Přejít k hlavnímu obsahu

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

Každé znamení zvěrokruhu vládne určitou superschopností. Nejedná se o nic nadpřirozeného, spíše jsou to vlastnosti, které dané znamení umí použít ve svůj prospěch. Víte, jaká je ta vaše? Poznejte ji a přečtěte si i o výjimečných dovednostech ostatních, abyste poznali jejich skryté zbraně.

Beran je silný

Znamení Beranů vládne značnou energií a fyzickou silou. Je nejsilnějším ze všech znamení zvěrokruhu a často ještě na této schopnosti pracuje – chodí do posilovny, trénuje vytrvalost či dělá bojové sporty. Berana zkrátka naštvat nechcete. Svou fyzickou sílu rádi předvedou i ostatním, Beran vám ochotně pomůže nosit těžké věci.

 

Býk má svatou trpělivost

Býci oplývají největší dávkou trpělivosti ze všech znamení. Je prakticky nemožné Býky vytrhnout z jejich klidného rozpoložení, naštvat je, nebo jim zkazit náladu. Jsou také velmi vytrvalí a umí si na věci počkat, ať už se to týká soukromého či pracovního života.

 

Blíženci ovládají telepatii

Víte, proč jsou Blíženci tak okouzlující? Toto znamení umí dokonale přečíst druhé, snadno ovládnou umění telepatie a dostanou se vám do hlavy. I proto jsou tak dobří v komunikaci, umí se do druhých vcítit, dle toho pak s daným člověkem mluví, dokážou ho snadno získat na svou stranu.

 

Raci se řídí silnou intuicí

Odhad Raků bývá natolik přesný, že byste skoro řekli, že mají dar vidět do budoucna. Nejde však o žádnou nadpřirozenou sílu, Raci mají pouze silně vyvinutou intuici. Pokud vám Rak dá radu, tak ho poslechněte, obvykle mívá pravdu.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu jsou vždy věrná. Patříte sem i vy?

Věrnost je pro tři znamení zvěrokruhu nesmírně důležitá. Pokud máte jednoho z této trojky jako partnera, můžete si být jistí, že víte na čem jste. Nikdy by nic nemaskovali a jsou věrní až za hrob. Tomu se říká výhra!
svetzeny.cz

Kreativita Lva nezná hranic

Superschopnost Lva je kreativita. Lvovy nápady zcela zastíní ostatní znamení, dokáže chrlit jeden za druhým. Tato superschopnost platí v mnoha směrech, v osobním životě Lev své drahé polovičce připravuje romantická překvapení, v profesním životě bývá hvězdou týmu, kolegové ho považují za vizionáře.

 

Panny mají schopnost léčit

Lidé ve znamení Panny se skvěle uplatní ve zdravotnictví, mají totiž dar léčit. Jsou to pozorní pečovatelé s přirozenou schopností pomáhat lidem k uzdravení. Někteří se také uchytí v alternativní medicíně, jejich doteky mají v sobě magickou léčivou sílu.

 

Váhy oplývají analytickým myšlením

Váhy jsou detailisté, kteří mají dokonale fungující analytické myšlení. Jen oni jsou schopni skvěle rozebrat každou situaci a dostat se až k jejímu samotnému jádru. Svůj dar využijí k profesnímu růstu, jejich výhodou je, že se ve všem velmi rychle vyznají, snadno si osvojí nové věci, a tak na kariérním žebříčku často stoupají mnohem rychleji než ostatní.

 

Štír dokáže ovládat mysl ostatních

Štíři bývají často popisováni jako mistři manipulace. Není se co divit, že dokážou zařídit, aby lidé skákali, jak oni pískají, jejich superschopnost je totiž ovládání mysli. Když Štír něco chce, najde způsob, jak využít ostatní k tomu, aby to získal.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu se vždy bojí budoucnosti

Některá znamení zvěrokruhu neřeší budoucnost a žijí přítomností. Podle hvězd ale existují i ta znamení, která si neužívají momenty života, protože se neustále strachují o svoji budoucnost. Patříte sem i vy?
svetzeny.cz

Střelci ze všeho vybruslí

I dobrodružní zábavní Střelci se někdy dostanou do úzkých. Vždy se jim však podaří vyhnout se nepříjemnostem a ze všeho vybruslit. Je to totiž jejich superschopnost. Díky tomu mohou žít svůj nespoutaný život bez starostí.

 

Kozoroh vždy zachová stoický klid

V momentě, kdy vládne chaos a všechna ostatní znamení zvěrokruhu panikaří a nevědí, co mají dělat, Kozoroh jako jediný zůstává klidný a schopný racionálně uvažovat. Tato schopnost mu v určitých situacích může i zachránit život. Rovněž se Kozoroh netrápí věcmi, které nemůže ovlivnit, nenechá se strhnout emocemi, raději dlouze uvažuje nad jejich řešením.

 

Vodnáři jsou géniové

Vodnáři jsou velmi inteligentní lidé, kteří jsou mimořádně nadaní. Někteří jsou skvělí matematici, kteří řeší složité matematické úlohy bez kalkulačky, jiní mají dokonalý všeobecný přehled, další vás zaskočí svou výbornou pamětí. Tuto superschopnost využívají při vymýšlení nových nápadů, kterými Vodnáři jen hýří.

 

Ryby umí vytvářet iluze

Ryby jsou stejně jako Štíři považováni za svělé manipulátory. Narozdíl od nich jsou však Ryby velmi nenápadné a jejich „oběť“, ani nepzná, že se chytila do pasti. Ryby jsou totiž mistři iluze. S její pomocí vám podsunou myšlenky a dostanou vás tam, kde vás chtějí mít.

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

Mistrovská životní čísla jsou 11, 22 a 33. Dle zakonů numerologie se tato čísla nesčítají. K takovému životnímu číslu můžete přijít třemi způsoby: je to číselný součet vašeho křestního jména, rodného či přijatého příjmení, nebo data narození. Pokud vám náleží mistrovské číslo, patříte mezi hrstku vyvolených, přečtete si, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

V rámci numerologii se věří, že díky ní můžeme lépe porozumět světu kolem nás. Ovšem tato duchovní disciplína může pomoci lidem více pochopit jejich „vnitřní svět“. Co o vás a vaší cestě vypovídá vaše životní číslo?
svetzeny.cz