Přejít k hlavnímu obsahu

Co o vás prozradí umístění vašich mateřských znamének? Souvisí s vašimi minulými životy i vaší osobností

Některé kultury si do dnešní doby znaménka spojují s pověrami, událostmi z minulých životů, mýty, rituály a osobnostními rysy. Vše se odvozuje od umístění mateřského znaménka. Někteří lidé dokonce věří, že znaménka vznikají na místech, kde jste se v minulém životě poranili. Zjistěte, co o vás vypovídá to vaše.

Mateřské znaménko na nose

V minulosti by možné lidé věřili, že je to znak čarodějnice, ale pravý význam mateřského znaménka umístěného na nose je zcela jiný. Značí to velkou moudrost. Lidé, kteří mají znamínko na nose, jsou často předčasně vyspělí a nerozumí si se svými vrstevníky. Mají velmi dobrou intuici, která jim v životě pomáhá činit správná rozhodnutí. Někteří lidé s takto umístěným znamínkem mohou mít dar jasnovidectví.

Mateřské znaménko na čele

Mateřská znamínka na čele mívají velmi inteligentní lidé. Jejich velkou výhodou je, že skvěle dovedou odhadnout vývoj budoucích událostí. Pokud máte kamarádku, která takové znaménko má, měli byste jejím radám pozorně naslouchat. Tito lidé jsou předurčení stát se odborníky ve svém oboru. Život si užívají plnými doušky a někdy bývají dost neopatrní, co se týče jejich financí. Jsou také velmi kreativní a tvořiví.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Znamení, která vždy obviňují ostatní. Patříte mezi ně?

Není vždy snadné přiznat si vlastní chybu - to platí zejména pro tyto tři znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu raději obviňují ostatní, než aby si sáhli do svědomí. Týká se to vašeho znamení nebo jste tentokrát vyvázli?
svetzeny.cz

Mateřské znaménko na oku

Mateřské znaménko na oku nevěstí nic dobrého. Záleží, na kterém oku se vyskytuje a kde konkrétně. Pokud v koutku levého oka, značí to velkou sebekritičnost, tito lidé jsou perfekcionisté, kteří na sebe kladou vysoké nároky. Také bývají hádaví a jejich život je jeden velký chaos. Mateřské znaménko nacházející se na pravém koutku oka zase značí žárlivost, podezíravost a touhu se předvádět. Ještě více jsou však žárlivý lidé, kteří mají mateřské znaménko pod levým okem blízko nosu. Pakliže máte znaménko přímo na víčku oka, v životě zažijete hodně stresových situací. Obecně se dá říct, že znaménko na oku mívají potížisté, kteří se však v průběhu života ze svých chyb poučí a zmoudří. Jedinou výjimku tvoří ti, kteří mají znaménko umístěné pod pravým okem. Ti jsou hodní, milí, milující a rádi pomáhají druhým.

Mateřské znaménko na tváři

Mateřské znaménko na tváři vypovídá o vašem rozhodování. Lidé s takto umístěným znaménkem mají tendenci se rozhodovat na základě emocí, nikoliv rozumu.

Mateřské znaménko na uchu

Mateřské znaménko umístěné na uchu stejně jako znaménko na tváři vypovídá o způsobu, jakým se rozhodujete. Jste zvyklí činit pouze racionální rozhodnutí, vždy vás zajímají fakta a logika.

Mohlo by se vám líbit

Chcete se dozvědět pravdu? Bývalý agent FBI radí, jak rozpoznat, jestli váš protějšek lže

Ohledně rozpoznávání lhaní panuje spousta mýtů. Ty se snaží bořit bývalý agent FBI, Joe Navarro. Ten se již dlouhé roky zabývá tím, jak rozpoznat pravdu od lži. Chcete se i vy naučit techniku, kterou používá americká kontrarozvědka?
svetzeny.cz

Mateřské znaménko blízko rtů

Pakliže se vaše znaménko nachází nad horním rtem, jste velmi charismatičtí, lidi přitahujete jako magnet, protože je fascinuje, že si zachováváte svou tajemnost. Také vám do vínku byla dána pracovitost. Jste jedni z lidí, kteří neumějí odpouštět a na staré křivdy ani po letech nezapomínají. Mstivost máte v povaze. Znaménko vyskytující se pod spodním rtem značí žárlivost a závist. Vaše psychika je křehká a jste náchylnější k duševním chorobám. Ostatní lidé to umějí vycítit a budou vás proto ochraňovat. Znamínko, které se nachází přímo na rtech, znamená dobrosrdečnost, ale také lenost.

