Promotion
Promotion
Promotion

Horoskop: Střelci, Kozorozi a Raci zbystřete, v zimě najdete vysněnou lásku, která vám změní život

Promotion
Promotion

Ještě jste nenašli tu pravou velkou lásku? Pak je velká šance, že se to v příštích týdnech konečně změní. Pokud budete následovat hvězdy, v zimních měsících opět pilně střílí milostné šípy a pro určitá znamení nešetří, naopak. Tato tři znamení zvěrokruhu by měla mít otevřené oči, uši a především srdce, protože budou na každém rohu zakopávat o možnost se zamilovat. Jste připraveni? 

STŘELEC

Střelci jsou po celý rok výrazně ovlivněni Uranem a také mohou v zimních měsících stále více počítat s vlivem této planety v jejich znamení. Pro znamení ohně to znamená nade vše jednu věc: neočekávané změny, nepředvídatelné zvraty, obraty a překvapení. To je ale ve skutečnosti ideální pro nezadané Střelce, protože je to vyláká z jejich komfortní zóny a konečně mají možnost poznat nové lidi a možná i velkou lásku.

KOZOROH

Kozorozi mají Venuši ve znamení od 5. listopadu do konce roku a mohou v této době těžit z planety pro lásku, oddanost a vášeň. Od žhavých flirtů přes romantické chvíle až po vzrušujícího rande...všechno je možné-a kdo ví, možná tam bude i láska vašeho života.

RAK

Od začátku roku má Saturn na Raka velký vliv a stále více nechává citlivé znamení pořádně se srovnat s minulostí a konečně uzdravit své tělo i ducha. Ovšem vodní znamení si obzvláště rádo připomíná milované, kteří zemřeli, a tím blokuje šanci poznat někoho nového. Už dost! Rakům se v zimě dostává podpory z planety Jupiter, která ukončuje hry s myslí a zajišťuje mnoho krásných okamžiků-zvláštním vrcholem může být poznávání velké lásky, která bude ta pravá. Přesně, jak si už několik let přejete, milí Raci!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Předplatné Svět Ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion