Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu a jejich otravné chování: Čím ostatní rozčilujete?

Které znamení zvěrokruhu ostatní nejvíc štve a proč? Každé z 12 znamení zvěrokruhu dělá věci, které ostatní z duše nenávidí. Jen to mnohdy nechtějí říkat nahlas, protože jim na vás i přesto všechno záleží. Čím rozčilujete své okolí vy?

Beran

Berani musí vždycky velet. Ne všem lidem je to příjemné, navíc tvrdohlavý Beran není schopný kompromisu a vždy má svou pravdu. Diskuze s ním nikam nevede. Mnohdy bývá Beran přehnaně impulsivní a vyletí jako čertík z krabičky. Berani jsou také náladoví, takže když sečteme všechny jejich negativní povahové rysy, musíme konstatovat, že to chce notnou dávku trpělivosti, aby s nimi člověk vydržel. Toto znamení štve lidi snad nejvíc ze všech.

Býk

Býk má stejnou charakterovou vadu jako Beran. Nikdy není schopen přiznat, že se v něčem mýlil. I když je to očividný fakt. Z tohoto důvodu se také opravdu hodně nerad omlouvá, což může ranit city jeho blízkých. Také má v povaze majetnickost, na svého partnera žárlí a hlídá ho.

Blíženci

Blížence řada lidí nemůže vystát. Nejvíce ostatním asi vadí, že neumí zavřít pusu, neustále na vás budou mluvit, i když vy zrovna nemáte „povídavou“ náladu. Také často Blíženci bývají povrchní a někdy jsou také pěkně jedovatí. Jelikož vládnou řečí, ví, jak své rýpavé poznámky formulovat tak, aby to ostatní skutečně zabolelo.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení věří na zázraky. Patříte mezi ně?

Tato tři znamení zvěrokruhu mají skutečně štěstí – narodila se s pozitivním pohledem na život a pevně věří v zázraky. Závidíme jim, protože ve všem vidí to lepší, a proto mají často dobrou náladu a být v jejich okolí je skutečnou výhrou.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

Karma se řídí zákonem příčiny a následku. Vše, co jsme udělali dobrého a špatného v životě, se nám vrací zpět jako boomerang. A to platí i pro minulé životy. Pokud jsme v minulém životě udělali něco špatného, musíme dluh v příštím životě splatit. Zjistěte, zda i vy máte karmický dluh, a co můžete udělat pro napravení své karmy.
svetzeny.cz

Rak

Raci obecně bývají u druhých oblíbení, protože umí být velmi nápomocní a často fungují jako „vrby“. Avšak jejich péče může být až přílišná, často si zejména jejich děti stěžují na to, že je svou láskou rodiče „dusí“. A příjemné to není ani jejich kamarádům, protože Raci často překročí pomyslnou hranici, kdy už moc zasahují do jejich osobního života.

Lev

Lev ostatní jednoznačně štve svou nabubřelostí. Strávit celý večer v přítomnosti chvástajícího se Lva je prostě k nevydržení. Jejich velké ego vede k tomu, že všechny kolem sebe vnímají jako konkurenty, to oni chtějí být ve všem nejlepší.

Panna

Panny jsou puntičkáři, je asi na uvážení každého, zda tuto vlastnost vnímá jako dobrou, nebo špatnou. Faktem je, že to mnohdy už opravdu přehánějí, mívají přesně daný časový harmonogram a „jančí“, když něco není na svém místě. Pokud jim jejich denní režim či prostor nějak narušíte, budou na vás hodně nepříjemné.

Mohlo by se vám líbit

Tento psychologický test z Japonska odhalí vaše silné a slabé stránky: Stačí si vybrat dvě barvy. Sedí to i na vás?

