Přejít k hlavnímu obsahu

Čtyři znamení zvěrokruhu, které srpnové novoluní zasáhne plnou silou. Patříte mezi vyvolené?

Info ikona
Horoskop

8. srpna, v den Lví brány, proběhne letos ve stejnou dobu novoluní ve Lvu. Zde si můžete přečíst, která znamení zvěrokruhu zasáhne tato magická moc. Jsou tentokrát dokonce čtyři, tedy šance, že jste mezi nimi se zvyšují!

Nový měsíc je v astrologii považován za duchovní restart, protože vyzařuje obrovskou regenerační a omlazující energii. Ideální čas stanovit si nové cíle a staré nechat za sebou. S blížícím se novoluním v odvážném a kreativním Lvu můžete očekávat intenzivní období. Následující čtyři znamení zvěrokruhu budou tento den zažívat obzvláště silnou energii:

Lev

U znamení ohně spouští kombinace Lví brány a „Lvího měsíce“ jeden emocionální chaos. Cítí se rozpolceni mezi potřebou splnit očekávání ostatních a prostě dělat svou vlastní práci. 8. srpen také nabízí Lvovi příležitost naslouchat sám sobě a od nynějška dělat to, co jim vyhovuje.

Vodnář

Vodnář řeší vztahy a o vztazích také bude nový měsíc. Uvědomujete si, jak je důležité mít kolem sebe pozitivní prostředí. Vodnář proto začne přehodnocovat romantické a přátelské vztahy a odstraní jednoho a více lidí ze svého života. Vztahy, které pak vyvstanou jako důležité a pozitivní, přinesou Vodnáři nečekané výhody a pocity naplnění.

Horoskop: Které znamení zvěrokruhu je všemi milováno? Astrologie prozradila vítěze!

svetzeny.cz

Býk

Novoluní přivádí Býka zpět ke kořenům. Zemské znamení dostane příležitost vyrovnat se se svou minulostí a jednou provždy ze sebe odložit emocionální zátěž. Novoluní ho navíc vybízí, aby se věnoval záležitostem, které jsou jeho srdci blízké, a formoval budoucnost podle svých přání.

Štír

Štír má oproti ostatní spíše pracovní náladu. Ačkoli to v této sféře nebylo nejrůžovější, teď se vše změní. Chcete udělat kariéru a nyní už také víte, jak a kde. Vodní znamení má zatím problémy s autoritou. Ale nic netrvá věčně, nebojte! Nyní si ale uvědomujete, že ani tento malý problém vám nebude stát v cestě a že váš úspěch máte ve vlastních rukou. Možná dojde k nějakým radikálním změnám, ale Štírovi nic nestojí v cestě, pokud jde o kariéru.

Horoskop: Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle FBI. Podívejte se na unikátní statistiku

svetzeny.cz