Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou divoká a bouřlivá

Info ikona
Horoskop

Tato znamení zvěrokruhu jsou všechno, jen ne křehké květinky. Seznamte se se znameními, která jsou opravdoví bouřliváci. Patříte sem vy nebo někdo z vašeho okolí?

Typické chování dívek, jako je to, že hodiny stojí před zrcadlem, rády nakupují, často se chichotají a jsou velmi citlivé, se na následující čtyři znamení zvěrokruhu vůbec nevztahuje. Jsou to divocí uličníci, nemají problém se zašpinit a rádi tráví čas v přírodě.

Beran

Narozený Beran je sportovní, aktivní a dobrodružný. Nechcete, aby vás někdo vnímal něžně nebo romanticky. Beran se často cítí divoký a bouřlivý. Ženy s tímto znamením zvěrokruhu proto mají obvykle více mužských přátel než ženských. Nemyslí příliš na typické „dívčí věci“ jako líčení nebo nakupování. Beran je ambiciózní a miluje soutěžení.

Lev

Lev je silný, přítomný, hlasitý a často je středem pozornosti. Takže se ho klid a uzavřenost netýká. Není proto divu, že lidé narození ve znamení Lva jsou divocí a bouřliví! Milují dobrodružství, odvážné akce a rádi zkouší své limity. Lidé kolem nich rychle upoutá velké lví nadšení a rádi se nechají unést.

Zjistěte, jaké čakry máte zablokované a jak je uzdravit. Je to velmi jednoduché a výsledky vám změní život

svetzeny.cz

Střelec

Znamení zvěrokruhu Střelec oceňuje přirozenost ostatních lidí i sebe samého. Nevěří v masky, přetvářky a kila make-upu. Střelec miluje nedokonalosti a pravdivost, ať už ve vztahu, přátelství nebo obecně ve světě. Rád je na svobodě a hlavně si užívá čas venku. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu rádi dělají dobrodružné nebo extrémní sporty a často plánují vzrušující outdoorové aktivity.

Kozoroh

Kozorozi jsou šílení, divocí a milují soutěžení. Nelíbí se jim několik hodin stát před zrcadlem, aby se připravili. Kozorozi vše obvykle zjednodušují a přesně vědí, co si oblékají. Jsou impulzivní, dobrodružní a pohotoví. Raději tráví svůj čas skvělými outdoorovými aktivitami než před zdracdlem. 

Horoskop: Tato znamení jsou zvyklá na úspěch. Týká se to i vás?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení dávají nejlepší dárky. Máte někoho takového kolem sebe?

svetzeny.cz