Přejít k hlavnímu obsahu

Dějí se vám špatné věci stále dokola? Zjistěte, zda není příčinou karmický dluh z minulého života

Pokud věříte v karmu, jistě víte, že každý by měl mít svou karmu v rovnováze. Možná se o to snažíte, ale přesto se vám v životě nedaří nebo se vám dějí ty samé špatné věci stále dokola. Pak může být na vině i tzv. karmický dluh, jelikož se říká, že karma přesahuje životy a vy tak můžete trpět kvůli dluhům z minulého života. Jakmile odhalíte svůj karmický dluh, můžete začít pracovat na jeho splacení.

Info ikona
Karma

Příznaky karmického dluhu

Snažíte se sebevíc, aby vaše karma byla v rovnováze, ale stále se vám lepí smůla na paty. Může se jednat o karmický dluh z minulého života, který má i své určité příznaky, díky kterým ho lépe identifikujete. Může jít například o zdánlivě nevysvětlitelné vzorce chování nebo reakce, které se u vás vyskytují bez zjevné příčiny. Může jít například o neopodstatněný strach z velkých prostorů, pocity hlubokého smutku, nedůvěra vůči lidem atp. Může jít o něco, co má však souvislost s událostmi z minulého života. Dalším příznakem jsou příležitosti ke špatnému jednání, které vám neustále prohlubuje váš karmický dluh. Dalším příznakem jsou toxické vztahy, do kterých se opakovaně vracíte, i když jste se již v minulosti spálili. Dalším příznakem jsou neustále se vracející problémy ve vašem životě, které se vám nedaří vyřešit natrvalo (dluhy, závislosti). Zásadním ukazatel karmického dluhu je však to, zda máte číslo karmického dluhu.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Dvě znamení zvěrokruhu jsou přímo závislá na sociálních sítích. Na pozoru by se měli mít Bllíženci

Sociální sítě nabízejí mnoho výhod, ale i nevýhod. Zejména dvě znamení zvěrokruhu jsou závislá na Facebooku, Instagramu a spol. – pokud tedy věříte horoskopu.
svetzeny.cz
Info ikona
Karma

Číslo karmického dluhu a jeho výpočet

Čísla karmického dluhu jsou 13, 14, 16 a 19. Abyste zjistili, zda takové číslo máte, nejprve si vypočtěte osobnostní číslo. To zjistíte součtem číslic vašeho dne a měsíce narození. Pokud jste se narodili např. 8. května, počítáte 8+5=13, 1+3=4. Ačkoliv je vaše osobnostní číslo 4, v kořenovém číslu se skrývá karmický dluh č. 13. Dalším číslem je číslo životní cesty, které získáte součtem data narození, tentokrát však přidáte i rok narození. Pokud jste se narodili např. 8. května roku 2001, budete počítat 8+5+2+0+0+1=16, 1+6=7. Ačkoliv je vaše číslo životní cesty 7, v kořenovém čísle se skrývá karmický dluh č. 16. Třetím číslem je samotné datum narození. Pokud jste se narodili např. 16., bude vás karmický dluh č. 16, pokud 19., týká se vás karmický dluh č. 19 atd.

Mohlo by se vám líbit

Květnová předpověď podle numeroložky: Co vás čeká podle čísla vašeho narození? Pětky by měly být opatrné, osmiček se bude držet stres

Bude pro vás květen tohoto roku bezproblémový, nebo vás čekají výzvy a nečekané události? Podívejte se na vaše číslo podle data narození a odhalte, co pro vás skrývá numerologická předpověď pro tento rozkvetlý a láskyplný měsíc.
svetzeny.cz
Info ikona
Karma

Význam karmických čísel

13 – Pokud se ve vašich číslech skrývá karmický dluh č. 13, značí to sobeckost a lenost v minulém životě. Nejspíš často viníte ze svých neúspěchů ostatní. Abyste dluh srovnali, musíte se naučit převzít zodpovědnost za své jednání a ovládnout svoji nechuť do práce.

14 – Pokud se vás týká karmický dluh č. 14, nejspíš jste v minulém životě zneužívali svobody a druhých osob, nebo naopak někdo zneužíval vaší shovívavosti. Nejspíš trpíte nedostatkem sebekontroly a k ostatním jste příliš mírní. Karmu vyrovnáte vlastní sebekázní a také posílením sebevědomí vůči druhým osobám.

16 – Pokud se ve vašich číslech skrývá karmický dluh č. 16, možná bude náročné dluh splatit. Značí totiž velmi silné ego ve vašem minulém životě a velké potíže ve vztazích. Nejspíš i v tomto životě jste prošli řadou neúspěšných vztahů a máte problém navazovat kontakty s ostatními. Naučte se být k druhým ohleduplnější a dbejte na to, abyste na druhé dělali dobrý dojem.

19 – Číslo karmického dluhu č. 19 značí, že jste v minulém životě nejspíš díky své moci ublížili druhým, nebo jste jim dokonce způsobili utrpení. Možná jste v současném životě sobečtí a narcističtí manipulátoři. Pokud chcete svou karmu vyvážit, musíte se začít starat i o druhé a věnovat jim dostatek svého času.

Mohlo by se vám líbit

Dejte si pozor na symboly ve svých snech: Pes značí přátelství a loajalitu, lodní člun zase zrcadlí vztah

Měli jste bláznivý sen? Určitě si zapamatujte, co v něm bylo, protože určité věci vašemu vztahu nesvědčí a právě se snech se to projeví!
svetzeny.cz