Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu čeká květen plný nástrah a problémů

Info ikona
Horoskop

V květnu hvězdy někomu přejí a někomu naopak štěstí ubírají. Není třeba smutnit. Tati tři znamení by se měla dát v následujícím měsíci větší pozor. Štěstí vám bude přáno jindy, slibujeme!

Nový měsíc je za rohem a opět přináší další astrologické události. Zatímco některá znamení zvěrokruhu čeká měsíc plný štěstí a úspěchů, bohužel to neplatí pro následující tři znamení zvěrokruhu, která by se měla připravit na těžký měsíc ve všech oblastech života.

Beran

Pokud jde o lásku, Beran bude v květnu, ať už je ve vztahu nebo jako svobodný, jednoduše úchvatný. Může se těšit na mnoho romantických chvil. Tím je ale jeho práce rozptylována a zanedbávána. Upozadí důležité pracovní úkoly a urgentní projekty nesplní včas. Abyste se v práci vyhnuli větším potížím, měli byste během týdne v práce jet na plný plyn a víkendy si o to víc užívat v romantickém milostném duchu.

Rak

Současná situace je pro citlivého Raka velmi stresující. Je velmi pravděpodobné, že ve svém prostředí pocítí sklíčenou náladu a nechá se strhnout. Rak bude chtít ovšem za každou cenu situaci zachránit, a i když se bude cítit pod psa, nasadí si „masku“ a bude hrát divadlo. Okolí se bude zdát, že je vše v pořádku. Ale: Nehrajte nic, drahý Raku. Pokud si všimnete, že se vám nedaří, klidně to řekněte otevřeně. Nabijte odvahu mluvit o svých trápeních a starostech. Uvidíte, že vám bude lépe a hlavně se uleví vaší bolavé duši. Ostatní budou mít pochopení.

Váhy

Váha to bude mít v květnu vskutku těžké. Mars nebude v postavení, aby jí pomáhal, spíše naopak. Toto harmonické a vyvážené znamení bude ztrácet energii po celý měsíc. To se odrazí jak ve vaší práci, tak ve vašem milostném životě – najednou už vše nepůjde tak hladce, jak jste zvyklí. Proto, milé Váhy, poslouchejte svoji intuici a v případě potřeby se trochu stáhněte a zpomalte svoje životní tempo. Pravidelné procházky na čerstvém vzduchu a na slunci vám mohou pomoci rychlé dobít ztracené zásoby energie.

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

svetzeny.cz

Životní úděl dle znamení zvěrokruhu: Kdo chce ovládnout svět a čí vynálezy prospějí lidstvu? Tohle je skutečný důvod, proč tady jste

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

svetzeny.cz