Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Střelci, Kozorozi a Raci zbystřete, v zimě najdete vysněnou lásku, která vám změní život

Info ikona
Horoskop

Zimní čas je čas mazlení a nabízí ideální příležitost znovu se zamilovat. Především tři znamení zvěrokruhu mohou konečně najít velkou lásku a zažít to, o čem sní už nějaký ten pátek. Připravte se, tato zima bude jízda plná lásky!

Ještě jste nenašli tu pravou velkou lásku? Pak je velká šance, že se to v příštích týdnech konečně změní. Pokud budete následovat hvězdy, v zimních měsících opět pilně střílí milostné šípy a pro určitá znamení nešetří, naopak. Tato tři znamení zvěrokruhu by měla mít otevřené oči, uši a především srdce, protože budou na každém rohu zakopávat o možnost se zamilovat. Jste připraveni? 

STŘELEC

Střelci jsou po celý rok výrazně ovlivněni Uranem a také mohou v zimních měsících stále více počítat s vlivem této planety v jejich znamení. Pro znamení ohně to znamená nade vše jednu věc: neočekávané změny, nepředvídatelné zvraty, obraty a překvapení. To je ale ve skutečnosti ideální pro nezadané Střelce, protože je to vyláká z jejich komfortní zóny a konečně mají možnost poznat nové lidi a možná i velkou lásku.

KOZOROH

Kozorozi mají Venuši ve znamení od 5. listopadu do konce roku a mohou v této době těžit z planety pro lásku, oddanost a vášeň. Od žhavých flirtů přes romantické chvíle až po vzrušujícího rande...všechno je možné-a kdo ví, možná tam bude i láska vašeho života.

RAK

Od začátku roku má Saturn na Raka velký vliv a stále více nechává citlivé znamení pořádně se srovnat s minulostí a konečně uzdravit své tělo i ducha. Ovšem vodní znamení si obzvláště rádo připomíná milované, kteří zemřeli, a tím blokuje šanci poznat někoho nového. Už dost! Rakům se v zimě dostává podpory z planety Jupiter, která ukončuje hry s myslí a zajišťuje mnoho krásných okamžiků-zvláštním vrcholem může být poznávání velké lásky, která bude ta pravá. Přesně, jak si už několik let přejete, milí Raci!