Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení dávají nejlepší dárky. Máte někoho takového kolem sebe?

Info ikona
Horoskop

Všichni rádi dostáváme dárky. Těšit se můžete obvzlášť, pokud máte vedle sebe někoho z tohoto výčtu znamení. Proč? Tito lidé jsou totiž nejlepšémi obdarovateli.

Ať už jde o šperky, vouchery, vlastoručně vyrobené dárky nebo o spontánní víkendový výlet: Tato znamení zvěrokruhu jednoduše ví, jak udělat druhým radost. Díky hvězdám mají vždy připravený vhodný nápad a vždy přicházejí s těmi nejlepšími dárky. 

Vodnář

Pokud jde o dárky pro blízké, je Vodnář velmi vynalézavý. Žádné dva dárky si nejsou podobné, takže si můžete být jisti, že od nich nikdy nic nedostanete dvakrát nebo třikrát. Navíc vzdušné znamení má dar rozdávat věci, které byste si asi sami nekoupili, a o to větší radost máte, když je najednou obdržíte jako malý dárek.

Rak

Rak je známý svou citlivou, oduševnělou a starostlivou povahou. Pokud dá svým bližním dárek, je za tím obvykle něco velmi osobního, se spoustou lásky k detailům. Materiální dary jsou u osob narozených ve znamení Raka poměrně vzácné. Raději tráví čas společně. Může to být například lahodný brunch v roztomilé kavárně, relaxační návštěva lázní nebo spontánní, akční výlet.

Blíženci

Blíženci vždy přinášejí druhým radost prostřednictvím svých darů. Díky své zvědavosti a zájmu přesně vědí, co mají jejich přátelé a rodina rádi a co ne. Proto se málokdy nepovede jejich překvapením. Také velmi dobře znají nejnovější trendy, a proto se můžete často těšit na velmi trendy dárky.

Panna

Panny se zdráhají nechat cokoli náhodě, protože jsou skrz naskrz perfekcionisty. Proto toto znamení zvěrokruhu málokdy předá bezmyšlenkovitý dárek na poslední chvíli. Panny dávají přednost promyšlenému daru několik týdnů předem a obvykle vyberou malý dárek, který dokonale zapadá do života příjemce.

Střelec

Střelec je jedním z nejštědřejších znamení zvěrokruhu, což je patrné zejména z jeho darů. Nic není příliš složité nebo drahé na to, aby tot ohnivé znamení přineslo radost svým blízkým. I při omezeném rozpočtu dávají Střelci vždy maximum, aby byli jejich přátelé a rodina šťastní.

Horoskop: Jedná se o nejžárlivější znamení zvěrokruhu. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz

Nová epizoda seriálu Přátelé natočena! Známe podrobnosti, které musíte vědět

svetzeny.cz