Info ikona
Mateřské znaménko

Mateřské znaménko na bradě

Mateřské znaménko na bradě značí veselou povahu, jste vtipní, společenští a rádi se obklopujete lidmi. Problémem je vaše náladovost, ta ostatním může pěkně lézt na nervy. Navíc jste ještě k tomu tvrdohlaví a nic si nenecháte vymluvit, vždy musí být po vašem.

Mateřské znaménko na krku

Toto znaménko značí veselou povahu a vysokou míru adaptability. Tento člověk si nikdy na nic nestěžuje a pokud se mu něco nelíbí, jde o dům dál.

Mateřské znaménko na rukou

Mateřské znaménko na pažích je dobrým znamením, říká se, že ten, kdo jej má, bude šťastný v manželství. Pokud se ještě navíc nachází na pravé ruce, značí to i úspěšnou kariéru. Pakliže se nachází na levé paži, znamená to, že je člověk odolný, tvrdě pracující a nikdy se nevzdává. Pozor však na to, pokud je umístěno těsně pod levým ramenem, tito lidé často lžou.

Mohlo by se vám líbit

Krása podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, co vás činí neodolatelnými pro druhé

Každý z nás je něčím krásný. Astrologové hovoří o tom, že jednotlivá znamení zvěrokruhu mají vždy jeden až dva výrazné rysy, které je činí neodolatelné pro druhé. Zjistěte, jaká je vaše přednost a co vás činí krásnými.
svetzeny.cz

Mateřské znaménko na hrudníku

Toto znaménko je dobrým znamením. Pokud je na levé straně, předurčuje vám šťastný život ve všech směrech, podaří se vám skloubit kariérní i osobní život. Na pravé straně pak značí velkou spokojenou rodinu, věrnost a bezmeznou lásku.

Mateřské znaménko na zádech

Mateřské znaménko na zádech je bohužel spojeno s potížemi – duševním onemocněním, náročnými zkouškami v životě a úzkostmi.

Mateřské znaménko na břiše

Mateřské znaménko na břiše mívají vášniví lidé, kteří se však velmi snadno nechají ovládnout svými emocemi. Říká se, že pokud má někdo mateřské znaménko na břiše, je pro něj těžší zhubnout. Toto znaménko se také pojí s gurmány a požitkáři.

Mateřské znaménko na nohou

Lidé s mateřskými znaménky na nohou se v životě budou muset naučit postarat se sami o sebe a nebýt na nikom závislí. Stanou se z nich velmi samostatní jedinci, kteří zvládnou každou náročnou situaci, kterou jim život přinese. Celý život budou bojovat s nerozhodností.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Co o vás prozradí vaše barva očí? Dle vědců se z ní dá vyčíst vaše povaha

Říká se, že oko je okno do duše. Oči nám mohou hodně prozradit o povaze člověka, jak dokládají již publikované vědecké studie. Co o vás vypovídá barva vaší duhovky? A jak vás vnímají ostatní? Tyto otázky si položili vědci a při svých výzkumech našli souvislost mezi barvou duhovky a osobnostními rysy. Zjistěte, k jakým závěrům došli.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Co vypovídá snídaně o vašem sexuálním životě? Spojitost vás překvapí

Co má společného vaše snídaně a váš sexuální život, ptáte se sami sebe. Odpověď zní: Více než si myslíte. Podle studií existuje úzká souvislost mezi těmito dvěma věcmi. Vyberte si svoji běžnou snídani a budete se divit, co vše je na vás rázem prozrazeno!
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Psychologické triky, díky kterým si okamžitě získáte každého

Používáte-li tyto triky každý den, je velká šance, že si vás hned každý oblíbí. Je totiž vědecky dokázáno, co je třeba říkat, abyste u ostatních byli oblíbeni. Záleží už jen na vás, jestli budete přirození, naučíte se jeden z triků a nebo jestli jste takoví přirozeně.
svetzeny.cz