Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotový výklad od kartářky na následující týden (10.5.-16.5.): Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v lásce, štěstí, kariéře či ve financích!

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 10.5.-16.5.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.

O tarotu

Tarot je z psychologického hlediska vizuálním ztvárněním psychických stavů. Nabízí vhled do osobních motivů a do duchovního i profesionálního vývoje člověka. Jako mapa vědomí obsahuje Tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků. Tarotový symbol je vnější obraz našich vnitřních procesů.

Info ikona
Tarot skrytý

Jak si vybrat svoji kartu?

Je důležité si najít chvilku klidu, kdy se budete moci koncentrovat na intuitivní výběr vaší karty. Neměli byste se v tu dobu nacházet v rušném prostředí, abyste se zvládli soustředit. Kartu si nevybírejte náhodně, vaše karta není ta, na které vám hned ulpí zrak. V hlavě si položte otázku, co vám přinese další týden, snažte se koncentrovat se na tuto myšlenku. Prohlédněte si karty na obrazovce a zavřete oči. Soustřeďte svou mysl, brzy se vám ukáže karta s číslem, která vám předpovídá vývoj budoucích událostí. Jakmile budete mít hotovo, pokračujte na výklad, kde si najdete číslo vaší karty a zjistíte, co vás čeká a nemine.


Přečtěte si také velkou tarotovu předpověď na měsíc květen. Co váš čeká?

 

Karta číslo 1: Slunce

Info ikona
Tarot Slunce

 

Vytáhli jste si kartu s velmi pozitivním významem, jak už její název napovídá. Karta Slunce vám prozáří následující dny, čeká vás velmi úspěšný týden ve všech sférách vašeho života. Pojí se také se štěstím, triumfem, materiálním bohatstvím, růstem, radostí ze života, mírem a harmonií. Tato karta také značí velmi pozitivní přelomové životní události – zásnuby, vstup do manželství či narození dítěte.

Láska a vztahy – Pakliže jste ve vztahu, čeká vás tento týden s partnerem harmonické období bez hádek. Budete si užívat vzájemnou přítomnost, nebude vám ve vztahu chybět vášeň a souznění. Slunce vám svými paprsky posvítí na cestu a zbaví vás všech dosavadních útrap. Tento týden by se mohly vyřešit určité staré neshody, které mezi vámi kdysi byly. Jak již bylo zmíněno, je i možné, že tento týden posunete svůj vztah na další úroveň, mohou se odehrát zásnuby či svatba. Pokud jste nezadaní, máte tento týden velkou šanci potkat lásku svého života. Pakliže toužíte po miminku, tento týden by se mohlo zadařit, Slunce je jednou z karet, které přejí početí. Pokud po dětech netoužíte, tak dbejte tento týden na důslednou ochranu.

Kariéra a finance – V kariérním životě značí karta Slunce velký průlomový úspěch a také více peněz. Je možné, že dostanete přidáno, nebo vás povýší. Pokud jste nezaměstnaní, konečně najdete tu pravou práci pro vás. I z hlediska financí se vám tento týden bude dařit velmi dobře. Je to vhodný čas na rozjezd podnikání či investici peněz. Pozor však na to, že Slunce má tendenci odkrývat skryté věci, pokud jste měli nějaké dluhy z minulosti, tak vás to může tento týden dostihnout. Avšak nebojte se, bez problému je případně uhradíte.

Zdraví – Po zdravotní stránce se tento týden budete cítit naprosto skvěle, plní života a vitality. Pokud jste byli nemocní, tento týden se uzdravíte, nebo uděláte nějaký pokrok v léčbě. Je to také vhodný týden pro snažení se o miminko, Slunce přeje početí.

Karta číslo 2: Dva pentakly

Info ikona
Tarot 2 pentakly

 

Dva pentakly značí vrtkavost a nerovnováhu. Tento týden budete muset volit mezi různými možnostmi a snažit se najít balanc. Dost často to značí, že musíte najít cestu, jak skloubit pracovní a osobní život. Rovněž tato karta znamená, že vás tento týden mohou čekat životní vlety a pády, připravte se tedy na pořádnou jízdu, tento týden se toho může ve vašem životě hodně změnit. Je také varováním, že toho na svých bedrech máte naloženo příliš a měli byste se zamyslet nad svými životními hodnotami, říct si, co je pro vás důležité.

Láska a vztahy – Tento týden budete s partnerem nuceni udělat životně důležité rozhodnutí, dost možná se to bude týkat peněz (hypotéka, půjčka, prodej domu apod.). V partnerství to pro vás tento týden bude náročné, těžko budete s partnerem hledat shodu, ale bude vás tlačit čas, a nakonec rozhodnutí uděláte. Pakliže jste nezadaní, značí Dva pentakly to, že tento týden byste měli někoho potkat, nebo už začít nový vážný vztah s někým, koho delší dobu vídáte. Budete však váhat, jestli se vám do vztahu chce, protože jste již zpohodlněli a nejste si jistí, zda se chcete partnerovi přizpůsobit.

