Přejít k hlavnímu obsahu

Keltský horoskop: Každé z 13 duchovních zvířat symbolizuje určitou přednost. Která je ta vaše?

Info ikona
Keltský horoskop

Keltský horoskop má celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich svému nositeli do vínku dává určité schopnosti, kterému pomohou překonávat životní překážky. Jaká ze 13 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.

Jelen/laň (24.12.-20.1.)

Lidé, jejichž zvířecím totemem jsou jeleni a laně, jsou velmi ambiciózní a vytrvalí, v tom je nikdo jiný nepředčí. Rovněž jsou samostatní, k tomu, aby dosáhli svých cílů, nepotřebují pomoc od druhých. Jsou to velcí optimisté, které nic nesrazí na kolena.

Kočka (21.1.-17.2.)

Kočky jsou velmi inteligentní a zvědavé, toto duchovní zvíře vás činí velmi chytrými. Učíte se rychleji než ostatní lidé. Jste prozíraví, díky této vlastnosti máte schopnost odvrátit blížící se nebezpečí. Jste vizionář, který dokáže správně plánovat do budoucna.

Had (18.2.-17.3.)

Lidé mající za duchovní zvíře hada jsou velmi přesvědčiví řečníci, kteří se umí „vetřít“ lidem do přízně. Ne nadarmo se říká hřát si hada na prsou. I vy dokážete lidi přesvědčit a manipulovat s nimi. Další vaší předností je vnímavost, nenecháte se snadno oklamat, lež spolehlivě odhalíte.

Psychologický test Dva ostrovy: Vaše hodnocení postav v příběhu vypovídá o vašich životních prioritách

svetzeny.cz

Liška (18.3.-14.4.)

Jste všemi mastmi mazaní stejně jako liška. Nechybí vám odvaha a rádi objevujete nová místa. Jste také inteligentní a vynalézaví. Tyto vlastnosti vám předurčují velký kariérní úspěch. Vaší další velkou předností je loajalita, ať už jde o přátele nebo partnera. Všichni lidé ve vašem okolí vědí, že je na vás spolehnutí.

Býk (15.4.-12.5.)

Výhoda lidí s duchovním zvířetem – Býkem je rychlost. V kariérním žebříčku stoupají závratnou rychlostí, také se snadno rozhodují, jsou flexibilní, díky tomu si snadno poradí s každou životní situací. Mají silně vyvinutou intuici a vždy odhalí, když jim někdo lže. Jsou to nejspolehlivější lidé, které můžete potkat. Pověstná je jejich životní síla.

Mořský koník (13.5.-9.6.)

Lidé mající za duchovní zvíře mořského koníka jsou velmi inteligentní a bystří. Jsou velmi velkorysí a rádi pomáhají druhým. Ve společnosti díky tomu bývají oblíbení a druzí jim rádi jejich ochotu oplatí. Ničeho se nebojí a hlavu neztrácejí ani ve velmi těžkých životních situacích. Umí se dokonale přizpůsobit všem okolnostem, které nastanou.

Střízlík (10.6.-7.7.)

Lidé mající za duchovní zvíře střízlíka umí rozlousknout každou hádanku a snadno si poradí s každým problémem. Jsou to velmi čestní lidé, kteří dodržují morální zásady. V životě mívají hodně štěstí, daří se jim vše, na co sáhnou. Jsou velmi samostatní a radši budou sami, než by žili v toxickém vztahu.

Kůň (8.7.-4.8.)

Pokud je váš zvířecí totem kůň, jste velmi silní a vytrvalí. Vaší velkou výhodou je soutěživost, ta vás žene vpřed. Je na vás spolehnutí, pokud někomu dáte slovo, splníte svůj slib. Máte charisma a jste fyzicky atraktivní. Jste věrní a na druhé působíte důvěryhodným dojmem.

Losos (5.8.-1.9.)

Pokud je vaším duchovním zvířetem losos, musíte počítat s tím, že na vás ostatní budou tuze žárlit. Jste výrazná osobnost, která poutá pozornost. V životě se vám podaří věci, kterých ostatní nemohou dosáhnout, proto vám ostatní budou závidět. Naštěstí jste velmi obezřetní a poznáte, kdo je váš pravý přítel.

Labuť (2.9.-29.9.)

Díky své eleganci a kráse budete mít v životě hodně nápadníků. Máte krásnou auru, vyzařuje z vás něco, co ostatní lidi přitahuje. Na partnera kladete vysoké nároky, nespokojíte se s málem. Jste klidní, vyrovnaní a věrní. Někdy na ostatní však můžete působit nafoukaně a odtažitě.

Horoskop: Tento týden bude klíčový pro 6 znamení zvěrokruhu. Kdo bude šíleně žárlit a komu se splní všechna přání?

svetzeny.cz

Motýl (30.9.-27.10.)

Máte velmi přátelskou povahu, býváte velmi populární v kolektivu. Na rozdíl od motýlů však nejste přelétaví, jen málokdo je tak věrný jako vy. Jste tvrdohlaví, když si něco usmyslíte, jdete si za tím hlava nehlava. Jste optimista, který se snaží na svět nahlížet z té lepší stránky.

Vlk (28.10.-24.11.)

Jestliže je váš zvířecí totem vlk, znamená to, že jste divocí a nespoutaní. Zároveň jste však věrní svému partnerovi a rodině, jen potřebujete, aby vám dali určitou míru svobody. Jste velmi konkurenceschopní, umíte si vybojovat své místo na slunci. Pokud cítíte, že vás někdo ohrožuje, budete se statečně bránit.

Sokol (25.11.-23.12.)

Pakliže je vaším duchovním zvířetem sokol, vaší největší výhodou je všestrannost. Dobře se orientujete v mnoha oborech a máte výborný všeobecný přehled. Jste upřímní, což lidé ocení. Snadno analyzujete řeč těla a chování druhých, zároveň máte smysl pro detail. Skvěle byste se uplatnili jako vyšetřovatelé.

Jsou sny odrazem vaší duše, brána do jiného světa či projekce budoucnosti? Skutečnosti o snech, které jste nevěděli

svetzeny.cz

Špatná energie v domě: Víte, jak poznáte, že se v něm ukrývá? Odhalit to lze jednoduchým testem

svetzeny.cz