Přejít k hlavnímu obsahu

Trápí vás nešťastné události, nevysvětlitelné nemoci nebo nacházíte střepy? Možná jste prokletí

Svět je často nespravedlivý a dobrým lidem se dějí špatné věci. Někdy je těžké pochopit, proč se vám lepí smůla na paty, i když jste dobrý člověk. Pokud však věříte v nadpřirozené síly, můžete se zaměřit i na to, zda nemůžete být obětí kletby. Přestože skutečné prokletí bývá velmi vzácné a lidé zkrátka nechtějí čelit realitě, že se špatné věci dějí i bez důvodu, můžete se na prokletí zaměřit a rozpoznat podle následujících příznaků, zda se vás skutečně nemůže týkat.

Info ikona
Nemoci

Nevysvětlitelné nemoci a zranění

Pokud jste člověk se zdravou životosprávou a dáváte na sebe dobrý pozor, časté nemoci a úrazy mohou být známkou prokletí. Mějte však na paměti, že nemoci se týkají duševního i fyzického stavu člověka, nejprve tedy důkladně prozkoumejte racionální příčiny, než se zaměříte na prokletí. Kletby se hlavně týkají například nemocí, které nedokážou vysvětlit či diagnostikovat ani lékaři.

Řetězec nešťastných událostí

Pokud jste člověk, který má obyčejně v životě štěstí a věci se vám obvykle daří, může se při řadě několika nešťastných událostí jdoucích po sobě zdát, že jste se stali obětí prokletí. Než však začnete uvažovat nad prokletím, musíte zvážit, zda spolu nešťastné události nějak nesouvisí. Například při autonehodě vás mohou provázet zdravotní problémy, finanční problémy ohledně opravy či koupi nového vozu, nebo vás mohou dokonce čekat i problémy se zákonem. Všechno však vychází z jedné události, nejedná se tedy o prokletí.

Podivná zvířata

Pokud jste prokletí, mohla by se kolem vás více motat neznámá zvířata. Nejde jen například o potulnou kočku, kterou občas nakrmíte, a proto vás často navštěvuje. Jde o několik neznámých zvířat, která se potulují kolem vašeho domu. Můžete také vídat příliš často uhynulá zvířata nebo mohou onemocnět vaši mazlíčci.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den v roce 2022 dle znamení zvěrokruhu: Pro Berany nastane v květnu, Raci si počkají do listopadu

Zjistěte, jaký je váš nejšťastnější den roku 2022 dle astrologie. Na každé znamení zvěrokruhu působí vlivy nebeských těles, které vám přinášejí šanci udělat pozitivní životní změnu. Které datum si rozhodně zapsat do kalendáře?
svetzeny.cz
Info ikona
Rozbité sklo

Rozbité sklo

Z ničeho nic opakovaně nacházíte rozbité sklo u svých dveří nebo na zahradě? Může se jednat o častý projev prokletí. V minulosti házely proklínající osoby nepřátelům láhve plné proklínajících přísad na práh nebo na vstupní dveře. Známkou prokletí také může být, když se vám podaří rozbít sklo více než třikrát za jeden den.

Podivné předměty

Pokud naleznete u svých dveří nebo na svém pozemku nějaký podivný předmět, ze kterého cítíte negativní energii, může jít o znamení, že se vás někdo snaží proklít. Odneste tento předmět co nejdále od vašeho domova anebo ho někde pohřběte.

Mohlo by se vám líbit

Oblečení, které má špatnou energii a měli byste ho vyřadit ze šatníku

Podle učení Feng Shui má i oblečení svou vlastní energii a může tak ovlivnit život svého majitele. Jsou kousky, které člověku přinášejí radost, ale i takové, které přitahují neštěstí a negativní energii. Jakému oblečení byste se měli vyhnout?
svetzeny.cz
Info ikona
Amulet

Jak se prokletí bránit

Pokud se vás týká více než jeden z výše uvedených příznaků prokletí, naučte se, jak se proti kletbám účinně bránit:

  • V první řadě nekrmte svůj strach. Strach je totiž pohonem pro jakoukoliv kletbu. Kletby zakoření teprve tehdy, kdy je prokletá osoba pohání svým vlastním strachem a negativitou.
  • Důkladně očistěte sebe i své okolí od negativní energie.
  • Používejte ochranné amulety a talismany pro štěstí. Jeden z ochranných amuletů noste stále u sebe.
  • Zkuste si pořídit jeden z kamenů, které pohlcují negativní energii. Patří mezi ně obsidián, onyx, skoryl či gagát. Nezapomeňte kameny pravidelně omývat, abyste z nich odstranili negativní energii.
Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Vypočítejte si svoje číslo a zjistěte, co o vás vaše jméno vypovídá. Jednička značí inteligenci, dvojka harmonii

Šťastné číslo, datum narození, výročí svatby - čísla nás provázejí životem. Věděli jste, že mají i hlubší význam?
svetzeny.cz