Přejít k hlavnímu obsahu

Období Štíra bude výrazně emotivní. Býky čeká oduševnělá debata, Raci zažijí pravé štěstí

Info ikona
Horoskop

Období Štíra se vyznačuje intenzivním vnímáním, spoustou citu a silnými emocemi. To pociťují zejména tato tři znamení zvěrokruhu.

Od 22. října do 21. listopadu je období Štíra. Stejně intenzivní, vášnivé a silné jako je toto vodní znamení. V této fázi se vlastnosti přenášejí i na ostatní znamení zvěrokruhu. Několik znamení zvěrokruhu z této situace může hodně těžit, zatímco jiní se docela trápí touto intenzitou-a podle hvězd, bude období Štíra sezóna zvláště citlivá pro následující tři znamení zvěrokruhu:

Býk

Býci si ve svém milostném životě konečně mohou dopřát vše, po čem tak dlouho toužili. Protože díky síle Štíra můžete očekávat oduševnělé a intenzivní týdny. Od žhavých flirtů přes vášnivé noci až po romantické chvíle ve dvou, všechno je možné–to znamená, že je zemské znamení velmi bouřlivé. Mohl by tento rok skončit krásněji než na obláčku lásky a žhavého sexu?

Rak

Jinak spíše rezervovaný a citlivý Rak je v době Štíra naplněn čistým štěstím, jak tomu již dlouho nebylo. V Raku se vodní znamení přesouvá do domu kreativity a potěšení. Záliby mohou náhle opět přinášet velkou radost, schůzky působí svěžím a vzrušujícím dojmem, kreativní nápady nejsou opomíjeny a citlivé znamení zvěrokruhu se také může v této fázi bezstarostně a osvobozeně oddávat vášni.

Ananas, rajče a další potraviny vás ochrání před nachlazením. Zařaďte je do svého jídelníčku a prožijete klidný podzim i zimu

svetzeny.cz

Lev

Lvi jsou často hlasití a soupeří o každou vteřinu pozornosti, ale období Štíra dělá temperamentní ohnivé znamení mnohem klidnějším. Znamení zvěrokruhu se nyní oddává starým vzpomínkám, vrací se ke kořenům a v různých situacích se často stává extrémně nostalgickým. Abychom zpracovali intenzivní pocity a dokázali se jim odevzdat, je pro Lva ideální trávit hodně času doma a s rodinou.

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Grafik si s touto myšlenkou pohrál a změnil slavné k nepoznání

svetzeny.cz