Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad na následující týden (17.5.-23.5.): Vytáhněte si jednu ze tří karet a nahlédněte do své budoucnosti

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 17.5.-23.5.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Tarot skrytý

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.


Přečtěte si také velkou tarotovu předpověď na měsíc květen. Co váš čeká?

 

Karta č. 1: Páže holí

Info ikona
tarot, páže holí

 

Karta Páže holí říká, že se tento týden dají věci do pohybu. Také to znamená, že byste tento týden měli obdržet nějakou dobrou zprávu, tu vám může někdo zavolat, napsat, nebo říct osobně. Probudí se ve vás vaše vnitřní dítě a budete mít chuť tvořit. Tento týden bude ve znamená skvělých nápadů, pokud k vám přijde nějaká zajímavá myšlenka, realizujte ji. Tento týden vám také do života vstoupí osoba, která pravděpodobně bude narozená v ohnivém znamení. Přijde za vámi s nápadem či plánem, který vás nadchne.

Láska a vztahy – Tato karta je velmi pozitivní, co se týče vašeho milostného života. Ve stálém vztahu značí velkou romantiku, dobré zprávy, které se nějakým způsobem dotknout vás obou, nebo také týden plný vášně. Také je Páže holí kartou dobrodružství, naznačuje, že tento týden někam s partnerem vyrazíte, nebo naplánujete společnou dovolenou. Každopádně to mezi vámi bude jiskřit, pokud v poslední době váš vztah upadal do rutiny, teď se to změní. Nezadaným pak Páže holí přichází zvěstovat nový románek na obzoru. Nevyklube se z toho však vážný vztah, ujistěte se oba, že víte na čem jste a neočekávejte, že by se toto „povyražení“ v budoucnu změnilo na něco víc.

Kariéra a finance – Tento týden se ohledně vaší práce něco změní k lepšímu a vás to opravdu hodně nadchne. Možná je na obzoru nějaký nový benefit od zaměstnavatele, nebo také lepší pracovní pozice či zajímavý projekt, na kterém budete pracovat. Také je to karta cestování, je možné, že budete vysláni na pracovní cestu. Co se týče peněz, je Páže holí vyloženě pozitivní karta, která vám přináší dobré zprávy ohledně financí, dary a hojnost finančních prostředků. Možná k vám přijde zajímavá investiční příležitost, proto si teď peníze šetřete a neutrácejte za zbytečnosti.

Zdraví – Tato karta vám říká, že je třeba podniknout kroky ke změně vašeho životního stylu. Vy sami asi víte nejlépe, kde máte mezery a jestli bude zapotřebí změna jídelníčku, celkové zvolnění, nebo intenzivnější cvičení. Pokud jste se léčili s nějakou nemocí, tento týden k vám doputuje velmi pozitivní zpráva ohledně vašeho zdravotního stavu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop starověkého Egypta: Které ze 12 božských znamení vám náleží?

I staří Egypťané měli svůj vlastní horoskop, který stejně jako dnešní horoskopy čítal 12 znamení. Většinu z nich Egypťané odvodili od svých bohů a přisoudili jim jednotlivé charakterové vlastnosti. Zjistěte, jaké znamení byste ve starém Egyptě měli vy.
svetzeny.cz

Karta č. 2: Ďábel

Info ikona
Tarot ďábel

 

Bohužel, jak už název karty naznačuje, tento týden nevěstí nic dobrého. Karta Ďábla vždy značí špatné věci – závislosti, deprese, posedlost něčím, tajnůstkářství, chamtivost, nevěru, beznaděj, neschopnost a bezmocnost a také násilí. Ďábel vás svádí na scestí a snaží se vám namluvit, že proti těmto věcem nemáte šanci bojovat a ovlivnit koloběh událostí. To je ale lež, váš osud řídíte vy a je jen na vás, jak se s těmito negativními věcmi vyrovnáte. Nesmíte to vzdávat, najděte v sobě vnitřní sílu. Také to může být známka toho, že vaše emoce jsou mimo kontrolu, dejte si tento týden pozor na sebeovládání.

Láska a vztahy – Karta Ďábla naznačuje, že ve vašem vztahu je něco toxického, může to být přílišná závislost jednoho z vás na tom druhém, nevěra i násilí. Můžete se cítit ve vztahu uvěznění a tato karta vás varuje, abyste se probrali včas. Také tato karta někdy poukazuje na to, že vás partner využívá. Nadešel čas zamyslet se nad vaším vztahem. Ani pro nezadané tato karta nevěstí nic dobrého, značí čiré zoufalství, nejste schopni si najít partnera dle představ. Tento týden narazíte na partnery, kterým půjde jen o to, aby od vás získali nějakou výhodu. Navíc to mohou být problémoví jedinci, kteří jsou na něčem závislí, nebo za sebou mají kriminální minulost. Mohou se z nich vyklubat i násilníci, proto buďte opatrní.

