Přejít k hlavnímu obsahu

Listopadový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu: V období Štíra se nejvíce bude dařit Býkům a Rakům

Info ikona
Horoskop

Co vás v listopadu čeká a nemine? Máme pro vás horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Sezóna Štíra již začala, to má vliv na všechna znamení. Nejvíce z ní vytěží Štíři samotní, Býci a Raci. Jak se povede vašemu znamení zvěrokruhu?

Období Štíra přinese intenzivní prožívání emocí

Energie Štíra je velmi mocná. Pod vlivem tohoto znamení budou naše pocity a prožitky mnohem intenzivnější. V listopadu se oddáme našim touhám, dáme volný průchod vášni a citům a naše emoce budou mít volný průchod. Navenek se dostanou pocity i myšlenky, které jste dlouho drželi pod pokličkou, už je však nebudete déle skrývat. Je to čas, kdy nás čeká přísun nových nápadů, v tomto období budeme všichni velmi kreativní, tak toho využijte naplno. Vládnoucí planetu Vah Venuši střídá planetární vládce Štíra Mars. Ten s sebou nese bojovnou energii. Nejvíce intenzivní období to samozřejmě bude pro Štíry samotné, ale také pro Býky a Raky.

Zábavný test: Odpovězte na 10 otázek, zjistíte, čeho se nejvíce podvědomě obáváte. Děsí vás nejvíce ztráta blízkých, přírodní katastrofa či špatná pověst?

svetzeny.cz

Listopadový horoskop pro každé znamení zvěrokruhu

Berani dávají obvykle přednost nespoutanému životnímu stylu, v listopadu však zatouží po emocionální i finanční jistotě. Je možné, že se v tomto období budou chtít Berani usadit.

Býkům se bude v listopadu spolu s Raky a Štíry dařit nejlépe. Pakliže jsou v partnerském vztahu, vytvoří se svým milovaným či milovanou pevné pouto. Nastane událost, která je ještě více s partnerem sblíží. Obecně se dá říct, že se jim v listopadu bude dařit, ale ve vztazích se to projeví nejsilněji.

I Blížencům bude vodní energie Štíra vyhovovat. Dá jim sílu pustit se do práce s mnohem větším nasazením. Rovněž si v listopadu poskládají denní rozvrh tak, aby jim lépe vyhovoval. Pokud byste chtěli žít zdravěji (například začít hubnout, cvičit, upravit jídelníček), pak bude listopad tím pravým měsícem.

Rakům se bude dařit naprosto výtečně, obzvláště ve vztazích. Zadaní Raci si s partnerem užijí tu pravou romantiku. Nezadaní Raci budou mít spoustu nápadníků, v listopadu nebude o příležitosti k seznámení nouze. Vodní energie Štíra může v Racích ještě zintenzivnit touhu po rodině.

Lvy ovládne nostalgie, budou vzpomínat na staré dobré časy. Energie Štíra je „donutí“ zaměřit se více na rodinu. V listopadu stráví se svými blízkými mnohem víc času, než v jiné měsíce.

Pro Panny bude v listopadu klíčové naučit se lépe komunikovat. Mají v tom velké mezery. Změny mohou nastat i v rodinném životě, může dojít ke sblížení se sourozenci.

Pro Váhy máme dobrou zprávu, v listopadu se může objevit nový zdroj příjmů. Listopad pro vás bude dobrým měsícem, co se finanční situace týče.

Amorův šíp zasáhne v listopadu hned několik znamení zvěrokruhu. Berana čeká romantická dovolená a Ryba se stane atraktivní

svetzeny.cz

Štíři, jimž toto období „patří“, mají v listopadu šanci zazářit. Spolu s Býky a Raky se jim bude dařit úplně nejlépe ze všech. Ať už stojíte o pozornost, nebo ne, dostane se vám jí. Zvládnete to překvapivě dobře. Je to čas, kdy se vám dostane uznání a ocenění.

Střelci budou v tomto období poněkud zmatení. Vodní energie způsobí, že nebudou příliš rozumět svému já a tomu, co doopravdy chtějí. Jejich úkolem je v listopadu prozkoumat své silné a slabé stránky.

Pro Kozorohy bude listopad odpočinkovým měsícem, kdy si konečně najdou více času na své blízké.

Vodnáři budou v listopadu ponořeni do práce. Dočkají se odměny, kterou si po právu zaslouží.

Ryby v tomto měsíci objeví novou vášeň, najdou si zajímavý koníček. Bude je lákat i další vzdělávání, ať už formou kurzu či studia na vysoké škole.

Zdroje: Bustle, Elite Daily

Samhain: Keltský svátek, kdy se stírá hranice mezi světem mrtvých a živých. Jak jej dle kartářky oslavit?

svetzeny.cz

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz