Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.

Jak zjistit, který strážný anděl je ten váš?

Je potřeba provést klasický základní numerologický výpočet z data vašeho narození. Jde o to sečíst všechna čísla ve vašem datu narození (včetně roku), dokud nedostanete číslo od 1 do 9. Existují i mistrovská čísla v numerologii – 11, 22, 33, ale ty pro nalezení svého strážného anděla napoužijete, sečtete je na 2, 4, a 6.

Číslo 1 – Archanděl Raquel

Nad vámi bdí archanděl Raquel, která je známá tím, že dohlíží nad spravedlností a harmonií. Váš strážný anděl vám nejenom zaručuje, že se vám v životě nestane nějaká nespravedlivost, ale také vám dodá odvahu bojovat proti tomu, když se někomu děje příkoří. Učiní z vás ochránce slabších, využijte ve svém životě tuto výjimečnou moc.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Odhalte klady a zápory své povahy. Jak číslo dne narození rozhoduje o našem životě? Díl I.

Stejně jako astrologická znamení, tak i den, kdy jsme se narodili, rozhoduje o tom, jací jsme. Podle Alice Cross, alchymistky a specialistky na tarotovou numerologii, nás toto číslo ze dne, kdy jsme přišli na svět, provází celý život. Dle toho, co už v numerologii známe, nám den narození udává směr naší životní cesty.
svetzeny.cz

Číslo 2 – Archanděl Uriel

Archanděl Uriel ztělesňuje pravdu. Chrání vás před tím, aby s vámi ostatní manipulovali a lhali vám. Také vás podpoří v tom, abyste pravdu vyjevili i vy sami. S jeho pomocí budete schopni vnést světlo do situací, kdy není jasné, kdo mluví pravdu, a kdo lže. Také vám pomůže lépe se soustředit a mít jasnou mysl a dobrý úsudek.

Číslo 3 – Archanděl Jophiel

Archanděl Jophiel je spjatý se vším krásným. Nebavíme se jen o tom, co je vidět očima, ale i o vnitřní kráse. Sesílá vám pozitivní myšlenky a nápady, kterými ze světa můžete udělat hezčí místo. Díky jeho vlivu oplýváte kreativitou a tvoříte úžasné věci. Také na vás „nemůžou“ negativní myšlenky, ty ve vaší mysli nemají místo.

Číslo 4 – Archanděl Haniel

Archanděl Haniel vnáší do vašeho života radost. Snaží se vás v životě nasměřovat tak, abyste si nikdy nepřipadali ztracení. I když vás možná někdy potká zklamání, nebudete smutnit dlouho. Archanděl Haniel se postará o to, aby jste byli v životě spokojení a veselí. Svým smíchem a dobrou náladou jste schopni „nakazit“ i své okolí.

Mohlo by se vám líbit

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

Mistrovská životní čísla jsou 11, 22 a 33. Dle zakonů numerologie se tato čísla nesčítají. K takovému životnímu číslu můžete přijít třemi způsoby: je to číselný součet vašeho křestního jména, rodného či přijatého příjmení, nebo data narození. Pokud vám náleží mistrovské číslo, patříte mezi hrstku vyvolených, přečtete si, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Číslo 5 – Archanděl Jeremiel

Pokud je vaše životní číslo 5, pak nad vámi bdí archanděl Jeremiel, ochránce snů a vizí. Vaše síla myšlenky je neuvěřitelná, pokud si budete správně přát, máte šanci dosáhnout všeho, po čem v životě toužíte. Také k vám vysílá povzbuzující energii, snaží se vás motivovat, abyste naplnili svůj osud.

Číslo 6 – Archanděl Michael

Pokud máte životní číslo 6, můžete si gratulovat. Pozor na vás dává výjimečně mocný archanděl Michael. Ten v sobě spojuje vlastnosti archandělů Raquel a Uriela, dopomůže vám k odhalení pravdy a nastolení spravedlnosti. Avšak co je ještě důležitější, dává vám sílu vyvést ostatní z nastalé krize. Lidé s vaším číslem jsou pro svět nesmírně důležití, právě oni mají sílu a moc postavit se všemu zlému.

Číslo 7 – Archanděl Rafael

Archanděl Rafael je anděl léčitel. Drží nad vámi ochrannou ruku, pokud onemocníte a dává vám sílu uzdravit se. Také máte schopnost léčit druhé, zvažte kariéru ve zdravotnictví, v tomto oboru se vám bude dařit. Dobře snášíte bolest a rychle se vám od ní uleví, a to od té fyzické i psychické.

Číslo 8 – Archanděl Raziel

Archanděl Raziel spravuje veškerá tajemství. Byl vám dán dar odhalit je, až nastane ten pravý čas. Umíte číst mezi řádky, snadno rozluštíte šifry a nikdo před vámi nic neutají. V životě vám pomáhá věci pochopit, dobře vyhodnotit a kriticky uvažovat. Některým lidem s životním číslem 8 byla do vínku dána i jasnozřivost.

Číslo 9 – Archanděl Ariel

Archanděl Ariel je znám jako strážný anděl přírody. Zajímáte se o environmentální problémy a snažíte se chránit zvířata i rostliny. Archanděl Ariel vám v tom pomůže, potrestá ty, které identifikujete jako ničitele přírody. Dá vám sílu a odvahu bojovat za zachování krás přírody i talent učit tyto zásady druhé.

Mohlo by se vám líbit

Rok 2021 podle numerologie: Který měsíc je vhodný pro riskování a kdy naopak bude potřeba zvolnit?

Číslo roku 2021 je pětka. Co to znamená pro váš rok a jaké budou jednotlivé měsíce? To vám prozradíme.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přinášíme vám žebříček (ne)atraktivity pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jste zvědaví, na jakém místě jste se umístili vy? Zjistěte, jestli své okolí přitahujete jako magnet, nebo spadáte do průměru, nebo své okolí vyloženě odpuzujete.
svetzeny.cz