Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení horoskopu jsou přímo posedlá myšlenkou o svatbě. Týká se to vás nebo vaší polovičky?

Info ikona
svatba 2021

Hvězdy dokáží prozradit vše. Někdy budoucnost, jindy zase povahové rysy. Zatímco některým trvá dlouho, než se odhodlají a přijdou před oltář, jiní se nemohou dočkat až tento moment v jejich životě nastane. Která znamení zvěrokruhu to jsou? Budete rozhodně překvapeni!

Se svatbou je spojeno mnoho romantických tradic a myšlenek. Některým lidem to ovšem moc neříká a buď jim trvá věky, než přemluví sami sebe, aby řekli „ano“, nebo dají přednost tolik milované svobodě. Jsou tady ale tací, kteří někoho poznají a už slyší znít svatební zvony. Proč manželství odkládat, že?! Podle astrologie mají tato tři znamení zvěrokruhu tendenci brát se (příliš) brzy.

Panna

Konzervativní zemské znamení je velmi soběstačné a rádo si řeší věci po svém. Přesto je pro Panny důležité mít ve svém životě někoho, kdo jim kryje záda a kdo je tu vždy pro ně. Jako rovnováhu k jejich každodenní práci chtějí bezpečný domov a milujícího partnera po boku. Doufají, že právě toto zázemí najdou v manželství, a proto mají tendenci vdávat se, co nejrychleji to jde.

Rak

Je známo, že Rak je velmi oduševnělé a empatické znamení zvěrokruhu. Touží po loajalitě a bezpečí a často propadnou myšlence, že chtějí založit rodinu. Občas příliš tlačí na pilu a dokáží sami sebe zužovat představou, že nestihnou mít svatbu, nebudou mít děti a rodinný život je mine. Vodní znamení nevidí manželství jako omezení, ale jako splnění celoživotního snu.

Blíženci

Společenští Blíženci jsou neradi sami. Cítí se nejpohodlněji, když jsou obklopeni mnoha lidmi, se kterými si mohou vyměňovat nápady a myšlenky a hlavně – bavit se! Proto se tomuto znamení zvěrokruhu líbí myšlenka mít po boku společníka pro život. Pokud se zamilují a myslí si, že našli toho pravého, nečekají na nic a vdají se. Tady nečekejte na dlouhé roky „zkušebního“ vztahu. Blíženci do toho jdou naplno.

Horoskop: Tato 3 znamení zvěrokruhu překonají tento týden lehce všechny překážky. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Numerologie adres: Odhalte skrytý význam čísla vašeho domu či bytu!

svetzeny.cz