Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie adres: Odhalte skrytý význam čísla vašeho domu či bytu!

Každý domov je jedinečný a skrývá v sobě svůj vlastní příběh. Numerologové věří, že mezi čísly a místy existuje mystická spojitost, která určuje charakter a jedinečnou atmosféru vašeho domova.

Jak zjistit numerologické číslo vašeho domu či bytu

Při zjišťování numerologického čísla vašeho domu či bytu se musíte dostat vždy na jednu jedinou číslici. Pokud bydlíte například v domě s číslem popisným 687, sčítejte všechny číslice, dokud se nedostanete na jednociferné číslo: 6 + 8 + 7 = 21, 2 + 1 = 3. Vaše numerologické číslo domu je 3!

Pokud bydlíte v bytě, nezapomeňte k číslu popisnému připojit i číslo bytu stejným způsobem. Pokud číslo bytu obsahuje písmeno, využijte následující tabulku pro číselný ekvivalent:

1 - A, J, S

2 - B, K, T

3 - C, L, U

4 - D, M, V

5 - E, N, W

6 - F, O, X

7 - G, P, Y

8 - H, Q, Z

9 - I, R

Pokud tedy bydlíte v bytě číslo 5C v budově s číslem 3294/10, budete počítat takto: (5+3) + 3+2+9+4+1+0 = 27, 2+7 = 9. Numerologické číslo vašeho bytu je 9!

Keltský horoskop: Každé z 13 duchovních zvířat symbolizuje určitou přednost. Která je ta vaše?

Keltský horoskop má celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich svému nositeli do vínku dává určité schopnosti, kterému pomohou překonávat životní překážky. Jaká ze 13 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.
svetzeny.cz

Magická čísla

Podle intuitivní poradkyně a koučky štěstí Kari Samuels a numeroložky Felicia Bender byly vytvořeny následující profily podle čísel vašeho bydliště:

1. Nezávislé, inovativní, silné

Domov s číslem jedna je vhodný pro nezávislé osoby, které nejsou odkázány na druhé. Energie domova podporuje vaši nezávislost, svobodu a samostatnost. Domov s tímto číslem je pro vás ideální, pokud podnikáte, pracujete z domova, nebo se jen snažíte o sobě zjistit více. Může posílit vaše odhodlání a sebevědomí, ale není vhodný pro rodinný život.

Psychologický test Dva ostrovy: Vaše hodnocení postav v příběhu vypovídá o vašich životních prioritách

Tento psychologický test odhalí vaše životní priority. Stačí si pozorně přečíst příběh o dvou ostrovech a sestavit žebříček hodnocení postav dle sympatií. Překvapí vás, jak přesně umí test určit, na čem vám v životě skutečně záleží.
svetzeny.cz

2. Starostlivé, útulné, citlivé

Domov s číslem dva je protipólem číslu jedna. Energie domova podporuje láskyplné vztahy, pohodlí a tvoří harmonické prostředí pro život. Domov s číslem dva je vhodný pro romantické duše, mladé rodiny nebo i dobré přátele. Podle Kari Samuels je energie domova citlivá a sentimentální, proto je vhodná pro lidi, kteří se rádi obklopují rodinnými fotografiemi, rádi k sobě zvou přátele a vyjadřují své pocity náklonnosti.

3. Zábavné, kreativní, optimisitcké

Numerologové se domnívají, že číslo tři má kreativní vibrace a domov s tímto číslem je tak ideální pro umělce. Je také skvělým místem pro společenská setkání, zábavu a obecně pro lidi, kteří žijí svůj život naplno. Felicia Bender uvádí, že domov s číslem tři je ideální pro pořádání večírků a setkávání se s neobyčejnými lidmi. Kari Samuels dodává, že domov s tímto číslem je také ideální, pokud chcete založit rodinu, ale zároveň varuje, že energie místa může svádět k přílišnému utrácení peněz.

