Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení, která najdou spřízněnou duši během Vánoc: Střelec svoji lásku už zná, Býk ji brzy potká

Info ikona
horoskop

Očekávání vánočních prázdnin je momentálně zatažené špatnými zprávami. Tři znamení zvěrokruhu však mohou očekávat motýly v břiše, protože o Vánocích – podle horoskopu – přichází šance na velkou lásku.


Je dost možné, že ještě nemáte vánoční náladu. Špatné zprávy o Coroně nám ztěžují život. Tři znamení zvěrokruhu ale mohou pod vánočním stromečkem očekávat další přídavek okamžiků štěstí: Hvězdy by jim mohly umožnit zamilovat se během svátků 2021 všech dob.

Býk

Ti, kdo se narodili ve znamení Býka, mívají velmi složité osobnosti. Z tohoto důvodu je pro ně obtížné najít partnery, kteří je vidí přesně takové, jací jsou. Podle horoskopu by se to mohlo v následujících týdnech změnit. Býci mají nyní příležitost setkat se s někým, kdo skrze ně láskyplně vidí – a jehož jiskry nelze přehlédnout. Předpoklad: Musíte se hýbat, protože hvězdy říkají, že největší šance na lásku jsou během výletu.

Střelec

V tuto chvíli vidí Střelec stále černě, když myslí na vánoční prázdniny. Řešení se ale blíží: souhvězdí kolem jeho znamení se o prázdninách vyvinou mimořádně příznivě. Potenciální oblíbenec, který rozzáří život Střelce, je již připraven na značkách. Také pomůže ohnivému znamení činit jasná rozhodnutí v budoucnu.

Vodnář

Rok 2021 Vodnářem docela otřásl. Na konci roku ho čeká odměna za vytrvalost: Téměř osudově se Vodnář setká s někým, kdo mu obrátí život naruby – a to výhradně pozitivně. Na přelomu roku by to mohlo znamenat jediné: velká láska přichází.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.