Přejít k hlavnímu obsahu

Životní úděl dle znamení zvěrokruhu: Kdo chce ovládnout svět a čí vynálezy prospějí lidstvu? Tohle je skutečný důvod, proč tady jste

Hledáním životního údělu se lidstvo zabývá od nepaměti. Pro každého z nás si osud přichystal unikátní životní cestu. Ta se řídí i dle našeho znamení zvěrokruhu, to určuje, jakým směrem se vydáme a také, jakými dovednostmi jsme obdařeni. Zjistěte, kam směřujete vy.

Beran

Berani jsou rození lídři, kterým je dáno, aby vedli druhé. V životě chtějí dosáhnout velkých věcí, rádi boří mýty i rekordy. Jsou to velmi aktivní lidé, kteří si jdou tvrdě za svým. Jsou soutěživí, konkurence je pro ně výzvou. Skvěle se uplatní jako majitelé či šéfové velkých firem, ale ať už budou v jakémkoliv oboru, vždy budou chtít být ve všem první a nejlepší.

Býk

Býk svůj životní úděl vidí v založení rodiny a jejím šťastném a spokojeném životě. Rodinu staví na piedestal, neexistuje nic, co by pro něj bylo důležitější. Je pro něj podstatné obklopovat se lidmi, kterým může důvěřovat. Těmi, kteří mu nazpět dají lásku, kterou k nim chová on.

Blíženci

Neexistuje více společenské znamení, než je Blíženec. Jeho životním údělem je lidi spojit. Možná si to ani neuvědomují, ale skutečně mají dar řeči a dovedou usmířit dva znepřátelé tábory. Díky svým schopnostem se skvěle uplatní například v diplomacii. Také jsou skvělí „dohazovači“, Blíženci už seznámili spoustu spokojených párů.

Mohlo by se vám líbit

Tři znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Jste mezi nimi?

Asi každému z nás alespoň trochu záleží na tom, jak nás vnímá okolí. A součástí tohoto vnímání je i naše hvězdné znamení, které má vliv na to, jak se chováme k ostatním a prezentujeme se na veřejnosti. V dnešním článku vám prozradíme, jaká tři znamení jsou ostatními viděna nejvíce negativně a nedokáží na ostatní udělat dobrý dojem.
svetzeny.cz

Rak

Raci jsou rození pečovatelé, jsou tady, aby se o druhé starali. Jsou citliví, empatičtí a rozdávají radost a lásku. Skvěle se uplatní v profesích, kde mohou pomáhat druhým – jako zdravotníci, psychologové či pracovníci charity. Mít Raka za přítele je požehnání, vždy vás vyslechne, můžete se mu vyplakat na rameni a pomůže vám překonat životní strasti.

Lev

Lev má velké plány. Rád dominuje, chce být obdivován a baví ho velet. Kdyby mohl, nejradši by řídil chod světa. Lvi se rozhodně nespokojí s průměrnou prací, v kariérním žebříčku rychle stoupají. Také jsou rádi středem pozornosti, proto řada z nich míří do šoubyznysu. Také se však uplatní v nejvyšších politických funkcích či ve vedení firem.

Panna

Znamení Panny je tu od toho, aby na vše dohlédlo. Jsou to výborní analytici, kterým neunikne sebemenší detail. Díky svému perfekcionismu mění svět k lepšímu. Neustále také pracují na vylepšení věcí a stávajícího stavu. Uplatní se na akademickém a vědeckém poli, jako pedagogové, lékaři, soudní znalci a kritici.

Štír

Štír dokáže v ostatních lidech probudit vášeň, a to se netýká jenom milostných vztahů, ale i nadšení a zápalu pro věc. Umí lidi skvěle namotivovat, proto se uplatní jako kouč, řečník i ve vedení firmy, která za jeho působení bude vzkvétat.

Mohlo by se vám líbit

Povaha dětí dle znamení horoskopu: Berani jsou za trest, Raci za odměnu. Jaké je to vaše?

Znamení, ve kterém se narodíme, ovlivňuje celý náš život. V dnešním článku se podíváme na to, jaké charakterové vlastnosti mají jednotlivá znamení a jak konkrétně se to projevuje v dětství. Spousta vlastností se totiž ukáže naplno až v dospělosti. Čtěte dál, abyste se dozvěděli, jaké silné a slabé stránky vaše dítě má.
svetzeny.cz

Váhy

Životní úděl Vah je, jak už název jejich znamení napovídá, vyvažovat a harmonizovat. Váhy mají silný smysl pro spravedlnost, skvěle se tak uplatní v soudnictví i u policie. Vždy si vyslechnou obě strany a spravedlivě je rozsoudí. Mají schopnost zůstat naprosto nezaujaté, tím pomáhají měnit svět k lepšímu.

Střelec

Střelce seslalo samo nebe, aby svůj entuziasmus a dobrou náladu šířil kolem sebe. Střelci jsou tu také od toho, aby poznávali svět, velmi rádi cestují a své zážitky a zkušenosti pak předávají dál. Jsou schopni vyvracet stereotypy a odbourávat u lidí strach z neznáma.

Kozoroh

Údělem Kozorohů je dokázat, že: „Jeden dobrý přítel je dražší než sto příbuzných.“ Kozoroh bývá ideální kamarád, můžete mu důvěřovat, udrží tajemství a vždy vám rád se vším pomůže. Dává přátelství nový rozměr a dokazuje, že přátelé jsou stejně důležití jako rodina.

Vodnář

Vodnáři jsou lidé, kteří svými vynálezy a „zlepšováky“ mění svět. Jsou to velcí myslitelé, kteří překypují nápady. Jejich myšlení je odlišné od běžného průměru, napadnou je úžasné věci, které by nikdo jiný nevymyslel. Jejich vynálezy mají potenciál změnit svět. Také to bývají velcí filantropové, kteří se zapojují do charitativních aktivit.

Ryby

Údělem Ryb je tvořit. Ač se to nezdá, nenápadné tiché Ryby bývají nesmírně kreativní a zručné. Často se uplatní jako umělci, grafici, hudebníci, tanečníci a spisovatelé. Jsou schopni vytvořit umělecká díla, která se zapíšou do historie.

Mohlo by se vám líbit

Den narození: I ten ovlivňuje váš život. Jste „nedělátka“ nebo „pátečníci“?

Lidé, kteří přišli na svět v pondělí, mají jinou povahu než pátečníci či nedělňátka. Schválně, jak na vás a vaše blízké sedí následující charakteristiky. Objevte svoje skryté talenty podle dne vašeho narození!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

Každé znamení zvěrokruhu vládne určitou superschopností. Nejedná se o nic nadpřirozeného, spíše jsou to vlastnosti, které dané znamení umí použít ve svůj prospěch. Víte, jaká je ta vaše? Poznejte ji a přečtěte si i o výjimečných dovednostech ostatních, abyste poznali jejich skryté zbraně.
svetzeny.cz