení zvěrokruhu. Platí to i naopak. Hvězdy prozradili, kterému znamení byste se měli obloukem vyhnout. Proč? Protože některá znamení zvěrokruhu prostě nejdou dohromady. Tohle je to vaše!
svetzeny.cz

3. Rak: Emočně inteligentní

Rak je také inteligentní znamení, ale jeho inteligence se řadí do kategorie emoční inteligence (což je velmi důležité) Rak má přirozenou empatii a porozumění, díky čemuž je vynikající při radách druhým. Jeho inteligence přichází hlavně ve formě porozumění lidem, což je velmi vzácný rys.

Mají tendenci zůstávat v komfortní zóně, což není dobrá věc, protože růst se v komfortní zóně vyskytuje jen zřídka. Ale jejich vrozený smysl pro poznání energie druhých jim pomáhá se posunout dál. Jako většina vodních znamení je jejich intuice na místě.

Jsou to velmi dobří a moudří přátelé, zvláště v těžkých chvílích. Mohou skutečně cítit energie bez námahy, což z nich dělá vynikající „psychoterapeuty“. Pokud se tedy cítíte zmatení z toho, co dělat a kam v životě jít, víte, na koho se obrátit.

2. Štír: Super chytrý

Štíři jsou chytří, ve skutečnosti je lze nazvat nejchytřejším znamením zvěrokruhu ze všech. Jsou typickým vodním znamením, které stojí hluboko v tichých vodách. Nenechte se zmást jejich pokerovou tváří nebo chladným chováním. Zpochybňují všechny koncepty a teorie a nejsou spokojeni, pokud k tvrzením nedokáží připojit dostatečný důkaz.

Štíři se rádi ponoří hluboko do konceptu a nejsou připraveni přijmout vysvětlení, pokud o tom nejsou přesvědčeni. Mají přirozenou intelektuální zvědavost, chtějí vědět všechno o čemkoli, co je zajímá.

Je známo, že Štíři jsou intenzivní, a když se do něčeho pustí, vydají ze sebe všechno. Jsou to přirození vůdci a šéfové. A pokud máte zaměstnance Štíra, vězte, že vaše organizace je v dobrých rukou.

Mohlo by se vám líbit

Budíte se v noci? Zjistěte duchovní význam hodiny, kdy jste vzhůru

Budit se v noci je běžné. Pokud se otočíte na druhý bok a nevěnujete tomu žádnou pozornost, zřejmě tento článek není pro vás. Pokud ale hledáte odpovědi, možná vás zaujme, že hodina, ve které se budíte, vám může mnoho věcí prozradit. Objevte duchovní význam času, ve kterém se probouzíte.
svetzeny.cz

1. Vodnář: Nejchytřejší, ale arogantní

Gratulujeme Vodnáři! Podle hvězd je to nejinteligentnější znamení zvěrokruhu. Lidé patřící k tomuto znamení jsou přirozenými intelektuály. Mají chladnou hlavu a je o nich známo, že se chovají racionálně a dokážou být docela inovativní.

Většinou sami zjišťují veškeré informace, které potřebují k dané činnosti. Všechno si dokáží zařídit sami! Vodnáři rádi promýšlejí témata, která je zajímají, a téměř vždy mají pravdu.

Inteligence Vodnáře ale nemusí být vždy příliš praktická, jsou spíše esoteričtí. Často si myslí, že jsou nadřazení ostatním a mohou být mírně odmítaví vůči těm, kteří jsou méně inteligentní než oni. Smiřte se tedy s trochou komplexů nadřazenosti, kterými nevyhnutelně trpí. Budete se od nich učit.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadá dcera zesnulého Paula Walkera? Kráska se pochlubila nečekaným životním krokem

Meadow, které je 22 let, předvedla svým fanouškům zásnubní prsten. Mohli bychom namítat, že je na svatbu ještě mladá. Co ovšem ale opravdu všechny překvapilo je fakt, že Meadow navlékla zásnubní prsten zhruba měsíc poté, co ona a herec Louis Thornton-Allan potvrdili svůj vztah.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Astrologický průzkum: Tato 3 znamení jsou podle lidí zahleděná do sebe, patříte mezi ně i vy?

Tato znamení jsou podle lidí zahleděná do sebe, milují své já nade všechno a na ostatní mohou působit namyšleně. Jste mezi nimi i vy? Také se dozvíte, která znamení jsou jejich naprostým opakem.
svetzeny.cz