Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Které znamení zvěrokruhu je všemi milováno? Astrologie prozradila vítěze!

Info ikona
happy 10 pravidel šťastného návratu z dovolené

Díky povahovým vlastnostem, které s sebou vaše vlastní znamení zvěrokruhu přináší, si získáte přátele i nepřátele. To však neplatí pro velmi zvláštní znamení zvěrokruhu, protože je miluje prakticky každý. Jste vy tím znamením nebo máte někoho takového vedle sebe?

Jsou snílci, jsou citliví, mají ohledy na pocity druhých a nezdržují se vlastní jemnou emocionalitou: Ryby, říkají astrologové, jsou nejmilovanějším znamením zvěrokruhu ve vesmíru. Souhlasíte?

Ryby jako přátelé

Ryba doslova plave s davem, ale ne v nudném slova smyslu. Má dar vcítit se do nálad a pocitů druhých, a proto je jako trpělivý konverzační společník velmi ceněna. Rybám vládne Saturn, planeta spolehlivosti, pravidel a řádu. Když se Ryby začnou s někým přátelit, chtějí toto pouto posilovat a udržet navždy. To z nich dělá ideální přátele. Nejvíce si rozumí s Býkem, Pannou a Kozorohem.

Ryby v rodině

V rámci své rodiny dokáže Ryba vklouznout do každičké role, kterou je třeba v rodině splnit. Dokáže babičce naslouchat celé hodiny, ale také se dokáže utkat s dětmi na fotbalovém hřišti. Ryba je rovněž vždy vítaným hostem na všech oslavách, protože s sebou nesou kromě dobré nálady i klid a zvládají bravurně řešit krizové situace.

Ryba jako partner

Ryby milují lásku! Vlastně by chtěli být stále zamilovaní, ale bohužel se nedokáží tak rychle otevřít. Když se to ale stane, bude vztah nádherně harmonický - mimochodem nejlépe s Rakem nebo Štírem.

Jennifer Aniston rozdělila fanoušky na dva tábory. Jedni ji chválí, druzí píší: "Měl jsem tě rád. Teď je konec!"

svetzeny.cz

Horoskop: Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhu podle FBI. Podívejte se na unikátní statistiku

svetzeny.cz