Přejít k hlavnímu obsahu

Indigové, křišťálové a duhové děti: Mají mimořádné schopnosti a vyšší moc měnit svět. Které jsou ty vaše?

Info ikona
Indigo děti

Určitě jste už slyšeli o indigových, křišťálových a duhových dětech a možná by vás zajímalo, které z nich máte doma vy. Každá z těchto skupin dětí totiž sdílí celý soubor společných charakterových vlastností. A příznivci hnutí New Age, kteří se zabývají transpersonální psychologií, věří, že každé dítě má na této planetě svůj specifický účel.

Indigové děti

S myšlenkou existence indigových dětí přišla v 70. letech Nancy Ann Tape, která působí jako parapsychložka a médium. Ta u některých dětí údajně začala pozorovat výrazně indigově modrou auru a od toho odvodila i název pro tuto skupinu dětí. Tuto barvu má i tzv. šestá čakra, která je spojována s intuicí a „vnitřním okem“. Začala se tímto fenoménem zabývat a své poznatky sepsala v knize Understanding Your Life Through Color. Na její práci pak navázali Lee Caroll a Jan Tober a napsali známou knihu Indigové děti. Podle nich jsou indigové děti naší budoucností a aura, která je obklopuje, je předurčuje k velkým věcem. Vyznačují se vysokou inteligencí, značnou kreativitou a mimořádně vyvinutou intuicí. Objevily se i domněnky, že tyto děti mají vylepšenou DNA, díky které jsou odolnější vůči respiračním nemocem a psychickému tlaku. Odlišný je také jejich postoj k autoritám, ty mají indigové děti tendenci zpochybňovat, nebudou je bezmyšlenkovitě poslouchat. Dalšími rysy indigových dětí jsou vysoké sebevědomí, uzavřenost, empatie, zpochybňování nařízení a silná vůle.

Andělská čísla: Jaký mají význam a proč se vám stejné číslice zjevují stále dokola?

svetzeny.cz

Křišťálové děti

Generace těchto dětí se narodila v průběhu 90. let. Dle transpersonální psychologie je lze poznat už na první pohled. Mají velké a pronikavé oči, které vás doslova hypnotizují a na svůj věk bývají neuvěřitelně inteligentní. Mají mnohem jemnější auru než indigové děti, bývají milé, plné radosti, empatické, citlivé a tolerantní. Nechybí jim kreativita a umělecký talent. Bývají často duševně založené a mají silný vztah k přírodě, kterou se snaží chránit. Jejich superschopností je telepatie. Říká se, že tyto děti dokážou přečíst myšlenky svých rodičů. Jejich vnímavost je neobyčejná, dále také vynikají svým charisma. A jejich účel na této planetě? Říká se, že mají úžasnou schopnost léčit, která vychází z dobroty jejich srdce. Dokážou lásku dávat a naučí své okolí chovat se k druhým láskyplně. Ve vztazích jsou stálí a mají tendenci vytvářet si silnou vazbu na jednoho člena rodiny. Okolím bývají často nepochopeny, protože mohou působit duchem nepřítomny, žijí si ve svém myšlenkovém světě.

Mistrovská životní čísla numerologie: Má je jen pár vyvolených a předurčují výjimečný úspěch. Patříte mezi ně?

svetzeny.cz

Duhové děti

Duhové děti jsou třetí generací dětí se zvláštními schopnostmi. Začaly se rodit kolem roku 2000. Jsou předurčené k tomu změnit svět, tak jak ho nyní známe. Jejich účelem je pozvednout lidstvo na novou úroveň. Jak vyplývá z jejich jména, jejich aura je složená z celého spektra barev. Narození duhového dítěte do rodiny do ní vnáší radost a harmonii. Mezi jejich superschopnosti patří dar vidění budoucnosti, spirituální dovednosti a emoční stabilita. Duhové děti jsou na tomto světě připraveny čelit velkým výzvám i překážkám. Pomůže jim v tom dar silné vůle a odolnosti. Je pro ně typická značná odvaha a vůle měnit svět. Říká se, že si nevybírají nefunkční rodiny, narodí se údajně jen do harmonického vztahu. Co se týče zdraví, měly by lépe odolávat toxinům obsaženým v nezdravé stravě. Jejich dalším rysem je zvýšená energie, jsou velmi aktivní, neunavitelné. Stejně jako křišťálové děti mají i ony léčitelské schopnosti.

Superschopnost dle znamení zvěrokruhu: Blíženci ovládají telepatii, Panny umí léčit

svetzeny.cz