Přejít k hlavnímu obsahu

Jaký bude váš rok 2022? Tarotová předpověď prozradí, jak se vám bude dařit ve vztazích, kariéře a zdraví

Info ikona
Tarot na rok 2022

Jaký bude váš rok 2022? Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, jaká budoucnost vás čeká a nemine. Budete mít štěstí, nebo vás bude provázet smůla? Tarotová předpověď prozradí, jak se vám bude dařit ve vztazích, kariéře a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další rok, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.

Info ikona
Karty

Vykliďte si domácnost, a zbavte svůj domov negativní a mrtvé energie: Ve kterých věcech se ukrývá? Pozor na umělé květiny

svetzeny.cz

Karta číslo 1: Eso holí

Info ikona
Eso holí

 

Vytáhli jste si karu Eso holí. Ta sama o sobě symbolizuje nové začátky. V kontextu roku 2022 to pro vás znamená změny. Rozhodně nepočítejte s tím, že vše zůstane při starém. Nemusíte se však obávat, že by u vás nastal obrat k horšímu, je to také karta dobrých zpráv. Do života vám v roce 2022 přinese nové výzvy i příležitosti. V nadcházejících měsících dostanete šanci kariérně vyrůst a naplno rozvinout svůj talent. Tato karta je také spojena s dobrodružstvím a cestováním, je možné, že se vydáte i do vzdálenějších krajin. Také Eso holí zvěstuje početí a příchod potomka.

Láska a vztahy – Eso holí vám předpovídá započetí nové kapitoly ve vztahu. V příštím roce vás čeká významná událost ve vašem vztahu – zasnoubení, svatba či narození dítěte. Váš partnerský vztah bude jen vzkvétat a rozhodně se nemusíte bát rutiny. Nezadaným tato karta říká, že v roce 2022 se konečně dají dohromady s osobou, na kterou už dlouho myslí.

Kariéra a finance – Pokud jste nezaměstnaní, tato karta říká, že si v roce 2022 konečně najdete práci, ze které budete nadšení. Eso holí také značí nový zajímavý projekt, povýšení a kariérní posun. Ve financích symbolizuje neočekávané navýšení příjmu.

Zdraví – V roce 2022 se budete po zdravotní stránce cítit skvěle. Je to karta plodnosti, pokud jste se dlouho snažili o miminko, v roce 2022 by to mohlo vyjít.

Karta číslo 2: Rytíř mečů

Info ikona
Rytíř mečů

 

Rytíř mečů je karta, která naznačuje, že vás čekají velké životní změny. Rok 2022 bude pro vás o tom, zda se budete schopni chopit příležitosti, nebo si ji necháte utéct. Jednat budete muset rychle. Tato karta také předpovídá, že nastane obrat, na který jste už dlouho čekali. Rytíř mečů je inteligentní, ambiciózní a nebojí se jít proti proudu. Ani vám v roce 2022 nebude chybět odvaha a cílevědomost.

Láska a vztahy – Rytíř mečů zvěstuje blížící se změnu, řítí se k vám něco, co už jste dlouho očekávali. Pokud jste ve vztahu nad něčím váhali, v roce 2022 už to nezůstane jen v myšlenkách, ale začnete situaci s partnerem řešit. Je možné, že si budete muset vyříkat stěžejní věci, bez jejich vyřešení by váš vztah ustrnul na mrtvém bodě a mohl by se rozpadnout. Rovněž tato karta může naznačovat, že se budete ve vztahu muset rychle ohledně něčeho rozhodnout – například, zda říct „ano“ při žádosti o ruku nebo kývnout na pozvání na rande.

Kariéra a finance – V roce 2022 vám nebude chybět „tah na branku“. Půjdete si za svými sny, jste připraveni vydobýt si své místo na slunci. Ve vašem zaměstnání či podnikání nastanou velké změny, ale nebojte se – v pozitivním slova smyslu. Finančně si oproti roku 2021 polepšíte.

Zdraví – Rytíř mečů je poslem dobrých zpráv, očekávejte pozitivní novinky, pokud se s něčím léčíte.

Znamení, která najdou spřízněnou duši během Vánoc: Střelec svoji lásku už zná, Býk ji brzy potká

svetzeny.cz

Karta číslo 3: Král holí

Info ikona
Král holí

 

V roce 2022 máte všechny předpoklady k tomu, abyste si splnili své sny. Král holí vám dodá energii a nadšení, abyste si šli za cíli, které jste si stanovili. Příští rok pocítíte, že jste páni svého osudu a převezmete kontrolu nad svým životem. Budete dobrým příkladem pro ostatní, lidé k vám budou vzhlížet. Budete se rozhodovat rozumem, nikoliv srdcem. Emoce v roce 2022 spíše upozadíte a soustředit se budete hlavně na kariéru.

Láska a vztahy – V roce 2022 vás budou přitahovat lidé s vlastnostmi Krále holí, tj. sebevědomí, nezávislí, silní a samostatní. Pozor však na to, že tito lidé se neradi vážou. V momentě, kdy k vám začnou něco cítit, mnohdy je jejich vnitřní pocity vylekají natolik, že se stáhnou. Příští rok to na vážnou známost spíše nevypadá, buďte opatrní, ať se nespálíte. Pravděpodobně se budete chtít soustředit na jiné oblasti vašeho života. Zadaným to ve vztahu bude nadále fungovat, ale pozor na lhostejnost k partnerovi.

Kariéra a finance -V roce 2022 se budete maximálně snažit o to, abyste se prosadili. Měli byste si věci promýšlet předtím, než se do něčeho pustíte. Vlastní podnikání by mohlo přinést finanční zisky, ale opět platí, že si musíte dopředu dobře promyslet koncept podniku.

Zdraví – V roce 2022 budete v dobré kondici, jen se nepřetěžujete, odpočinek je důležitý.

Zdroj: The Tarot Guide

Nevděčné děti: Čtyři z pěti si neváží toho, co mají. Odbornice radí, jak to změnit

svetzeny.cz