Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop lásky na listopad roku 2021 pro všechna znamení: Venuše v Kozorohu rozpoutá touhu po pevném vztahu

Info ikona
horoskop lásky

Lásce je v měsíci listopadu přáno už od samého jeho počátku, jelikož se Venuše posouvá do Kozoroha. Nebudete hledat jen tak někoho na jednu noc, ale zatoužíte po pevném a bezpečném vztahu. Listopad také poslouží jako zkušební období pro již vybudované vztahy.

Info ikona
Horoskop 2021

Beran (21. března - 20. dubna)

Mnoho věcí, které jste si v říjnu uvědomili a přemýšleli jste o nich, budete mít šanci v listopadu vyřknout nahlas. Nehledejte žádný „správný okamžik“, kdy něco říct. Záleží jen na tom, jak jisti jste si vaší pravdou. I když to pro vás může být náročné, musíte upřednostnit vaše potřeby před ostatními, zejména je třeba si promluvit se současným partnerem, dokud máte šanci, než za vás rozhodne v některých záležitostech vesmír. Nemusíte se nutit mluvit, ale pokud jsou myšlenky ve vaší hlavě příliš hlasité, je to znamení, že je třeba o nich mluvit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Tento měsíc vás při částečném zatmění Měsíce ve vašem znamení čekají velké věci. Poslední měsíce přinesly do vašeho vztahu stabilitu a uvědomili jste si, co pro vás stabilní vztah znamená. Naskytly se vám příležitosti váš vztah posunout a myslíte více na potřeby obou partnerů. Tento měsíc přemýšlejte ve velkém, ať už jde o zasnoubení, společné nastěhování nebo jen vyslovení toho, jak se cítíte. Je totiž správný čas posunout vztah na další úroveň.

Blíženci (22. května - 21. června)

Tento měsíc nastal čas, abyste se vrátili k sobě samým. Po tom, co jste všechno zkusili, je čas dát sám sebe na první místo. To také znamená opustit ty vztahy, které se dosud neprojevily tak, jak jste doufali. Je totiž lepší jít vstříc novým příležitostem, které vám přichystal vesmír. Vždy je trochu děsivé se vzdát snu, který jste měli, s tím, s kterým vám to zrovna nevychází. Ale musíte to udělat, abyste uvolnili místo tomu, kdo se vás snaží najít.

Rak (22. června - 22. července)

Tento měsíc byste měli být citově stabilnější. Pokud jste nedávno udělali ve svých vztazích krok zpět, nyní je čas investovat sebe a svou energii do svého partnera. To však neznamená, že byste se měli vrátit do starých kolejí. Zaměřte se na sebe a své potřeby a nic nepřehánějte, jinak se vyčerpáte. Pamatujte si, že i vy si zasloužíte lásku a pozornost.

Listopadový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: V období Štíra se nejvíce bude dařit Býkům a Rakům

svetzeny.cz

Info ikona
Astro horoskop

Lev (23. července - 22. srpna)

Právě teď se po vás chce, abyste k lásce a vztahům přistupovali zcela novým způsobem. To znamená nebýt povrchní a podívat se i na hlubší spojení s vaším protějškem. Nikdy nezáleží na tom, jak vztah působí zvenčí, ale na tom, jak se oba ve vztahu doopravdy cítí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Když se uzdravíte, můžete uzdravit i ty, které milujete. Ne naopak. Váš vztah vás v poslední době naučil se soustředit spíše na toho druhého a snažit se mu pomoci. V listopadu však nastal čas, abyste se věnovali také sobě. I když váš partner může procházet těžkými časy, neznamená to, že vy jste odpovědní za jejich nápravu. Zaměřte se na to, abyste byli silní a byli svému protějšku tou správnou oporou.

Váhy (23. září - 23. října)

Začněte myslet na sebe a začnou na vás myslet i ostatní. Pokud jste byli ve vztahu, který byl příliš dlouho jednostranný, nyní se vám konečně dostane zúročení vaší snahy. Nezapomínejte, že to byl účel veškeré vaší energie, kterou jste do vztahu dali, a co jste chtěli od lásky. Ujistěte se, že tomu tak je i nadále.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Láska nikdy nebude snadná, pokud se jí nepodvolíte. V měsíci říjnu došlo k několika temným, ale úžasným okamžikům, díky kterým jste se odpoutali a zjistili jste více pravdy o vašich romantických volbách. V listopadu budete méně tolerantní k tomu, když budete dostávat méně, než si zasloužíte. Čas hrátek skončil, nyní je třeba se zaměřit na vážné aspekty vztahu.

Samhain: Keltský svátek, kdy se stírá hranice mezi světem mrtvých a živých. Jak jej dle kartářky oslavit?

svetzeny.cz

Info ikona
Horoskop

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Není žádným překvapením, že je pro vás na obzoru změna, ale může se odehrát jinak, než jste si představovali. Musíte zůstat flexibilní, jen nezapomeňte být ohledně svých plánů a představ upřímní. Je pro vás připravena jistá zvláštnost, která už na vás dlouho čekala, musíte se ale ujistit, že jste pro ni ve svém životě udělali místo.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Život někdy přináší situace, na které reagujete prostě tak, že je ignorujete. Nakonec ale můžete promeškat i hezké chvíle. Zkuste přijímat vše, co se kolem vás děje, nemusí být všechno hned špatné. Partner, který má ve vašem životě zůstat, zůstane. Nebudete muset vymýšlet způsoby, jak si ho udržet. Stačí, když budete sami sebou.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Zcela nové kapitoly jsou krásné, ale občas trochu děsivé. Mezi tím, kde jste byli, a tím, kam směřujete, je vždy období přizpůsobení. Ve vztazích často musíte projít velkým množstvím přetvořením svých představ o vztahu, které si nesete z předchozích vztahů, abyste mohli plně přijmout ten současný. Snažte se svého partnera vidět takového, jaký doopravdy je.

Ryby (21. února - 20. března)

Láska se projeví v listopadu spíš ve skutečném životě, než jak o ní možná fantazírujete. Můžete být skeptičtí ke změnám, ke kterým ve vztahu dochází, ale ve skutečnosti budete o něco blíže ke vztahu, který jste chtěli. Láska neznamená jen romantické chvilky, ale váš protějšek se o vás musí postarat i ve dnech, kdy jste nemocní.

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz