Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Datum vašeho seznámení prozradí, zda váš vztah vydrží, nebo se rozpadne

Info ikona
 Seznámení, pár

Vzpomenete si ještě vůbec, kdy jste se seznámili? Z hlediska numerologie je to důležité, protože toto datum určuje směřování vašeho vztahu. Zjistěte, jak vypočíst vaše osudové číslo seznámení, které určuje, zda vám vztah vydrží, nebo se rozpadne.

Jak správně vypočíst osudové číslo seznámení?

Postup je jednoduchý, stačí sčítat číslice, které obsahuje datum vašeho seznámení do té doby, než vám vyjde číslo od 1 do 9.

Například: Seznámili jste se 30.4.2012

Výpočet bude následující: 3 + 0 + 4 + 2 + 0 + 1 + 2 = 12

1+ 2 = 3

Vaším osudovým číslem je 3.

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

svetzeny.cz

Osudové číslo 1

Lidé, jejichž součet seznámení dává číslo 1, dostali šanci v novém vztahu začít s čistým štítem. V minulosti si prošli těžkými zkouškami ve vztahu, a už jsou poučeni a do vztahu vstoupili s tím, že tentokrát to bude všechno jinak. V tento osudový den potkali partnera, který je úplně jiní než ti předchozí, v pozitivním slova smyslu. Pokud budou na vztahu pracovat a neustále jej rozvíjet, mají šanci na to, aby jim to vydrželo. Tento vztah však bude vyžadovat stále nové podněty, největším nebezpečím je pro něj „ponorková nemoc“.

Osudové číslo 2

Budeme hádat, už na první rande jste oba dva cítili, že se znáte věky a prostě k sobě patříte, je to tak? Číslo 2 totiž značí okamžitou silnou přitažlivost, mezi vámi to jiskřilo už od počátku. Je mezi vámi silné propojení, vaše setkání nebyla náhoda, ale osud. Oba dva preferujete stálost ve vztahu a důvěra je pro vás na prvním místě. Toto osudové číslo vám předurčuje šanci na dlouhý spokojený vztah i manželství. Pozor však na žárlivost, která se může do vašeho vztahu vkrást.

Osudové číslo 3

Číslo 3 značí značnou přitažlivost a vášeň ve vztahu, chemie mezi vámi dvěma funguje naprosto bezvadně. Do partnera jste se doslova „zbláznili“ už při prvním setkání a on do vás též. Číslo 3 je jedním z nejlepších osudových čísel seznámení, protože kromě vzájemné přitažlivosti si také s partnerem sedíte lidsky a máte si s ním co říct. Jste nerozdělitelní, váš vztah je pevný a má velkou šanci vám vydržet. Jediné, co je potřeba, abyste k sobě navzájem byli tolerantní a respektovali se, občas pro vás bude těžké udělat kompromis.

Těmto dvojicím to podle horoskopu nemůže nikdy fungovat. Jste výjimka potvrzující pravidlo?

svetzeny.cz

Osudové číslo 4

Setkání v osudový den, který dává dohromady číslo 4 značí vztah z rozumu. Mezi vámi a partnerem nebyla silná chemie, ale rozhodli jste se spolu jít do vztahu kvůli tomu, že máte stejný náhled na život a hodnoty. Rodina je pro vás prioritou a nikdy by ji ani jeden z vás nerozbil kvůli románku. Vedle sebe žijete spíše jako dva kamarádi než partneři. Pokud vám to takto vyhovuje, je to v pořádku, vztah vám může vydržet, ale nebudete se v něm cítit zcela naplnění.

Osudové číslo 5

Pakliže součet vašeho data seznámení dává číslo 5, bohužel zde není moc vysoká šance na to, aby to vydrželo. Vztah přetrvá patrně jen do té doby, než oba dva sundáte růžové brýle, a zjistíte, že se k sobě vůbec nehodíte. Navíc minimálně jeden z vás chce ještě poznat více partnerů a netouží se usadit. Měli byste být k sobě upřímní a tyto věci si vyříkat.

Osudové číslo 6

Číslo 6 značí opatrnost, v minulosti jste se spálili, a teď si hodláte dávat dobrý pozor na to, aby vás partner nezranil znovu. Oba dva jste k sobě upřímní a jednáte ve vztahu na rovinu, nechcete už ztrácet čas s někým, kdo nesdílí stejný životní pohled, jako máte vy. Nejvíce lpíte ve vztahu na otevřenosti a důvěře. Pokud by se ve vašem vztahu ocitly pochybnosti a lži, bude to jeho konec.

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

svetzeny.cz

Osudové číslo 7

Lidé, kteří mají osudové číslo seznámení 7, na to jdou pomalu. Na začátku jste se chtěli dobře poznat a ujistit se, že jste jeden pro druhého ti praví. Nikam jste nespěchali, což může být výhoda, pravděpodobně jste se tak vyhnuli zklamání. S vaším partnerem jste si hodně podobní, máte stejné zájmy i okruh přátel. Šťastná sedmička značí pohodový vztah, který má velkou šanci vydržet.

Osudové číslo 8

Lidé s osudovým číslem seznámení 8 jsou většinou kariéristé, pro které osobní život nikdy nebyl prioritou. Vaše seznámení byla pravděpodobně velká náhoda, ani jste neplánovali začít vztah, protože jste zcela pohlceni honbou za kariérními úspěchy. Je dost možné, že jste se seznámili už ve vyšším věku, kdy jste se chtěli usadit. Váš vztah má šanci na úspěch do té doby, kdy budete oba dva dělat velké kompromisy a ústupky.

Osudové číslo 9

Osudové číslo seznámení 9 je velmi pozitivní, oba dva berete vztah vážně a pro partnera byste se „rozkrájeli“. Ve vztahu vám nechybí něha, vášeň a porozumění. Rádi si navzájem děláte radost maličkostmi a vždy jste tu jeden pro druhého. Kvůli lásce jste schopni hodně obětovat, partner je pro vás na prvním místě. Váš vztah má skutečně velkou šanci vydržet. Jen pozor na slova, oba dva jste citlivé duše a slovy si navzájem můžete ublížit nejvíc.

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

svetzeny.cz

Rande a znamení zvěrokruhu: Čtěte, než přijmete pozvání!

svetzeny.cz