Přejít k hlavnímu obsahu

Dějí se vám dokola stejná neštěstí? Spočítejte si, zda vám život neničí karmický dluh

Info ikona
Karmický dluh

Pokud věříte v karmu, věříte i v to, že každý nakonec dostane to, co si zaslouží. Jenže co když vedete řádný život, můžete se pro ostatní rozkrájet a stejně se vám nedaří? Možná je na vině karmický dluh z minulého života, za který jste trestáni v tom současném. Dobrou zprávou je, že karmický dluh může být splacen, když jej objevíte, a váš život se tak může opět navrátit do harmonie.

7 různých typů spřízněných duší, které v životě můžete potkat

Když slyšíte slovo spřízněná duše, pravděpodobně se vám vybaví osoba, kterou všichni hledáme. Tu jedinou osobu, kterou každý z nás potká a okamžitě ví, že se znají odjakživa. Jaké další typy duší existují a narazili jste už na některou z nich?
svetzeny.cz

Jaké jsou příznaky karmického dluhu

Karmický dluh si lidé přinášejí z minulých životů, kde spáchali něco, co již nestihli odčinit. Jedním z příznaků karmického dluhu jsou zdánlivě nevysvětlitelné vzorce chování. Může jít o neopodstatněný strach z výšek, vody, autoritám, může to pocházet z minulého života. Nemusí jít vždy jen o fobii, může jít i o nevysvětlitelný odpor či nenávist k určitým věcem či osobám. Dalším příznakem je neustálé lákání osudu ke konání špatných věcí. Karmický dluh má tak tendenci se rozpínat. Dalším příznakem jsou opakované toxické vztahy, do kterých můžete být stále vtahováni. A nakonec jsou pochopitelně příznakem stále se opakující problémy, neštěstí či smůly ve vašem životě. K ověření, zda se skutečně jedná o karmický dluh, si spočítejte, zda máte číslo karmického dluhu.

Opravdové věštkyně: Ženy narozené v těchto znameních mají vždy pravdu. Ryby dokáží předpovědět budoucnost

Máte pocit, že na vaše slova téměř vždycky dojde? Slýcháte ze všech stran, že už jste měla zase pravdu? Pak jste možná mezi vyvolenými znameními zvěrokruhu, které mají magickou schopnost předvídavosti. Díky ní dokáží bez problémů odhadnout, co se stane. A většinou se nemýlí. Je mezi nimi i vaše znamení horoskopu? Možná, že až si přečtete, kdo podle horoskopu patří mezi věštkyně, pochopíte svá častá tušení a vyplněná proroctví. Zjistěte, která znamení dokáží věštit budoucnost.
svetzeny.cz
Info ikona
Karma

Jak zjistit číslo karmického dluhu

Čísla karmického dluhu jsou 13, 14, 16 a 19. Je zapotřebí, abyste vypočetli, zda nemáte jedno z těchto čísel ve své osobní numerologické tabulce. Zjistěte svá základní čísla a porovnejte je s čísly karmického dluhu.

První číslo, osobnostní, se vypočítá sečtením číslic dne a měsíce vašeho narození. Pokud jste se narodili 14. srpna, počítali byste své číslo: 8+1+4=13, 1+3=4. Vaše osobnostní číslo by tedy bylo 4, ale v kořenovém číslu se nachází karmický dluh č. 13.

Druhé je číslo životní cesty. K tomu se dostanete součtem data narození, ale včetně roku narození. Pokud jste se narodili 14. srpna roku 2001, budete počítat 1+4+8+2+0+0+1=16, 1+6=7. Číslo vaší životní cesty bude 7, ale v kořenovém čísle se nachází karmický dluh č. 16.

Třetím číslem je číslo data narození. Pokud jste se tedy narodili 16. den v měsíci, číslo vašeho karmického dluhu bude 16.

Nikoho nepotkáváte v životě náhodou: 5 typů kosmických spojení

Věříte na náhodu? Ve vesmíru nic jako náhoda neexistuje, všechny lidi, které v životě potkáte, vám mají něco sdělit. Někdy vám do života vstoupí lidé, kteří vám nejsou souzeni. Někdy jsou zase určeni pouze k tomu, aby vám dali lekci. Jaká kosmická spojení vznikají?
svetzeny.cz
Info ikona
Karma

Význam čísel karmického dluhu

13 – Toto číslo značí, že jste byli v minulém životě líní a sobečtí. V současném životě možná obviňujete ze svých problémů ostatní a nepřebíráte odpovědnost za své chyby. Karmu vyvážíte tím, že převezmete odpovědnost a nebudete tolik paličatí. 

14 – Podle tohoto čísla někdo v minulém životě zneužíval vaší shovívavosti nebo svobody, nebo jste to však byli právě vy, kdo využíval druhé. Nyní se můžete potýkat s nedostatkem sebekontroly, přílišnou tolerancí k ostatním a také můžete mít problém se závazky. Karmu vyrovnáte rozvíjením sebekázně a také přiměřenou tolerancí k ostatním lidem.

16 – Číslo 16 značí velmi silné ego v minulém životě a problémy ve vztazích. Nejspíš i v současném životě máte problémové vztahy a potíže s navazováním nových kontaktů. Karmu vyvážíte tím, že se naučíte být k druhým ohleduplní a dáte si více záležet na tom, jak vás ostatní vnímají.

19 – Toto číslo značí, že jste nejspíš v minulém životě zneužili svoji moc a způsobili druhým utrpení. V současném životě vám možná občas komplikuje život vaše sobeckost a egoismus. Abyste tento karmický dluh splatili, musíte učinit péči o druhé ve svém životě prioritou.

Víte, jak zvýšit vaši přitažlivost? Vyzkoušejte těchto 7 psychologických triků

Vzhled není všechno, to, co utváří vaši osobu atraktivní, je právě chování a sympatická osobnost. První dojem a celková přitažlivost osobnosti není nic těžkého. Musíte se jen držet pár základních pravidel a budete hned o něco sympatičtější a přitažlivější.
svetzeny.cz

Zdroj: Bustle