Kariéra a finance – Tento týden budete hodně přemýšlet o založení vlastního podnikání, nebo nové práci, avšak nejste si jistí, zda podstoupit to riziko a dát výpověď v současné práci. K tomuto kroku se však ještě neodhodláte. Tento týden si musíte dávat pozor na peníze, mohli byste utrácet nad váš rozpočet. A to by vám pak způsobilo úzkost a obavy. Karta naznačuje dočasný finanční stres, mohou se objevit nenadálé výdaje, nebo výpadek příjmu. Zůstaňte však klidní, všechno dobře dopadne.

Zdraví – Dva pentakly vám říkají, že tento týden nastal čas vybalancovat vaše zdraví a pracovní nasazení. Už dlouho si uvědomujete, že byste měli zvolnit, upravit svůj jídelníček a začít více cvičit. Je to ten pravý čas na to, abyste nastartovali zdravější životní styl. Avšak začněte pomalu a nedělejte hned razantní změny.

Karta číslo 3: Šest pentaklů

Info ikona
Tarot 6pentaklu

 

Vytáhli jste si velmi pozitivní kartu. Šest pentaklů značí dary, laskavost a velkorysost. Je to také karta prosperity, přátelství, vzájemného obohacování, pomoci a tolerance. Do života vám to tento týden přináší samé hezké věci. Je možné, že vás někdo obdaruje, nebo vám prokáže laskavost. Může to být i obráceně, že vy budete ten, kdo pomůže druhým. Pokud se nyní nacházíte ve svízelné situaci, tento týden se od někoho dočkáte pomoci. Také karta symbolizuje rovnost a spravedlnost, tento týden by mohlo dojít k nápravě staré křivdy.

Láska a vztahy – Ve vztazích 6 pentaklů značí rozvoj vztahu. Tento týden dojde k prohloubení vašich vzájemných citů. S partnerem k sobě budete štědří a velkorysí. Pokud jeden z vás jen bral a nedával, tento týden si to uvědomí a bude to chtít změnit. Nezadaní mají šanci potkat nového partnera, který se k nim bude chovat hezky a zahrnovat je láskou i dary. Je potřeba nenechat si tuto šanci ujít a rozhlížet se kolem sebe, nová láska je na obzoru.

Kariéra a finance – Tato karta značí, že konečně vaše vedení ocení práci, kterou odvádíte. Můžete za to dostat prémie navíc. Rovněž si uvědomíte, jak moc jste nepostradatelní a můžete i začít uvažovat, jestli neodejít do jiné firmy. Pokud podnikáte, může tento týden přijít nabídka od investora, někomu se váš produkt bude natolik líbit, že bude do něj ochoten vložit peníze. Co se týče financí, buď vy sami obdržíte hodnotný dar či peníze, nebo někoho velkoryse obdarujete.

Zdraví – Co se týče zdraví, tento týden do něj budete investovat. Rozmazlíte se masáží či nějakou léčebnou kúrou. Možná zakoupíte i vitamíny a doplňky stravy na podporu vitality. Pokud se potýkáte s nějakým onemocněním, budete muset druhé požádat o pomoc, protože už jste v koncích. Objeví se lékař, který vám hodně pomůže na cestě k tomu, abyste dosáhli uzdravení.


Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovú numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace, pomáhá v oblasti osobního rozvoje, odpovídat na různé otázky, ať už jde o změnu práce, nové bydlení, nového partnera, či zdraví a vztahy s rodinou / dětmi. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com 

Mohlo by se vám líbit

Minulé životy dle numerologie: Kým jste byli a jak vás to v současnosti ovlivňuje?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kým jste byli v minulém životě? Některé věci, které se vám nyní dějí, jsou podle numerologů odrazem vašich minulých životů, jsou to zkušenosti, které si sebou nesete. Zjistěte, kým jste byli v minulém životě a jak to ovlivňuje váš současný život.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Tři přičiny, proč vám do života nechodí peníze a tři kroky, jak získat peněz, kolik chcete

Většina lidí myslí na peníze velmi často. Peníze jsou zdrojem obživy, ale i most k seberealizaci a k naplňování osobních tužeb. Pro někoho symbol svobody, pro jiné rovnítko k úspěchu a moci. Jakkoli je to paradoxní, zvýšený finanční příliv nevyvolá v každém radost a klid na duši. Může se objevit strach z jejich ztráty nebo vnitřní neklid z toho, že jich stále není dostatek…
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Vaše životní číslo o vás prozradí více, než možná chcete

V rámci numerologii se věří, že díky ní můžeme lépe porozumět světu kolem nás. Ovšem tato duchovní disciplína může pomoci lidem více pochopit jejich „vnitřní svět“. Co o vás a vaší cestě vypovídá vaše životní číslo?
svetzeny.cz