Přejít k hlavnímu obsahu

Novoluní bude dramatické: Berany zničí unáhlenost, Lvi uvíznou ve víru emocí

Info ikona
Horoskop

Novoluní symbolizuje nové začátky. 4. listopadu to tady bude znovu-ale pro některá znamení zvěrokruhu to nebude vůbec snadné. Patříte mezi ně?

4. listopadu přijde opět novoluní–tentokrát ve znamení Štíra. To vede k tomu, že máme nutkání vymanit se z rutiny a všechna znamení zvěrokruhu do jisté míry vykazují své rebelské rysy. Ale pozor, nic byste neměli uspěchat, jinak hrozí na konci naprostý chaos. To platí zejména pro tato tři znamení zvěrokruhu:

Beran

Právě včas! Pro novoluní ve Štíru, které je obklopeno mystickou aurou, se pro narozené v Beranu otevírají slibné příležitosti. Ale místo spoléhání se na první instinkt se raději na chvíli pozastavte a zvažte, jaké následky nebo možná rizika by s tím mohla být spojena. Unáhlená rozhodnutí mohou mít dramatické následky.

Lev

Lvi se rádi chovají silně a povýšeně. Ale novoluní přináší pocity, které by znamení zvěrokruhu raději potlačilo. Lidé narození ve Lvu jsou nyní emotivnější než kdy jindy a uvíznou ve víru emocí, který vše obrátí vzhůru nohama. Doutnající konflikty vyplouvají na povrch a vedou buď k definitivnímu zlomu, nebo k novému začátku.

Novoluní může mít dramatické účinky na tři znamení zvěrokruhu

Střelec

Střelci mají pocit, že na svých bedrech nesou obrovskou zátěž. Novoluní je navíc činí extrémně citlivými, což může rychle eskalovat spory. Novoluní ve Štíru je značnou zátěží zejména pro partnerské vztahy–drama je nevyhnutelné! Pokud se tedy bojíte následků, neměli byste nic uspěchat a dávat si dobrý pozor na výběr slov.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.