Přejít k hlavnímu obsahu

Karmický dluh z minulého života vám může ničit ten současný. Vypočtěte si, zda nějaký máte podle data narození

Info ikona
Karmický dluh

Někdy se říká, že karma přesahuje životy. A karmický dluh je toho příkladem. Jedná se totiž o špatnou karmu z minulých životů. Dobrou zprávou je, že lze snadno vypočítat, zda nějaký karmický dluh máte a můžete poté podniknout kroky k opětovné rovnováze vaší karmy.

Info ikona
Karma

Co to je karmický dluh a jak ho poznat

Karmický dluh popisuje něco zlého, co se přihodilo v minulém životě a co musíte napravit v tomto současném. Neznamená to konec světa, existuje mnoho způsobů, jak tento dluh „splatit“ nebo vyrovnat. Navíc pomoc druhým vám skutečně může zlepšit i váš vlastní život! Zde jsou známky toho, že máte karmický dluh:

  1. Zažíváte zdánlivě nevysvětlitelné chování a vzorce. Může to zahrnovat například iracionální obavy nebo jiné vzorce chování, které nejsou v tomto životě podloženy žádnou událostí. Ať už je to strach z otevřené vody, nechuť k životu, nedůvěra k autoritám atd., pokud není nic, co by tyto pocity či chování vysvětlilo, může to pocházet z minulého života.
  2. Snažíte se, jak můžete, vyhýbat se problémům, ale stejně si vás vždycky najdou. Nachází se mnoho příležitostí, abyste svou karmu ještě více zhoršili a karmický dluh se tak prohluboval. Začněte splácet svůj karmický dluh a tyto příležitosti by se měly výrazně omezit.
  3. Někdy se karmický dluh vztahuje k velmi blízkým vztahům. Můžete tak být opakovaně vtahováni do vztahu s jednou konkrétní osobou, která vám například zdánlivě dává stejnou lekci znovu a znovu. Tyto vztahy bývají toxické, ačkoliv někdy slouží k uvědomění si vlastního karmického dluhu.
  4. Cítíte se jako v pasti. Stále se točíte v kruhu nepříjemností, ze kterého se vám nedaří vystoupit. Může jít například o dluhy nebo problémy se závislostí. Neúplná karma dodává člověku pocit beznaděje a může být zdrcující.
  5. Máte číslo karmického dluhu. Tato čísla jsou 13,14, 16 a 19.

Únorové novoluní 2022: Dostanete jedinečnou šanci osvobodit se

svetzeny.cz

Info ikona
Vesmír

Jak zjistit, zda máte číslo karmického dluhu

Své osobnostní číslo se dozvíte sečtením číslic dne a měsíce vašeho narození. Například někdo narozený 14. srpna by sečetl 1+4+8, což je 13. Ačkoliv se k osobnostnímu číslu dostanete následným sečtením 1+3, což je 4, kořenová čísla jsou 1 a 3, což znamená karmický dluh čísla 13. Karmický dluh také můžete zjistit ze svého čísla životní cesty. K tomu dojdete sečtením číslic data narození včetně roku. Příklad: 14. srpna roku 2001: 1+4+8+2+0+0+1=16. 1+6=7. Číslo životní cesty je 7, ale vychází z karmického dluhu čísla 16.

Horoskop: Nejlepší jaro 2022 čeká na Ryby, ale i Vodnáře

svetzeny.cz

Info ikona
Dobro a zlo

Čísla karmického dluhu a jejich význam

Číslo 13 je spojeno s leností a sobectvím v minulém životě. Můžete se s ním vypořádat tak, že přestanete obviňovat ostatní a převezme odpovědnost. Musíte také přestat být negativní, tvrdohlaví a tolik kontrolovat ostatní.

Číslo 14 je ve znamení zneužití svobody druhých a jejich manipulace v minulém životě. Můžete se potýkat s nedostatkem sebekontroly, přílišnou schovívavostí k druhým a problémy se závazky. Musíte u sebe rozvinout řádnou sebekázeň a nebýt k ostatním přehnaně tolerantní.

Číslo 16 značí velmi silné ego v minulém životě a problémy ve vztazích. Možná se potýkáte s neúspěšnými vztahy nebo máte potíže s navazováním vztahů s ostatními kvůli svému egoismu. Měli byste být  k druhým ohleduplnější a zvážit, jak na ně působíte.

Číslo 19 značí zneužití moci a působení utrpení druhým lidem v minulém životě. Možná o sobě často slýcháte, že jste manipulativní, narcističtí či sobečtí. Měli byste učinit péči o druhé vaší prioritou.

Horoskop: Objevte svou planetu podle znamení zvěrokruhu. Saturn patří Kozorohům, Venuše Býkům

svetzeny.cz