Přejít k hlavnímu obsahu

Podle horoskopu: Nikdy byste neměli chodit s tímto znamením zvěrokruhu

Info ikona
Horoskop

Podle horoskopu existuje spřízněná duše pro každé znamení zvěrokruhu. Platí to i naopak. Hvězdy prozradili, kterému znamení byste se měli obloukem vyhnout. Proč? Protože některá znamení zvěrokruhu prostě nejdou dohromady. Tohle je to vaše!

Všichni víme, že astrologie není dokonalá věda, takže byste se samozřejmě neměli nechat horoskopy nijak omezovat. Někdy však může být užitečné podívat se na hvězdy, zvláště než se seznámíte s novým partnerem. Některá znamení zvěrokruhu se prostě neshodují a podle horoskopu byste nikdy neměli chodit s tímto znamením zvěrokruhu (tedy pokud nechcete být zklamáni):

1. Beran: Kozoroh

Člověk by si vlastně myslel, že Beran má s Kozorohem mnoho společného: Oba jsou velmi ambiciózní, motivovaní a vždy chtějí být nejlepší - ale bohužel právě v tom je problém. Vzhledem k tomu, že oba chtějí ve vztahu udávat tón a ani jeden není ochoten kompromisu, je vztah odsouzen k zániku.

2. Býk: Vodnář

Jako Býk očekáváte, že vám partner bude lichotit a otevřeně vám ukáže své pocity. Bohužel jste s Vodnářem přišli na špatnou adresu. Od svobodomyslného Vodnáře je lepší nežádat příliš mnoho a hledat někoho, kdo se vám odevzdá.

3. Blíženci: Rak

Blíženci milují socializaci a komunikaci. Berou život s lehkostí, zatímco Rak je více přemýšlivý a citlivý, což ho často svádí ke sklíčené náladě. Zatímco Blíženci chodí na večírky, stýkají se s přáteli a chtějí vidět svět, Raci raději zůstávají doma a sledují filmy. To by mohlo být nudné - pro obě strany.

4. Rak: Lev

Vodní znamení je považováno za obzvláště citlivé, a proto je také velmi milým milencem. Protože si však každou maličkost bere k srdci, svižná a necitlivá povaha Lva by se pro citového Raka mohla rychle stát příliš neúnosnou, takže by se cítil neustále zraněný a nemilovaný.

5. Lev: Ryby

Jako Lev milujete být obdivován a milován. Partner ve znamení Ryb by vás mohl do určité míry uspokojit, ale nedokáže ve vás probudit pocit, že jste opravdu výjimeční. Lvi vyžadují úplné odhodlání a loajalitu - Ryby však pravděpodobně budou zamilovány do mnoha lidí současně.

6. Panna: Beran

Bohužel kromě toho, že se oba příliš snažíte o dokonalost, nemáte s Beranem nic společného, co by mohlo vést ke šťastnému vztahu. Příklad: Vše organizujete do nejmenších detailů, Beran má naopak spontánní povahu a dělá, co chce - stres je zde pro vás nevyhnutelný.

7. Váhy: Panna

Podle hvězd není chemie mezi Vahami a Pannou v pořádku, takže je romantický vztah téměř nemožný. Váhy chtějí, aby o ně bylo pečováno, a aby se cítily chráněny. Rády předávají „rozhodovací“ pravomoci svému partnerovi - Panny bohužel nemohou nabídnout tuto silnou, asertivní stránku. Na otázky typu: „Kam si zajdeme na jídlo?“ Panny odpoví: „Kamkoli budeš chtít!“.

8. Štír: Blíženci

Není divu, že vás Blíženci v poslední době mohli upoutat, protože jsou také velmi okouzlující a chápaví - alespoň naoko. Jako Štír však ve svém vztahu potřebujete naprostou důvěru a emocionální hloubku, povrchní Blíženci bohužel nemohou nabídnout ani jedno a kvůli tomu vás čeká jen zklamání.

9. Střelec: Štír

Není žádným tajemstvím, že ti, kteří se narodili ve Střelci, jsou silně připoutáni ke své svobodě. Proto potřebují někoho, kdo souhlasí s jejich životním stylem a kdo je doprovází a podporuje je při dalších dobrodružstvích - se Štírem jste ale přišli na špatnou adresu. Toto znamení na svém partnerovi velmi lpí a nerado mu dává svobodu.

10. Kozoroh: Beran

Tady to nefunguje vzájemně. Beran nezažije dlouhodobou lásku s Kozorohem, ani Kozoroh s Beranem. Vzhledem ke své ambiciózní a dominantní povaze jsou si oba prostě příliš podobní a budou se hádat v průběhu vztahu - takže si můžete ušetřit randění.

11. Vodnář: Kozoroh

Vodnář jako nejvíce nekonvenční a do budoucna orientované znamení zvěrokruhu představuje vše, co Kozorozi nesnáší. Například vzdušné znamení hraje podle svých vlastních pravidel a dělá věci po svém, zatímco zemské znamení je snad pouze o pravidlech a tradici. Tady je rada jednoduchá: Když vás požádá o rande, nemáte čas!

12. Ryby: Střelec

Obě znamení zvěrokruhu jsou rození romantici a milují být zamilovaní. Tím ale vaše podobnost se Střelcem končí. Zatímco vy byste raději zůstali ve svém vysněném světě, znamení bouřlivého ohně chce vždy vyrazit na nová místa a neustále zažívat nové věci. To může být pro vás oba velmi frustrující, protože ani jeden nedostane to, co chce.