Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Podle toho, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku, zjistíte vaše vlastnosti a skutečné touhy

Info ikona
psychologický test dveře

Pokud chcete prozkoumat svou osobnost a zjistit něco zajímavého o sobě a svém životě, zkuste tento jednoduchý psychologický test. Stačí si vybrat pořadí, ve kterém byste otevřeli dveře na obrázku, a my vám prozradíme, co to o vás říká. Tento test vám pomůže poznat své silné a slabé stránky, své touhy a potřeby. Možná budete překvapeni, jak to sedí!

Jak provést test?

Vyzkoušejte si tento propracovaný psychologický test, který o vás mnohé prozradí. Pozorně se zadívejte na přiloženou fotografii. Jsou na ní černé, bílé, modré a růžové dveře. Vaším úkolem je postupně je otevřít. Například: První otevřete bílé dveře, jako druhé černé dveře, v pořadí třetí modré dveře a jako poslední růžové dveře.

Soustřeďte se a vyberte, v jakém pořadí dveře budete otevírat. Dejte si dostatek času, abyste si promysleli, jaké pořadí zvolíte. Poté si jej zapište na papír a podívejte se na výsledky.

Info ikona
Koláž dveře

Numerologie podle data narození od 1. do 31.

svetzeny.cz

Co ve skutečnosti dveře značí?

Jak jste asi uhodli, barvy nebyly dveřím dány náhodně. Každá značí určitou oblast. Bílé dveře symbolizují váš osobní život. Černé dveře pak symbolizují všechny negativní věci ve vašem životě. Modrá je barvou vašeho zaměstnání či podnikání. A růžová značí lásku a vztahy.

Jaké dveře jste otevřeli jako první?

Bílé dveře – Pokud jste jako první otevřeli bílé dveře, znamená to, že máte zdravé sebevědomí a vážíte si sami sebe. Staráte se o sebe po duševní i fyzické stránce.

Růžové dveře – Tyto dveře si vybrali ti, kteří jsou právě zamilovaní a začínají nový vztah, nebo také lidé, kteří jsou vnitřně spokojení v současném vztahu.

Modré dveře – Jako první modré dveře zvolili kariéristé, pro které je práce jejich celý život. Kvůli práci jste schopni leccos obětovat, včetně vztahu s partnerem. Měli byste se zamyslet nad tím, zda vám kariéra za to všechno stojí.

Černé dveře – Černé dveře jako první otevřeli lidé, kteří jsou momentálně skleslí, zpytují svědomí a mají depresivní stavy. Obecně to značí, že máte velké potíže s psychickým zdravím.

Jaké dveře jste otevřeli jako druhé?

Bílé dveře – Jestliže jste jako druhé dveře otevřeli bílé, znamená to, že momentálně váš osobní život není prioritou ve vašem životě, věnujete víc pozornosti něčemu jinému. Také to značí sebevědomí a sebelásku.

Růžové dveře – Růžové dveře se pojí s emoční vyrovnaností. Znamená to, že jste ve vztahu spokojení, nebo vám vyhovuje být single. Jste vyrovnaný člověk.

Modré dveře – Otevření modrých dveří jako druhých znamená, že momentálně v zaměstnání trávíte hodně času usilovnou prací z důvodu, že tím vyplňujete prázdnotu ve svém životě. Je načase najít si nějaký koníček, který vás bude bavit, nebo trávit více času s blízkými.

Černé dveře – Výběr těchto dveří jako druhých značí, že se druhým snažíte vyhýbat, stáhli jste se do své ulity a nikoho k sobě nepustíte. Tuto barvu si jako druhou v pořadí vybírají často teenageři, kteří mají pocit, že jim jejich okolí nerozumí, a tak raději chtějí být sami.

4 znamení zvěrokruhu s nejlepší osobností. Je mezi nimi i to vaše?

svetzeny.cz

Jaké dveře jste otevřeli jako třetí?

Bílé dveře – Lidé, kteří bílé dveře otevírají až jako třetí v pořadí, mívají často nízké sebevědomí a nulovou sebeúctu. Často už rezignovali na život, vše jim připadá marné a cítí se vnitřně nešťastní.

Růžové dveře – Pokud jste otevřeli růžové dveře až jako třetí, značí to, že je něco v nepořádku s vaším vztahem. Necítíte se být milovaní, nebo váš vztah trpí „ponorkovou nemocí“ a upadl do stereotypu.

Modré dveře – Modré dveře jako třetí v pořadí o vás vypovídají, že jste maximálně spokojeni ve své práci.

Černé dveře – V případě výběru černých dveří jako třetích v pořadí to značí, že vám v životě něco chybí. Týká se to jedné konkrétní sféry vašeho života, jinak je váš život naplněný. Zkuste se na ně zadívat ještě jednou a usilovně přemýšlejte, co byste od života ještě chtěli.

Jaké dveře jste otevřeli jako čtvrté?

Bílé dveře – Bílé dveře jako poslední otevřeli ti, kteří už zcela rezignovali na osobní život a už se ani nesnaží hledat svoje štěstí. Tuto možnost často volí ženy v domácnosti, které láskyplně pečují o druhé, ale na sebe zapomínají.

Růžové dveře – Byly růžové dveře vaši poslední volbou? Pak to znamená, že už nevěříte v to, že existuje skutečná láska. Také to může značit, že zůstáváte v nefunkčním vztahu jen ze zvyku.

Modré dveře – Tyto dveře jako poslední otevřeli ti, které jejich práce nenaplňuje a dělají ji čistě jen kvůli penězům.

Černé dveře – Černé dveře jako poslední otevřeli jedinci, kteří jsou duševně zdraví a vyrovnaní. Také mají chuť do života a užívají si každého dne.

Kam zamíří vaše duše po konci života: Dle mnoha náboženství nepodléhá smrti, ale čeká ji jiný osud

svetzeny.cz

Zdroj článku