Přejít k hlavnímu obsahu

Indigové, křišťálové a duhové děti: Mají mimořádné schopnosti a vyšší moc měnit svět. Které jsou ty vaše?

Určitě jste už slyšeli o indigových, křišťálových a duhových dětech a možná by vás zajímalo, které z nich máte doma vy. Každá z těchto skupin dětí totiž sdílí celý soubor společných charakterových vlastností. A příznivci hnutí New Age, kteří se zabývají transpersonální psychologií, věří, že každé dítě má na této planetě svůj specifický účel.

Indigové děti

S myšlenkou existence indigových dětí přišla v 70. letech Nancy Ann Tape, která působí jako parapsychložka a médium. Ta u některých dětí údajně začala pozorovat výrazně indigově modrou auru a od toho odvodila i název pro tuto skupinu dětí. Tuto barvu má i tzv. šestá čakra, která je spojována s intuicí a „vnitřním okem“. Začala se tímto fenoménem zabývat a své poznatky sepsala v knize Understanding Your Life Through Color. Na její práci pak navázali Lee Caroll a Jan Tober a napsali známou knihu Indigové děti. Podle nich jsou indigové děti naší budoucností a aura, která je obklopuje, je předurčuje k velkým věcem. Vyznačují se vysokou inteligencí, značnou kreativitou a mimořádně vyvinutou intuicí. Objevily se i domněnky, že tyto děti mají vylepšenou DNA, díky které jsou odolnější vůči respiračním nemocem a psychickému tlaku. Odlišný je také jejich postoj k autoritám, ty mají indigové děti tendenci zpochybňovat, nebudou je bezmyšlenkovitě poslouchat. Dalšími rysy indigových dětí jsou vysoké sebevědomí, uzavřenost, empatie, zpochybňování nařízení a silná vůle.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

Vídáte stále dokola ta samá čísla? Například, když se podíváte na hodinky, je tam čas 22:22, na účtence je 222 Kč, projíždíte kolem domu číslo 22 a vídáte auta, která mají dvojky obsažené v registrační značce? Pak se vám tím vesmír a andělé snaží něco sdělit. Konkrétní sdělení závisí na číslech, která pravidelně vídáte.
svetzeny.cz

Křišťálové děti

Generace těchto dětí se narodila v průběhu 90. let. Dle transpersonální psychologie je lze poznat už na první pohled. Mají velké a pronikavé oči, které vás doslova hypnotizují a na svůj věk bývají neuvěřitelně inteligentní. Mají mnohem jemnější auru než indigové děti, bývají milé, plné radosti, empatické, citlivé a tolerantní. Nechybí jim kreativita a umělecký talent. Bývají často duševně založené a mají silný vztah k přírodě, kterou se snaží chránit. Jejich superschopností je telepatie. Říká se, že tyto děti dokážou přečíst myšlenky svých rodičů. Jejich vnímavost je neobyčejná, dále také vynikají svým charisma. A jejich účel na této planetě? Říká se, že mají úžasnou schopnost léčit, která vychází z dobroty jejich srdce. Dokážou lásku dávat a naučí své okolí chovat se k druhým láskyplně. Ve vztazích jsou stálí a mají tendenci vytvářet si silnou vazbu na jednoho člena rodiny. Okolím bývají často nepochopeny, protože mohou působit duchem nepřítomny, žijí si ve svém myšlenkovém světě.

Mohlo by se vám líbit

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

Mistrovská životní čísla jsou 11, 22 a 33. Dle zakonů numerologie se tato čísla nesčítají. K takovému životnímu číslu můžete přijít třemi způsoby: je to číselný součet vašeho křestního jména, rodného či přijatého příjmení, nebo data narození. Pokud vám náleží mistrovské číslo, patříte mezi hrstku vyvolených, přečtete si, co to pro vás znamená.
svetzeny.cz

Duhové děti

Duhové děti jsou třetí generací dětí se zvláštními schopnostmi. Začaly se rodit kolem roku 2000. Jsou předurčené k tomu změnit svět, tak jak ho nyní známe. Jejich účelem je pozvednout lidstvo na novou úroveň. Jak vyplývá z jejich jména, jejich aura je složená z celého spektra barev. Narození duhového dítěte do rodiny do ní vnáší radost a harmonii. Mezi jejich superschopnosti patří dar vidění budoucnosti, spirituální dovednosti a emoční stabilita. Duhové děti jsou na tomto světě připraveny čelit velkým výzvám i překážkám. Pomůže jim v tom dar silné vůle a odolnosti. Je pro ně typická značná odvaha a vůle měnit svět. Říká se, že si nevybírají nefunkční rodiny, narodí se údajně jen do harmonického vztahu. Co se týče zdraví, měly by lépe odolávat toxinům obsaženým v nezdravé stravě. Jejich dalším rysem je zvýšená energie, jsou velmi aktivní, neunavitelné. Stejně jako křišťálové děti mají i ony léčitelské schopnosti.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

Každé znamení zvěrokruhu vládne určitou superschopností. Nejedná se o nic nadpřirozeného, spíše jsou to vlastnosti, které dané znamení umí použít ve svůj prospěch. Víte, jaká je ta vaše? Poznejte ji a přečtěte si i o výjimečných dovednostech ostatních, abyste poznali jejich skryté zbraně.
svetzeny.cz