4. Praktické, chráněné, uzeměné

V numerologii má číslo čtyři velmi vážné a uzemněné vibrace, z čehož vyplývá, že domov s tímto číslem podporuje disciplínu a zodpovědnost. Podle Kari Samuels jde o skvělé místo pro rozšíření podnikání či rodiny, nebo pokud chcete převzít kontrolu nad svými financemi. Zároveň je to skvělé místo, pokud dáváte přednost stabilitě před změnami. Felicia Bender pak dodává, že energie takto stabilního domova čerpá pozitivní energii ze zahrady nebo i rostlin v interiéru.

Špatná energie v domě: Víte, jak poznáte, že se v něm ukrývá? Odhalit to lze jednoduchým testem

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokut tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Rovněž si přečtěte o dalších známkách toho, že vaším domem proudí negativní energie.
svetzeny.cz

5. Aktivní, sociální, dinamické

Domov s číslem pět má živou energii a je ideálním místem pro lidi, kteří mají rádi společnost a baví hosty. Číslo pět podporuje rozmanitost a dodává tu správnou atmosféru pro každou párty. Klid nebo stabilitu v domově s číslem pět nehledejte, ale energie místa vás bude povzbuzovat, abyste žili svůj život naplno, stavěli se k problémům čelem a cíleně využívali své svobody.

6. Láskyplnné, harmonické, rodinné

Domov s číslem šest je ideálním útočištěm pro rodiny. Dětem a zvířatům se zde daří dobře a každý z vašich hostů se u vás bude cítit jako doma. Kari Samuels doporučuje podpořit energii domova s tímto číslem pohodlným nábytkem a spoustou rostlin. Felia Bender však varuje, že se v domově s tímto číslem můžete občas cítit uvězněni před okolním světem.

7. Reflexivní, introspektivní, duchovní

Číslo sedm je poněkud obestřeno tajemnem a pomáhá udržovat vaše soukromé vibrace. Domov s číslem sedm je tak ideálním místem pro introverty, jelikož energie místa vás bude nutit k hlubokému zamyšlení nad sebou samými. Podle Kari Samuels je důležité, abyste kolem sebe v takovém domově udržovali pořádek, abyste se mohli harmonizovat s energií domova. Felicia Bender dodává, že domov s číslem sedm je ideálním místem pro spisovatele nebo třeba vědce, protože je to místo, kde si můžete najít čas a opravdu hluboce přemýšlet.

Alfa muži: Jsou velmi žádaní, ale ulovit je dokážou jen ženy s těmito vlastnostmi. Jste jednou z nich?

Alfa muži jsou velmi žádaní, protože mají vlastnosti, které drtivou většinu žen velmi přitahují. Ulovit je ale není vůbec snadné! Zvládne to jen hrstka žen, která oplývá určitými povahovými vlastnostmi. Jste mezi nimi i vy?
svetzeny.cz

8. Prosperující, hojné, ambiciózní

Domov s číslem osm podporuje osobní růst a ambice, což z něj dělá ideální útočiště pro podnikatele a lidi zaměřené na svoji kariéru, zejména pokud podnikáte z domova. Zároveň vám však neposkytne uvolněné prostředí a může z vás udělat workoholiky. Možná navíc zjistíte, že se vám v domově s tímto číslem hromadí stále více a více práce, nebo že máte tendenci svůj domov neustále vylepšovat, abyste zapůsobili na ostatní, což vás může stát ve finále příliš mnoho peněz.

9. Soucitné, přijímací, komunitní

Každý je přitahován atmosférou domova s číslem devět. Má láskyplnou energii, která k vám přitahuje návštěvy možná i z ostatních zemí, protože v numerologii je číslo devět mezinárodním číslem. Energie domova vyzařuje humanitární pomoc, podporuje kreativitu, duchovnost, obětavost a odpuštění. Energie domova s tímto číslem vás bude podporovat, abyste se snažili ze světa udělat lepší místo.