Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu čeká květen plný nástrah a problémů

V květnu hvězdy někomu přejí a někomu naopak štěstí ubírají. Není třeba smutnit. Tati tři znamení by se měla dát v následujícím měsíci větší pozor. Štěstí vám bude přáno jindy, slibujeme!

Nový měsíc je za rohem a opět přináší další astrologické události. Zatímco některá znamení zvěrokruhu čeká měsíc plný štěstí a úspěchů, bohužel to neplatí pro následující tři znamení zvěrokruhu, která by se měla připravit na těžký měsíc ve všech oblastech života.

Beran

Pokud jde o lásku, Beran bude v květnu, ať už je ve vztahu nebo jako svobodný, jednoduše úchvatný. Může se těšit na mnoho romantických chvil. Tím je ale jeho práce rozptylována a zanedbávána. Upozadí důležité pracovní úkoly a urgentní projekty nesplní včas. Abyste se v práci vyhnuli větším potížím, měli byste během týdne v práce jet na plný plyn a víkendy si o to víc užívat v romantickém milostném duchu.

Rak

Současná situace je pro citlivého Raka velmi stresující. Je velmi pravděpodobné, že ve svém prostředí pocítí sklíčenou náladu a nechá se strhnout. Rak bude chtít ovšem za každou cenu situaci zachránit, a i když se bude cítit pod psa, nasadí si „masku“ a bude hrát divadlo. Okolí se bude zdát, že je vše v pořádku. Ale: Nehrajte nic, drahý Raku. Pokud si všimnete, že se vám nedaří, klidně to řekněte otevřeně. Nabijte odvahu mluvit o svých trápeních a starostech. Uvidíte, že vám bude lépe a hlavně se uleví vaší bolavé duši. Ostatní budou mít pochopení.

Váhy

Váha to bude mít v květnu vskutku těžké. Mars nebude v postavení, aby jí pomáhal, spíše naopak. Toto harmonické a vyvážené znamení bude ztrácet energii po celý měsíc. To se odrazí jak ve vaší práci, tak ve vašem milostném životě – najednou už vše nepůjde tak hladce, jak jste zvyklí. Proto, milé Váhy, poslouchejte svoji intuici a v případě potřeby se trochu stáhněte a zpomalte svoje životní tempo. Pravidelné procházky na čerstvém vzduchu a na slunci vám mohou pomoci rychlé dobít ztracené zásoby energie.

Jennifer Aniston se svlékla, aby oslavila Den Země. Tahle herečka snad nestárne

Herečka Jennifer Aniston už byla několikrát "vyslýchána" ohledně své krásy i dokonalé postavy. Je jí 52 let a nás napadá jediná otázka: Jak to jenom dělá?
svetzeny.cz

Životní úděl dle znamení zvěrokruhu: Kdo chce ovládnout svět a čí vynálezy prospějí lidstvu? Tohle je skutečný důvod, proč tady jste

Hledáním životního údělu se lidstvo zabývá od nepaměti. Pro každého z nás si osud přichystal unikátní životní cestu. Ta se řídí i dle našeho znamení zvěrokruhu, to určuje, jakým směrem se vydáme a také, jakými dovednostmi jsme obdařeni. Zjistěte, kam směřujete vy.
svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

Věrnost je pro tři znamení zvěrokruhu nesmírně důležitá. Pokud máte jednoho z této trojky jako partnera, můžete si být jistí, že víte na čem jste. Nikdy by nic nemaskovali a jsou věrní až za hrob. Tomu se říká výhra!
svetzeny.cz