Přejít k hlavnímu obsahu

Zábavný test: Vyberte si z 5 alchymistických symbolů a zjistěte, proč nejste v životě šťastní, schází vám odhodlání, energie či klid duše?

Info ikona
Test

Chtěli byste zjistit, proč se necítíte šťastní, i když vám nic v životě na první pohled nechybí? Vyzkoušejte si zábavný test založený na alchymistických symbolech. Budete se divit, jak to sedí. Stačí si vybrat jeden z pěti alchymistických elementů a přečíst si výklad.

Provedení testu

Na obrázku níže spatříte několik symbolů, které se v alchymii používají. Je zde vyobrazen lev, přesýpací hodiny, měsíc, klíč a Hamsa. Pozorně se na obrázky zadívejte a odpovězte si na otázku, který symbol se vám líbí nejvíce, přitahuje vás a láká? Test provádějte v tichu, nenechte se ničím rušit, abyste mohli otevřít svou mysl a soustředit se. Vybrat si můžete pouze jeden ze symbolů. Až budete mít vybráno, pokračujte na číslovaný výklad, který vám prozradí, jaký problém v životě přehlížíte a měli byste jej začít řešit.

Info ikona
Freepik

Horoskop: Listopad změní život třem znamením zvěrokruhu! Býky čeká úspěch v práci, Raci potkají lásku svého života

svetzeny.cz

1. Symbol lva

Pakliže jste si vybrali symbol lva, skrytě toužíte po tom, abyste se stali pány svého osudu. V současné době to z určitého důvodu tak není. Možná jste se nechali dotlačit rodiči k plnění jejich snů, ne těch vašich nebo jste podlehli společenskému tlaku a žijete tak, jak si přejí ostatní, přitom toužíte po úplně jiném stylu života. Ačkoliv vám na první pohled nic nechybí a máte skvělé zázemí, necítíte se vnitřně šťastní. Měli byste si uvědomit, že osud míchá karty, ale vy jste ten kdo hraje. Buďte odvážný jako lev a změňte ve svém životě to, co vám nevyhovuje.

2. Symbol přesýpacích hodin

Přesýpací hodiny symbolizují nevyhnutelnost a koloběh času. Pakliže vaše volba padla na tento alchymistický symbol, cítíte se „zakleti v čase“. Ustrnuli jste na místě, velmi pravděpodobně v důsledku bolestné události, která vás potkala. Možná se nemůžete překlenout přes dramatický rozchod či jste se nesmířili s odchodem blízké osoby. Chybí vám životní energie a dny vám splývají. Existuje cesta ven, pomůže vám jedině smíření s minulostí. Nevracejte se v čase zpátky, začněte žít přítomností.

3. Symbol měsíce

Lunární moc je vždy spojena s tajemnem a skrytou pravdou. V životě vás trápí pochybnosti, a to do té míry, že vám mohou způsobovat nespavost. Možná je to nedůvěra k partnerovi či jiné blízké osobě. Zmítají s vámi emoce hněvu, vzteku, smutku či vášně. Nedokážete uklidnit svou mysl. Hlavně tyto emoce nedržte v sobě, potřebujete jim dát volný průchod. Jakmile to uděláte, přestanou vás tolik ovlivňovat.

Tyto předměty v sobě ukrývají negativní energii: Proč si domů nikdy nebrat nalezené mince, panenky a šperky?

svetzeny.cz

4. Symbol klíče

Pokud jste si vybrali symbol klíče, v životě vám schází odpovědi na vaše otázky. Zvláště se sami sebe ptáte, zda kráčíte po správné životní cestě. Události minulých dní vás totiž donutili zamyslet se nad tím, zda jste v minulosti udělali správná rozhodnutí. Cítíte se ztracení a vaše duše bloudí. Někdy máte pocit, že vás už nic nebaví a propadáte depresi. Klíč představuje vaši touhu otevřít brány a rozšířit si obzory. Je čas vyrazit za dobrodružstvím.

5. Symbol Hamsy

Hamse se někdy také říká Fátimina ruka. Je to ochranný symbol, který odhání pryč temné síly a zlé duchy. Pokud jste si vybrali tento symbol, podvědomě cítíte, že je kolem vás negativní energie, kterou na vás přenáší někdo z vašeho okolí. Je potřeba, abyste si odpočinuli a načerpali znovu síly. Nenechte se nikým ovládnout. Najděte toho, kdo vám škodí a odstřihněte se od něj.

Zdroj: Magical Recipes Online

Horoskop: Listopad změní život třem znamením zvěrokruhu! Býky čeká úspěch v práci, Raci potkají lásku svého života

svetzeny.cz