Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tato znamení zvěrokruhu budou muset překročit své stíny. Patříte sem i vy?

Info ikona
Horoskopy

Tři znamení zvěrokruhu se rozhodla, že něčeho dosáhnout a právě tento týden bude jejich zkouškou, zda to myslí vážně. Hvězdy si pro vás připravily těžký týden od 16. srpna, ale pokud obstojíte, budete mít svůj cíl na dosah.

Nejen měsíc Lva poskytuje ve vesmíru ohnivou energii, Merkur, Slunce a Mars také hojně přispívají. Tento týden dávají hvězdy třem znamením zvěrokruhu možnost realizovat to, co už dlouho plánovali. Ale jak už to tak bývá, nic není zadarmo. Zejména vodní znamení bude muset shromáždit spoustu energie a možná udělat něco, co ještě nikdy předtím. Připravte se na výstup ze své komfortní zóny!

Rak

Rak je pro přátele a rodinu velmi velmi důležitý. Někdy však reaguje příliš přecitlivěle na výroky, které neměly být nijak zlomyslné a vyvolají nesmyslné konflikty nebo nedorozumění. Nyní je na vaše vložit do svých blízkých důvěru, rozpoznat loajalitu svých přátel a především zapracovat na vlastním sebevědomím. V opačném případě se vám budou vaše sny nebezpečně vzdalovat.

Štír

Štíři dlouho snili o velké, nevyvratitelné lásce, ale ve skutečnosti to nevypadá tak pohádkově, že?! Partneři Štíra touží po věští pospolitosti a během tohoto týdne byste tomu měli věnovat náležitou pozornost. Projevte pochopení pro potřeby svého protějšku a neztrácejte se ve své zášti, pokud něco nefunguje tak, jak jste si to představovali, milý Štíre. Pamatujte, přitahujete to, co vyzařujete.

Ryby

Víme, že Ryby žijí ve svém vlastním světe snů. Ale někdy musíte být k sobě upřímní a vrátit se nohama zpátky na zem, abyste se mohli posunout dopředu i v reálném životě. Podívejte se na svůj život a vztahy v objektivnějším světle a začněte řešit problémy krok za krokem. Tento týden se vám díky tomu, že budete čelit nepříjemným situacím, otevřou nové možnosti a vy sami se budete divit, co všechno se stane.