Přejít k hlavnímu obsahu

Brzy nastane krvavý superúplněk: Budou se dít šílené věci, jak ovlivní vaše znamení?

Letos nás čeká už druhý výjimečný superúplněk. Tentokrát bude tzv. krvavý. I když v našich končinách neuvidíme, jak se lehce zbarví dočervena, naše emoce to ovlivní. Astrologové říkají, že se budou dít zvláštní věci. Jak ovlivní krvavý superúplněk vaše znamení?

Výjimečný superúplněk

Uplynul téměř měsíc od růžového superúplňku a máme tu další astrologicky významnou událost. Tentokrát nás čeká výjimečný krvavý superúplněk. Ten nastane 26. května v magický čas – 13 hodin a 13 minut. Jeho energie však bude natolik mocná, že ji pocítíme i několik dní před a po. Astrologové upozorňují, že lidé se v tomto období mohou chovat značně neobvykle a divně. Bohužel nebudeme moci z České republiky pozorovat dech beroucí podívanou, kdy se Měsíc částečně zbarví dočervena, tento pohled si užijí lidé například v Austrálii či Americe. Účinky Měsíce na naše emoce a chování ale pocítíme všichni.

Mohlo by se vám líbit

Tarotový výklad na následující týden: Vytáhněte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká. Budete mít štěstí v lásce, kariéře či ve financích?

Co vás čeká a nemine? Nahlédněte prostřednictví tarotu do budoucnosti. Vyberte si jednu ze tří karet a zjistěte, co vás čeká v týdnu 24.5.-30.5.2021. V článku najdete obecný výklad toho, co vám konkrétní karta přináší v daném týdnu do života. Dále pak ještě výklad specializovaný na tři oblasti: Lásku a vztahy, kariéru a finance a zdraví.
svetzeny.cz

Bouře emocí

Astrologové říkají, že o úplňku obecně se lidé mohou chovat zvláštně, ale tentokrát prý máme očekávat, že lidé budou bláznivější než kdy jindy. V tuto dobu se uvolní napětí, které v lidech dlouho zůstávalo, a to způsobí příval emocí. Zejména to prý bude patrné u žen, které spíše běžně dokáží své emoce udržet na uzdě, ale tentokrát povolí otěže a dají jim volný průchod. Dále pak krvavý superúplněk bude obzvláště působit na ohnivá znamení. To zapříčiňuje fakt, že Měsíc se nachází v tuto dobu v ohnivém Střelci. Mezi další znamení tohoto živlu patří Beran a Lev, ti zažijí ohromnou „nálož“ emocí, se kterou se budou muset popasovat. A to berte v potaz, že tato znamení i za běžných situací neumí moc dobře své emoce kontrolovat.

Turbulence ve vztazích

V tomto období se podle astrologů proběhne řada rozchodů. Zejména se lidé budou oprošťovat od toxických vztahů, které jim víc braly, než dávaly, což je samozřejmě pozitivní věc. Bohužel se však lidé mohou rozcházet i po bouřlivých hádkách způsobených přívalem emocí, i když jsou jejich vztahy jinak v pořádku. Proto pozor na impulsivní unáhlená rozhodnutí v tomto období. Opět platí, že v ohrožení jsou nejvíce vztahy ohnivých znamení. Mějte na paměti tyto řádky, pakliže nastane konfliktní situace ve vztahu. Raději se běžte vydýchat ven a pak věci řešte v klidu. Važte svá slova, v tomto období i špatně vyřčená věta může vést k definitivnímu rozchodu.

Mohlo by se vám líbit

Tibetský horoskop: Čítá 12 znamení a předurčuje štěstí v životě i povahu

Tibetský horoskop je stovky let starý, kdysi byl sepsán místními mnichy. Ti pojmenovali 12 znamení, která se určují dle let, ve kterých se lidé narodili. Každému znamení pak přisoudili silné i stinné stránky. Také se v tomto horoskopu píše i o zdraví a štěstí v životě. Jaké znamení jste vy?
svetzeny.cz

Jak ovlivní vaše znamení?

Beran – Jako ohnivé znamení vás čeká bouřlivé období, začnete se na život dívat z jiné perspektivy a budete se chtít mermomocí odpoutat od minulosti.

Býk – Budete frustrovaní z toho, že svůj čas vkládáte do něčeho, co vám nepřináší úspěch. Také budete hodně přemýšlet o setrvání v současném vztahu.

Blíženci – Čeká vás nějaká životní změna a dost možná zjistíte, že není slučitelná s vaším současným partnerským vztahem.

Rak – Budete se zamýšlet nad tím, zda vás váš život naplňuje. Zejména se to bude týkat práce.

Lev – Stejně jako další ohnivá znamení, i vás ovládnou emoce. Můžete v tomto období zcela ztratit zábrany.

Panna – Budete zvažovat zásadní změny ohledně vašeho vztahu a bydlení. Možná svůj život překopete od základu.

Váhy – Už dlouho jste v sobě dusili emoce, teď jim dáte volný průchod a řeknete všem pěkně od plic, co si o nich myslíte.

Štír – U vás se změny budou týkat hlavně financí, v tomto období k nim přehodnotíte svůj přístup.

Střelec – Zažijete nejbouřlivější období, nebudete moci kontrolovat své emoce. Čekají vás životní změny, které vás zaskočí.

Kozoroh – Bolest z minulosti už budete potřebovat ventilovat. Pokud vás dlouhodobě trápily psychické problémy, konečně se odhodláte a vyhledáte odborníka.

Vodnář – U vás nehrozí rozchod s partnerem, ale možná se rozloučíte s některými kamarády, protože máte pocit, že část z nich vás jen využívá.

Ryby – Budete mít opravdu velké problémy v práci. Stane se neočekávaná událost, která změní vaši profesní dráhu. Možná to zpočátku budete vnímat negativně, ale v budoucnu budete za tento posun rádi.


Rada astrologů

Jak se tedy v tomto období zachovat? Astrologové radí hlavně zachovat klid a dřív myslet, než konat. Také doporučují, abyste v tomto období nevytahovali staré záležitosti z minulosti, ani neřešili budoucnost, není na to ten pravý čas. Snažte se žít okamžikem a soustředit se na přítomnost. Najděte si nějaký ventil pro své pocity – například si je zapište do deníku. Hlavně svůj hněv a další negativní emoce neobracejte vůči druhým.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop nevěry: Které znamení vás bude nejčastěji podvádět? Zjistěte, zda mezi ně patří i váš partner

Ptáte se, jestli by vás byl schopný váš partner podvést? Zjistěte si jeho předpoklady k nevěře díky znamení horoskopu. Připomínáme jenom, že výjimka potvrzuje pravidlo a ne na každého tyhle výklady pasují.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Nejlepší měsíc v roce 2021 pro každé znamení zvěrokruhu

Horoskop předpovídá, že každé znamení zvěrokruhu má své šťastné období, plné lásky. Po náročném roce 2020 nebude nikomu v roce 2021 chybět štěstí. Zjistěte, který měsíc je pro vás nejkrásnější v závislosti na vašem znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení vám vnesou do života příliv vášně

Chcete-li do svého nejen sexuálního života vnést určitý impuls, měli byste se držet následujících tří znamení zvěrokruhu. Jsou to nejlepší sexuální partneři a zajistí vám čistou vášeň. Patříte mezi ně nebo máte štěstí a máte někoho takového u sebe?
svetzeny.cz