Kariéra a finance – Ani v pracovním životě to nevypadá tento týden dobře. Do práce budete chodit z donucení, pokud jste doteď neměli svou práci rádi, bude hůř, tento týden ji začnete přímo nenávidět. Také se ve vašem zaměstnání či podnikání může objevit tento týden osoba, která vám bude chtít uškodit. Bude se to snažit skrývat a hrát si na kamaráda, ale nenechte se oklamat, tato osoba vás zradí. Tento týden je třeba dávat si pozor na peníze, rozkutálí se vám během mžiku. Vyvarujte se prosím jakýchkoliv hazardních her a rizikových investic, jinak o peníze přijdete.

Zdraví – Pokud jste se o své zdraví nestarali, tento týden se to projeví. Zvláště pokud jste na něčem závislí – alkohol, cigarety, přejídání se, tak vaše tělo začne volat o pomoc. Karta Ďábla také značí duševní onemocnění – deprese, úzkosti, záchvaty paniky. Pokud se již dlouho necítíte psychicky dobře, vyhledejte tento týden odborníka.

Karta č. 3: Devět pohárů

Info ikona
Tarot 9 pohárů

 

Vytáhli jste si jednu z nejkrásnějších karet, která plní přání. Devět pohárů symbolizuje štěstí, splněné sny, spokojenost, úspěchy, odměnu, důvěru, triumf, slávu, optimismus, potěšení, rozmazlování a smyslnost. Tento týden pro vás bude mimořádně úspěšný, máte se opravdu na co těšit. Devět pohárů z vašeho života odnáší všechnu bolest a zármutek a nahrazují ji šťastnými okamžiky. Tento týden bude ve znamení úspěchu a uznání.

Láska a vztahy – Pokud jste zadaní, tak tato karta říká, že je ve vašem vztahu vše v naprostém pořádku. Budete se cítit šťastně a naplněně. Je to také ukazatel toho, že váš vztah je stále plný vášně a tento týden po sobě budete hodně toužit. Čeká vás velká romantika a krásné chvíle. Mohla by přijít i žádost o ruku, nebo těhotenství. Nezadaným Devět pohárů potvrzuje, že jsou v dobrém psychickém a emocionálním rozpoložení a jsou připraveni na nový vztah. Tento týden budete sebevědomí a dobře naladění, to bude nové známosti přitahovat jako magnet, je zde vidět zvýšená šance na seznámení.

Kariéra a finance – Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Můžete tento týden rozjet vlastní byznys, nebo je také možné, že váš šéf docení vaši práci, dá vám odměny, nebo vás povýší. Financí bude také dostatek Devět pohárů vám přináší hojnost a prosperitu. Určitě je zde vidět nějaký bonus za dobře odvedenou práci, tento týden vás dost možná čeká zúročení vašich investic.

Zdraví – Devět pohárů je jednoznačně pozitivní karta, co se týče zdraví. Pokud se s něčím léčíte, pocítíte tento týden zlepšení. Pokud jste zdraví, tak se budete cítit plní energie. Tato karta naznačuje, že v nejbližší době vás neohrozí žádná nemoc.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Mohlo by se vám líbit

Runy podle data narození: Předurčují váš osud, co vás v životě čeká a nemine?

Existuje celkem 24 run, přičemž každý člověk má svou narozeninovou runu, která mu předurčuje jeho osud. Někteří lidé s hraničními daty narození dokonce mají runy dvě, pokud jste to vy, přečtěte si výklad obou dvou run.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejlepší měsíc v roce 2021 pro každé znamení zvěrokruhu

Horoskop předpovídá, že každé znamení zvěrokruhu má své šťastné období, plné lásky. Po náročném roce 2020 nebude nikomu v roce 2021 chybět štěstí. Zjistěte, který měsíc je pro vás nejkrásnější v závislosti na vašem znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kým jste byli v minulém životě? Některé věci, které se vám nyní dějí, jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, jsou to zkušenosti, které si sebou nesete. Zjistěte, kým jste byli v minulém životě a jak to ovlivňuje váš současný život.
svetzeny.cz