Tento psychologický test původem z Japonska se stal hitem internetu. Lidé jsou překvapeni, jak to na ně sedí. Je velmi jednoduchý, stačí se jen soustředit na paletu barev a vybrat dvě barvy, které jsou vašemu srdci nejbližší. Ty prozradí, jaké jsou vaše silné a slabé stránky.
svetzeny.cz

Váha

Váhy své okolí štvou tím, že si myslí, že každý má stejně velké ambice jako ony. Od všech svých známých mají vysoká očekávání a nechápou, že pro někoho kariéra a materiální bohatství nic neznamenají. Když něco není perfektní, hned je poznat, že jsou ve špatné náladě a tu šíří kolem sebe.

Štír

Štír ostatní štve tím, že bývá přehnaně paranoidní. Nikomu nedůvěřuje a přísně si střeží své soukromí. To do takové míry, že vám začne odsekávat, pokud se zeptáte na něco z jeho osobníhos života, a to klidně můžete být jeho velký kamarád. Štíří si zkrátka lidi k tělu pouštět nechtějí a umí se chovat pěkně nepřátelsky.

Střelec

Střelec bývá obecně u lidí velmi oblíbený, ale také má své „mouchy“. Jeho přátele a rodinu štve zejména jeho nedochvilnost, neustále chodí pozdě a není výjimkou, že se bez omluvy nedostaví vůbec. Pokud provede něco zlého, výčitky svědomí ho netrápí, právem si tak lidé myslí, že Střelci umí být bezcitní.

Mohlo by se vám líbit

Nejméně přitažlivá znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

Přinášíme vám žebříček (ne)atraktivity pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Jste zvědaví, na jakém místě jste se umístili vy? Zjistěte, jestli své okolí přitahujete jako magnet, nebo spadáte do průměru, nebo své okolí vyloženě odpuzujete.
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorozi bývají přesvědčeni o své pravdě a nemá cenu s nimi diskutovat a chtít měnit jejich názor. Jsou to většinou lidé, kteří jsou konzervativní a tradičně založení, jejich okolí občas mrzí, že se tolik brání něčemu novému. Snadno lidi odsoudí, pokud nezapadají do jeho „morálního světa“.

Vodnář

Vodnáři se obecně drží spíše stranou od lidí, nebývají to toxičtí přátelé. Jediné, co lidem na nich vadí, je jejich vzpurnost a neustálé porušování pravidel. Ostatní do toho nenutí, ale mnohdy svými neuváženými činy mohou ohrozit druhé.

Ryby

Ryby bývají popisovány jako tiché, klidné a citlivé. Ve skutečnosti však mistrovsky ovládají pasivní agresivitu. Svými slovy umí lidi kolem sebe opravdu ranit. Navíc mají zákeřnou povahu, tváří se jako kamarádi, ale pak jsou vám schopny bodnout kudlu do zad.

Mohlo by se vám líbit

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kým jste byli v minulém životě? Některé věci, které se vám nyní dějí, jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, jsou to zkušenosti, které si sebou nesete. Zjistěte, kým jste byli v minulém životě a jak to ovlivňuje váš současný život.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Povaha dětí dle znamení horoskopu: Berani jsou za trest, Raci za odměnu. Jaké je to vaše?

Znamení, ve kterém se narodíme, ovlivňuje celý náš život. V dnešním článku se podíváme na to, jaké charakterové vlastnosti mají jednotlivá znamení a jak konkrétně se to projevuje v dětství. Spousta vlastností se totiž ukáže naplno až v dospělosti. Čtěte dál, abyste se dozvěděli, jaké silné a slabé stránky vaše dítě má.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Probouzíte se mezi 3 a 4 ráno? Má to magický význam, který vám může změnit život

Probouzet se v noci a rušit se ze spánku není ničí oblíbená činnost. Co kdybychom vám ale prozradili, že pokud se budíte mezi 3 a 4 hodinou, máte dar, který by vám mohl leckdo závidět. Připravili jsme pro vás článek, který vám tuto magickou hodinu přiblíží.
svetzeny.cz