Přejít k hlavnímu obsahu

Jak muži vnímají vaše znamení zvěrokruhu: Budete se divit, které znamení jim zamotá hlavu a s kým nechtějí vztah

Info ikona
Horoskop vztah

Horoskopy nejsou jenom ženská záležitost. I muži jim přikládají váhu a vnímají ženy v souvislosti s jejich znamením zvěrokruhu. Zjistěte, jak vnímají vaše znamení. Jste jedna z těch žen, které jim popletou hlavu, nebo patříte do skupiny žen, se kterými si nedovedou představit vztah?

Statečné ženy ve znamení Berana

Muži vnímají ženy ve znamení Berana jako přímé, rozhodné, silné a statečné. Určitě nejsou pro každého, řada mužů si vedle nich může připadat nedoceněná. Vaši odvahu opravdu obdivují, ale to, jakým stylem jste schopná „komandovat“ všechny okolo, je naopak děsí.

Ženu ve znamení Býka si chtějí vzít za manželku

Býk je znamení, které je vysloveně rodinný typ. Ženu ve znamení Býka muži vidí jako ideální manželku, která se k nim bude chovat vroucně a bude udržovat teplo domácího krbu. Ženy ve znamení Býka jsou pracovité, mají vždy pořádek v domácnosti a zároveň milují celým svým srdcem, to z nich dělá dokonalé manželky.

Ženy ve znamení Blíženců jsou okouzlující

Pro muže jsou ženy ve znamení Blíženců obzvláště okouzlující. Dbají na svůj vzhled a zároveň jsou vtipné, sečtělé a velmi komunikativní. Snadno si získají pozornost mužů. Ty také fascinuje, jak jsou ženy ve znamení Blíženců kreativní a talentované. Po čase jim však začne vadit náladovost Blíženců, která může být skutečně otravná.

Dějí se vám v životě špatné věci? Možná máte karmický dluh z minulého života. Zjistěte svůj podle data narození

svetzeny.cz

Citlivé duše ve znamení Raka

Ženy ve znamení Raka jsou plaché, citlivé a empatické. Muži se musí hodně snažit, když chtějí dobýt jejich srdce. Často slouží mužům jako „vrby“, kdy poslouchají jejich nářky a radí jim. Pozor na tento spasitelský komplex, muži vás pak mohou začít využívat.

Ženy ve znamení Lva se rády nechávají dobývat

Muži už pochopili, že zaujmout ženu ve znamení Lva stojí hodně času i peněz. Potrpí si na drahé dárky a večeře v luxusní restauraci, ráda se nechává rozmazlovat. Proto vnímají ženy ve znamení Lva jako velmi náročné. Ne každý muž bude chtít vynaložit značné úsilí, aby Lvici získal, ale řada mužů o ní bude snít. Lvice jsou totiž ambiciózní, krásné a o nápadníky nemají nouzi.

Panny muže fascinují svou pečlivostí

Žádné znamení neumí lépe organizovat věci, udržovat pořádek a být extrémně pečlivé jako právě Panna. Tím muže naprosto fascinují, ti jsou totiž spíše „bordeláři“ a nestačí zírat, jak má Panna jasně daný denní režim, rozvržení práce a uklizený byt. Tato vlastnost Panny jim velmi imponuje.

Ženu ve znamení Vah chtějí představit přátelům a rodině

Pokud muž randí s Váhou, nemůže se dočkat, až ji představí svým přátelům, rodině a kolegům. Je to totiž opravdová dáma, která dbá na svůj zevnějšek a zároveň je velmi sečtělá, inteligentní a má dokonale nastudované zásady etikety. Nemohou se dočkat, až jejich známí uvidí, jaký klenot v ní našli.

Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Na jakém místě jste se umístili vy?

svetzeny.cz

Ženy ve znamení Štíra jim zamotají hlavu

Vášnivá, inteligentní, ambiciózní, krásná, sexy a samostatná, to jsou vlastnosti, kterými ženy ve znamení Štíra oplývají. Taková žena zamotá hlavu nejednomu muži. Je to typ žen, který rozbíjí i velmi pevné vztahy, muž je ochoten kvůli ní přijít o hodně. Žena ve znamení Štíra je natolik vynalézavá, že pokud o nějakého muže stojí, tak si ho získá stůj, co stůj.

Ženy ve znamení Střelce se nechtějí vázat

Znamení Střelce je velký dobrodruh, který nade vše miluje svobodu a nezávislost. I muži vycítí, že tyto ženy se pravděpodobně nebudou chtít vázat. Berou je jako super partnerky pro cestování, baví je s nimi podnikat dobrodružství a zkoušet nové věci, ale jít s nimi do vztahu obvykle nechtějí, protože cítí, že Střelce by to dusilo.

Ženy ve znamení Kozoroha působí nedostupně

Ženy ve znamení Kozoroha jsou pro muže opravdovou výzvou. Bývají hodně uzavřené a působí nedostupně. Cesta k jejich srdci je spletitá. Mají tendenci být vybíravé, samy jsou velmi ambiciózní, a tak si na ženu Kozoroha ne každý troufne. Muži také už po chvilce rozhovoru poznají, že ženy ve znamení Kozoroha jsou velmi konzervativní a tradičně založené. Ne každému muži to v dnešní době bude imponovat.

Ženy ve znamení Vodnářů ohromí svou inteligencí

Vodnářky jsou velmi inteligentní ženy, které mají spoustu dobrých nápadů a také jsou velmi sečtělé. Tím na muže udělají velký dojem, mají si s nimi co říct. Trochu jim může vadit, že je ženy tohoto znamení mají tendenci neposlouchat, když mluví. Často jsou totiž duchem mimo, uzavřené ve svém myšlenkovém světě.

Ženě ve znamení Ryb svěří tajemství

Ženu ve znamení Ryb muži vnímají jako velmi citlivou, empatickou, ale také důvěryhodnou a soucitnou. Neváhají jí svěřit svá největší tajemství a radit se s ní o důležitých věcech. Vybírají si je hlavně muži, kterým v minulosti ženy zlomily srdce, u Ryb totiž mají záruku, že je budou hluboce milovat.

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu čeká květen plný nástrah a problémů

svetzeny.cz

Tři znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Jste mezi nimi?

svetzeny.cz