Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Znamení zvěrokruhu, která jsou ze všech nejneoblíbenější: Lev, Blíženci a Štír

Info ikona
Horoskop

Jestli hledáte příjemnou společnost, měli byste se této trojici vyhnout. Tedy tak to alespoň říká astrologie. Lev, Blíženci a Štír nepatří mezi nejlepší společníky a my vám prozradíme proč.

Existují lidé, kteří svým chováním a jednáním jednoduše rozzáří celou místnost a okouzlí každého. A pak jsou tu lidé, na které nemusíte mít náladu, jelikož oni se rozhodně nebudou snažit na vás jakkoli zapůsobit. Jejich obtížný charakter ztěžuje přístup k jejich srdci. Na druhou stranu, když se do jejich srdce ale jednou dostanete, zažijete lásku a přijetí, o kterém se vám ani nesnilo. Nic není černobílé, a tak ani těžká povaha těchto tří znamení neznamená, že jsou to špatní lidé.

Každé znamení zvěrokruhu je známé určitými osobnostními rysy, je tedy zcela přirozené, že někteří jedinci jsou více populární než jiní. Prozradíme vám, proč jsou tři znamení nejméně oblíbená.

Lev

Egomaniacký Lev miluje pozornost, vždy hledá publikum a je přímo závislý na přijetí od vnějšího světa. Jeho hlasitá osobnost je spojena s neustálou touhou po pozornosti a i to testuje trpělivost jeho přátel. Pokud si ovšem uděláte čas a nahlédnete za fasádu této silné osobnosti, zjistíte, že Lev je vlastně jen takové malé koťátko, které chce jediné: být milováno a chváleno.

Blíženci

Ne náhodou je Blíženec znamení zvěrokruhu se dvěma tvářemi. Můžeme ho označit za nečestného a znuděného, ale také za osobu, která je vždy poháněna touhou po nové a nové zábavě. Blíženci jsou přímo závislí na senzacích, a proto byste si měli dvakrát rozmyslet, než jim prozradíte svá nejintimnější tajemství. Skvělá schopnost komunikovat je ovšem jednou z nejsilnějších stránek tohoto znamení zvěrokruhu. Je to dobrý posluchač a vždy hledá nové a nové kontakty kolem sebe. Pozitivní je, že za jeho touhou po senzacích se skrývá jen velká žízeň po vědomostech, což je výrazem vysoké inteligence Blíženců.

Štír

Štír je tajemný a těžko čitelný, je ale také považován za mstivého a manipulativního. Jeho chladný a „vzdálený“ způsob jednání ztěžuje navázání skutečného a důvěrného spojení, po kterém touží. Jeho tvrdá skořápka ho ovšem chrání před zranění, kterého se Štír bojí nejvíc. Pokud se vám podaří, díky trpělivosti a vytrvalosti, prokousat se k jeho nitru, zjistíte, že Štír je jeden z nejvěrnějších společníků na celý život.

zdroj: Astrology.com, Ezoscience.com, kniha Horoskopy a vaše povahové rysy

Talismany podle horoskopu: Dosáhněte harmonie díky vzácným kamenům

svetzeny.cz

Výživový poradce prozradil jednu jedinou radu, díky které zhubne každý v každém věku

svetzeny.cz