Přejít k hlavnímu obsahu

Krása podle znamení zvěrokruhu: Zjistěte, co vás činí neodolatelnými pro druhé

Info ikona
Horoskop

Každý z nás je něčím krásný. Astrologové hovoří o tom, že jednotlivá znamení zvěrokruhu mají vždy jeden až dva výrazné rysy, které je činí neodolatelné pro druhé. Zjistěte, jaká je vaše přednost a co vás činí krásnými.

Beran

U Beranů je to stoprocentně jejich obočí a hluboký hypnotizující pohled. Berani mívají zpravidla husté výrazné obočí, které je velmi výrazné a dominuje jejich obličeji. Také mají pronikavý pohled, který lidem učaruje. Mezi slavné krásky narozené ve znamení Berana patří Keira Knightley, Lily James, Emma Watson a Kristen Stewart.

Býk

O Býcích se říká, že mívají smyslné plné rty. Ostatní si jich hned všimnou, rovněž mají krásný široký úsměv, který ostatní lidi přitahuje jako magnet. Jelikož je to znamení, které se o sebe rádo stará, zpravidla mívají Býci perfektní pleť díky důsledné péči. Mezi slavné krásné herečky narozené v tomto znamení patří Jessica Alba, Megan Fox, Amber Heard a Penélope Cruz.

Brzy nastane krvavý superúplněk: Budou se dít šílené věci, jak ovlivní vaše znamení?

svetzeny.cz

Blíženci

Blíženci mají obrovské charisma, přitahují pozornost ostatních jen, co vejdou do místnosti. Jejich zbraní je krásný úsměv a zdravé sebevědomí. Díky tomu, že jsou neustále dobře naladěni a nestárnou duchem, si zachovávají mladistvý vzhled i ve stáří. Jsou to přesně ty osoby, o kterých ostatní říkají, že snad nestárnou. Mezi krásné Blížence patří Angelina Jolie, Marilyn Monroe, Mary-Kate a Ashley Olsen a Natalie Portman.

Rak

Rakům mohou ostatní znamení jen závidět jejich dokonalé ploché vypracované břicho. To však nemají zadarmo, Raci pravidelně cvičí, aby se udrželi v kondici. Mnohdy ženám zůstane ploché bříško i po porodu. Někdy se o Racích říká, že jsou, co se týče fyzické krásy, nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu. Mezi krásky ve znamení Raka patří Margot Robbie, Pamela Anderson, Gisele Bündchen a Selena Gomez.

Lev

Lvi jsou velmi okouzlující, dovedou na sebe snadno strhnout pozornost. Patří mezi nejatraktivnější znamení zvěrokruhu a rádi se předvádí. Ne nadarmo se užívá spojení lví hříva, Lvi skutečně mívají krásné husté dlouhé vlasy. Na ty Lvi bývají patřičně pyšní, o své vlasy se starají. Mezi krásné Lvice patří Jennifer Lawrence, Mila Kunis, Halle Berry a Jennifer Lopez.

Panna

Panny mají nejkrásnější pleť ze všech znamení zvěrokruhu. Je to dáno i důslednou péčí, Panna by nikdy nešla spát neodlíčená, o svou pleť se starají a obvykle používají řadu kosmetických přípravků. Neváhají investovat do dražší péče. Také pečují o své tělo, pravidelně cvičí a zakládají si na tom, že jejich postava je štíhlá a vyrýsovaná. Mezi slavné krásky narozené ve znamení Panny patří Blake Lively, Cameron Diaz, Alexis Bledel a Claudia Schiffer.

Váhy

Váhy vždy působí elegantně, na lidi umí udělat dobrý dojem. Mívají krásnou šíji, kterou rády ukazují. Také se o tomto znamení říká, že má ty nejhezčí oči ze všech znamení zvěrokruhu. V jejich očích se totiž odráží jejich vřelost a milá povaha. Váhy nedokážou nic skrývat a předstírat, vždy je jejich oči prozradí. Mezi krásné ženy narozené ve znamení Vah patří Kate Winslet, Dakota Johnson, Catherine Zeta-Jones a Candice Swanepoel.

Proč stále vidíte čísla jako 11:11 nebo 22:22? Jejich význam skrývá magické sdělení

svetzeny.cz

Štír

Štíři jsou okouzlující a mají kolem sebe jakousi tajemnou auru, která lidi přitahuje. Stejně jako Váhy mají i Štíři velmi krásné oči. Jejich pohled je pronikavý a vyzařuje z něj vášeň, která se ve Štírovi ukrývá. Mívají výraznou čelist a ostré rysy v obličeji. Mezi pohledné ženy narozené ve znamení Štíra patří Julia Roberts, Rachel McAdams, Demi Moore a Kendall Jenner.

Střelec

Střelci mívají nádherné vypracované tělo, které jim každý může jen závidět. Jsou stále v pohybu a na své postavě si zakládají. Posilovna je jejich druhým domovem. Bývají vysocí a mají dlouhé nohy. Mezi krásné ženy narozené v tomto znamení patří Scarlett Johansson, Amanda Seyfried, Katie Holmes a Hailey Bieber.

Kozoroh

Největší předností Kozorohů jsou dozajista dlouhé štíhlé nohy, které by jim mohly závidět i modelky. Na nich prostě vypadá každý outfit stokrát lépe než na ostatních. Mívají jemné rysy v obličeji a malé dokonale rovné nosy. Asi vás nepřekvapí, že řada slavných modelek se narodila v tomto znamení – Irina Shayk, Kristina Pimenova, Kate Moss a Carla Bruni.

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

svetzeny.cz

Vodnář

O Vodnářích se říká, že jsou vůbec nejatraktivnějším znamením zvěrokruhu, protože jsou krásní nejen navenek, ale i uvnitř. Mívají výrazné rysy v obličeji, díky kterým si je lidé snadno zapamatují. Jejich postava je většinou atletická, mívají vysportovaná sexy těla. Také vynikají svými smyslnými rty, jsou zkrátka neodolatelní. Mezi krásky narozené ve Vodnáři patří Shakira, Jennifer Aniston, Denise Richards a Doutzen Kroes.

Ryby

Ryby vynikají svým něžným vzhledem. Mívají velké oči, plné rty a působí roztomile. Také bývají obdařeny dlouhýma nohama a krásnými chodidly, rády nosí sukně a šaty v kombinaci s vysokými podpatky, protože si jsou této přednosti vědomy. Mezi krásky narozené ve znamení Ryb patří Lily Collins, Jessica Biel, Rihanna a Erin Heatherton.

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu mají magnetickou osobnost

svetzeny.cz

Nejhorší rande v životě: Lidé v průzkumu prozradili, s jakým znamením zvěrokruhu by už nikdy na schůzku nešli

svetzeny.cz

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

svetzeny.cz