Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Najděte svého strážného anděla, který vám v životě pomáhá podle dne, kdy jste se narodili

Info ikona
Numerologie, Archanděl

Každý máme svého strážného anděla, který nad námi bdí a snaží se nám pomáhat na naší strastiplné cestě životem. K tomu, abyste zjistili, který z mocných andělů stráží právě vás, pomůže jednoduchý numerologický výpočet.

Jak zjistit, který strážný anděl je ten váš?

Je potřeba provést klasický základní numerologický výpočet z data vašeho narození. Jde o to sečíst všechna čísla ve vašem datu narození (včetně roku), dokud nedostanete číslo od 1 do 9. Existují i mistrovská čísla v numerologii – 11, 22, 33, ale ty pro nalezení svého strážného anděla napoužijete, sečtete je na 2, 4, a 6.

Číslo 1 – Archanděl Raquel

Nad vámi bdí archanděl Raquel, která je známá tím, že dohlíží nad spravedlností a harmonií. Váš strážný anděl vám nejenom zaručuje, že se vám v životě nestane nějaká nespravedlivost, ale také vám dodá odvahu bojovat proti tomu, když se někomu děje příkoří. Učiní z vás ochránce slabších, využijte ve svém životě tuto výjimečnou moc.

Číslo 2 – Archanděl Uriel

Archanděl Uriel ztělesňuje pravdu. Chrání vás před tím, aby s vámi ostatní manipulovali a lhali vám. Také vás podpoří v tom, abyste pravdu vyjevili i vy sami. S jeho pomocí budete schopni vnést světlo do situací, kdy není jasné, kdo mluví pravdu, a kdo lže. Také vám pomůže lépe se soustředit a mít jasnou mysl a dobrý úsudek.

Číslo 3 – Archanděl Jophiel

Archanděl Jophiel je spjatý se vším krásným. Nebavíme se jen o tom, co je vidět očima, ale i o vnitřní kráse. Sesílá vám pozitivní myšlenky a nápady, kterými ze světa můžete udělat hezčí místo. Díky jeho vlivu oplýváte kreativitou a tvoříte úžasné věci. Také na vás „nemůžou“ negativní myšlenky, ty ve vaší mysli nemají místo.

Číslo 4 – Archanděl Haniel

Archanděl Haniel vnáší do vašeho života radost. Snaží se vás v životě nasměřovat tak, abyste si nikdy nepřipadali ztracení. I když vás možná někdy potká zklamání, nebudete smutnit dlouho. Archanděl Haniel se postará o to, aby jste byli v životě spokojení a veselí. Svým smíchem a dobrou náladou jste schopni „nakazit“ i své okolí.

Číslo 5 – Archanděl Jeremiel

Pokud je vaše životní číslo 5, pak nad vámi bdí archanděl Jeremiel, ochránce snů a vizí. Vaše síla myšlenky je neuvěřitelná, pokud si budete správně přát, máte šanci dosáhnout všeho, po čem v životě toužíte. Také k vám vysílá povzbuzující energii, snaží se vás motivovat, abyste naplnili svůj osud.

Číslo 6 – Archanděl Michael

Pokud máte životní číslo 6, můžete si gratulovat. Pozor na vás dává výjimečně mocný archanděl Michael. Ten v sobě spojuje vlastnosti archandělů Raquel a Uriela, dopomůže vám k odhalení pravdy a nastolení spravedlnosti. Avšak co je ještě důležitější, dává vám sílu vyvést ostatní z nastalé krize. Lidé s vaším číslem jsou pro svět nesmírně důležití, právě oni mají sílu a moc postavit se všemu zlému.

Číslo 7 – Archanděl Rafael

Archanděl Rafael je anděl léčitel. Drží nad vámi ochrannou ruku, pokud onemocníte a dává vám sílu uzdravit se. Také máte schopnost léčit druhé, zvažte kariéru ve zdravotnictví, v tomto oboru se vám bude dařit. Dobře snášíte bolest a rychle se vám od ní uleví, a to od té fyzické i psychické.

Číslo 8 – Archanděl Raziel

Archanděl Raziel spravuje veškerá tajemství. Byl vám dán dar odhalit je, až nastane ten pravý čas. Umíte číst mezi řádky, snadno rozluštíte šifry a nikdo před vámi nic neutají. V životě vám pomáhá věci pochopit, dobře vyhodnotit a kriticky uvažovat. Některým lidem s životním číslem 8 byla do vínku dána i jasnozřivost.

Číslo 9 – Archanděl Ariel

Archanděl Ariel je znám jako strážný anděl přírody. Zajímáte se o environmentální problémy a snažíte se chránit zvířata i rostliny. Archanděl Ariel vám v tom pomůže, potrestá ty, které identifikujete jako ničitele přírody. Dá vám sílu a odvahu bojovat za zachování krás přírody i talent učit tyto zásady druhé.