Přejít k hlavnímu obsahu

Kariérní horoskop 2021: Jak se vašemu znamení povede v práci podle hvězd

Kdy byste měla v práci zabart a kdy si budete moci v práci odpočinout, protože získáte přirozený respekt kolegů? Všimnou si letos lidé na správných místech ve správnou chvíli, kolik energie do svého zaměstnání vkládáte?

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Od února do července budete v zahřívací fázi, kdy se připravujete na obrovský boj. V srpnu pak musíte vyrazit ze startovních bloků. Konečně totiž máte pádné argumenty pro nápady, navazujete cenné kontakty a setkáváte se při pracovních jednáních se vstřícností druhých. Váš trumf ve všech rozhovorech: kompetence, know-how a pořádná porce sociální inteligence.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Díky Uranu vstupujete do nového roku plná optimismu. I díky tomu se okamžitě dostaví úspěch. Hlavně v březnu byste na sebe mohla být pyšná, protože všechno probíhá podle vašich plánů. Ale věřte, že nejhlasitější potlesk vás čeká až v dubnu a květnu. A právě pak byste měla zůstat nohama pevně na zemi, jinak přehlédnete pasti, které vám nastražili překvapivě ti, které považujete za loajální kolegy. Od srpna si konečně budete moci odpočinout, protože definitivně opustíte nebezpečnou zónu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Je to nepochopitelné, ale v roce 2021 máte víc štěstí než rozumu. Otvírají se vám dveře, na které jste dosud neměla odvahu zaklepat. Jste zahrnována chválou, získáte protekci a s ní i vyšší plat. Důležité je, abyste příliš nehloubala a neotálela, ale využila naplno své šance.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Díky pomoci planety Merkur navážete do konce května kontakty s těmi správnými lidmi, kteří vám při budování kariéry budou nápomocni. Plody ve formě nových úkolů nebo nového zaměstnání sklidíte ale až na podzim s malým přičiněním vašeho přítele Jupitera.

Čínský horoskop 2021: Rok kovového Buvola s sebou přináší řád a ozkouší naši píli

Co si pro nás připravil na tento rok kovový Buvol, který přebírá vedení v Čínském horoskopu? Připravte se na to, že letošní rok, bude zkouška.
svetzeny.cz

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Velitel roku 2021 Merkur je také planetou zodpovědnou za všechno, co má něco společného s byznysem. Postará se o to, aby si ti správní lidé na správných místech všimli, jak jste dobrá, a pomůže vám při budování vaší kariéry a růstu vašeho konta. A to všechno bez větší námahy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Od 9. září, kdy vás navštíví planeta Jupiter, se zaměřte na vlastní záležitosti. Nyní je ten pravý čas vyslovit svá tajná přání a říct, co by se mělo změnit. Hlavně se nesmíte ničeho bát a držet se při zemi, protože díky Merkurovi se vaše výkony v práci promění ve zlatý důl.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Více peněz a více zodpovědnosti, obojí má v příštím roce zelenou. úspěch stojí čas (také po pracovní době), hodně energie a ochotu řešit problémy neotřelým způsobem. Na podzim se můžete pohodlně posadit a sklízet, co jste doposud zasadila.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Planety se rozhodly, že vám v první polovině roku připraví pár zkoušek. Můžete tak předvést svou průraznost a netradiční řešení problémů. Díky tomu se vám otevřou nové oblasti práce. Od června vám Jupiter a Merkur signalizují, že byste měla odpočívat! Už totiž sedíte pevně v sedle, a tak nemusíte nikomu nic dokazovat.

Horoskop vám prozradí, jak být optimističtější. Tip pro každé znamení podle hvězd

Pociťujete v novém roce pesimismus ve svých rozhodnutích? S těmito tipy, které jsou dokonale sladěny pro každé znamení zvěrokruhu, se rozloučíte s negací, která vám bere příliš mnoho energie.
svetzeny.cz

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přepracovaná nebo nedostatečně využitá, nadbytek nebo nedostatek práce... V první polovině roku jste v práci prostě nespokojená, ale vás Jupiter v červnu přijme mezi své favority, budete mít nejhorší za sebou. Začnou se vám otevírat dveře, o kterých jste ani nevěděla, že existují.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Se Saturnem jako svým průvodcem v roce 2021 nedostanete nic zadarmo a žádného úspěchu nedosáhnete bez námahy. Budete tedy na své cestě na vrchol potřebovat trpělivost a vytrvalost. Vaše etapová vítězství vás ale posílí a dodají vám sebevědomí, takže od konce října můžete pro sebe požadovat novou roli v podobě povýšení a také ji dostanete.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři mají sklon k tomu klást si nereálně vysoké cíle. A když pak objevíte chybu, pracujete o to usilovněji, abyste úkol přece jen zvládla. Kvůli tomuto chování nejste u kolegů právě oblíbená. S pomocí Merkuru budete v příštím roce tolerantnější vůči sobě samotné a smířlivější vůči druhým. A navíc zjistíte, co zmůže, když kolegy pozvete na skleničku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Silák Mars vám připraví skutečně tvrdou první polovinu roku. Ta bude připomínat horskou etapu Tour de France. Zezačátku musíte pořádně šlápnout do pedálů, abyste něčeho dosáhla. Ale od 11. června, když vaši cestu zkříží Jupiter, zamíříte přímo k úspěchu a v cíli vás bude čekat povýšení.

Rozhovor: Je udržitelné oblečení opravdu dražší než to z řetězců?

Zakladatelka etické značky Circlle Natália Krätsmar-Šmogrovičová si s námi popovídala o mýtech, které se vážou k cenám udržitelného oblečení a odhalila nám 3 přesvědčivé důvody, proč se nad nákupem oblečení více zamýšlet.
svetzeny.cz

Jaké následky může mít odpírání sexu jako trest?

Když vás partner něčím naštve, přemýšlíte, čím ho "vytrestat". Odborníci rozebírají, proč rozhodoně není vhodné jako trest používat odpírání sexu.
svetzeny.cz