Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší začátek roku 2022 čeká jen na pár znamení zvěrokruhu: Střelce čeká záplava energie a romantiky, Berana čeká vášeň

Info ikona
horoskop

Nový rok, nové štěstí: kdo může očekávat vysněný start v roce 2022? Podle horoskopu jsou to čtyři znamení zvěrokruhu.

Začátek nového roku je vždy spojen s nadějí a trochou napětí, co přijde. Podle numerologie už víme, že nový rok bude náročný, ale celkově pozitivní - ale co říkají hvězdy? Přečtěte si zde, která znamení zvěrokruhu mohou očekávat vysněný start.

Beran

Leden už nemůže být pro narozené v Beranu lepší. Znamení je podle horoskopu především o vášni a smyslnosti - znamení zvěrokruhu chce svého partnera co nejvíce rozmazlit a lítá si vesele v oblacích. Svobodní by mohli v lednu konečně najít pravou lásku. Vypadá to dobře i v práci: Odvaha a odhodlání rychle přinášejí požadované výsledky.

Štír

Pro ty, kdo se narodili ve znamení Štíra, to v lednu vypadá v milostných vztazích opravdu dobře. Doutnající konflikty jsou konečně zažehnány a je čas plánovat budoucnost. Nezadaní Štíři nemusí věšet hlavu – náhodný vztah se změní v něco vážného a úžasného. Jen o své zdraví by si zrozenci Štíra měli v lednu dávat trochu větší pozor a dělat si pravidelné pauzy, aby vypnuli a udělali něco pro sebe.

Jaký bude váš rok 2022? Tarotová předpověď prozradí, jak se vám bude dařit ve vztazích, kariéře a zdraví

svetzeny.cz

Střelec

V lednu se Mars a Venuše zatoulají do znamení Střelce a dodají mu nejen potřebnou energii, ale také spoustu romantiky a vášně. V práci přináší těžká dřina konečně své ovoce a na kariérním žebříčku je pro vás připravený jediný směr, a to úplně nahoru. Tip: Oslavte i malé úspěchy a nenechte se zmást závistí nebo záští.

Vodnář

Vodnář je známý svou nevyzpytatelnou povahou. V lednu 2022 však Jupiter a Saturn pomohou tomuto znamení zvěrokruhu stát se analytickějším a lépe promýšlet podnikání. Čeká na vás důležité rozhodnutí, které má dopad i na vaši finanční situaci – v pozitivním slova smyslu! Změny dodávají obrovský nárůst sebevědomí, který podněcuje Vodnáře k ještě většímu myšlení a definování nových cílů pro rok 2022.